Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Intervija

Dabas lietas krāsu radīšanai

Pigmentu pasauli par savu jauno rotaļu laukumu sauc ilustratore Agnese Aljēna. Viņa kopā ar draudzeni un arī pilsētskicētāju Dainu Domašūti radījušas pašmāju akvareļkrāsu zīmolu DeepDeepLight.

Ir definēti stratēģiskie mērķi

Lai padarītu lidostu par ērtu savienojošo punktu, nākamo gadu laikā lidosta Rīga plāno attīstīt tranzītu.

Kalve: Sabiedrībā un valsts pārvaldē ir bailes no atbildības

20. oktobrī Liepājas koncertzālē Lielais dzintars notiks pirmā sabiedrības vadītāju konference Celtspēja, uz kuru aicināta valsts pārvaldes iestāžu, kapitālsabiedrību, organizāciju un pašvaldību vidējā un augstākā līmeņa vadība. Par konferences tēmu ar vienu no tās lektorēm Ievu Kalvi sarunājas Romāns Meļņiks.

Kaspars Zlidnis: izglītības sistēmā sportam jāatvēl vairāk laika

Šā gada 16.septembrī no plkst.12 līdz 17 Lucavsalā notiks veselīga dzīvesveida diena Veiklāks, gudrāks, veselīgāks. Tuvojoties pasākumam, atziņās par veselīgu un kustīgu dzīvesveidu dalās mūziķis un aktīva dzīvesveida entuziasts Kaspars Zlidnis.

Esam pasaulē līdzvērtīgi spēlētāji

"Kapteiņa dienests ir kā ostas galva, kas vada procesus," intervijā laikrakstam Diena atzīst Rīgas ostas kapteinis Artūrs Brokovskis.

Attiecības ir vienkāršas

Kā izveidot un nepazaudēt savstarpēji smalko attiecību ķīmiju, lai arī pēc desmitiem gadu kopdzīves vienam ar otru būtu interesanti? Teologs Juris Rubenis sarakstījis grāmatu par mīlestību, attiecībām, seksu un aicina ne tikai pašiem nepārtraukti augt, bet arī globālos procesos saskatīt pieaugšanas sāpes, kas tomēr nenozīmē apokalipsi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide