Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +20 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Jānis Rokpelnis

Janvārī sāksies radījuma Literatūre 5. sezonas ceļojumi

Sākot ar 7. janvāri, raidījuma Literatūre rāmī iekāps astoņi rakstnieki no reto un noslēpumaino pasaules. Tā ir vieta, kur vairs neraksta, bet no kuras var ienākt prātā astoņiem mūsdienu autoriem. Viņi pa pāriem būs apskatāmi LTV1 ēterā katru otro sestdienu, pussešos vakarā un interneta platformā Replay.lv.

Klajā nācis Jāņa Rokpeļņa rakstu 2. sējums

Klajā nācis Jāņa Rokpeļņa rakstu 2. sējums, kurā pirmo reizi vienkopus lasāma autora proza. Sastādītāja, redaktore un komentāru autore Ilze Jansone. Dizains: Zane Ernštreite.

Rokpelnis čekas maisos atradis vien savu segvārdu

Pēc atzīšanās sadarbībā ar kādreizējās Latvijas PSR Valsts drošības komiteju (VDK) dzejnieks Jānis Rokpelnis tā dēvētajos čekas maisos atradis vien savu segvārdu. Tā dzejnieks paziņojis ierakstā sociālajā vietnē Twitter.

Skujenieks par Rokpeļņa atzīšanos: Kā bijām, tā paliksim draugi

Dzejnieka Jāņa Rokpeļņa atzīšanās sadarbībā ar bijušo Valsts drošības komiteju (VDK) no padomju režīma politiskajām represijām cietušo dzejnieku Knutu Skujenieku ir pārsteigusi, taču viņš Rokpelnim apliecinājis, ka, neskatoties uz šo faktu, abu draudzība turpināsies, svētdien vēstīja LNT raidījums Ziņu TOP 10.

Jānis Rokpelnis. Muzejs

Izdevniecībā Neputns klajā nācis dzejnieka un esejista Jāņa Rokpeļņa romāns Muzejs, informēja izdevniecības pārstāve Dace Krecere.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide