Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 25. janvāris
Sigurds, Zigurds, Sigvards

Jarmarka

Jau 11. gadu Mākslas akadēmijā notiks Jarmarka

Izstāde, gadatirgus un labdarības akcija Jarmarka šogad Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisināsies no 18. līdz 31. decembrim, informēja LMA pārstāve Egita Kurpniece. Pasākums notiks jau 11. gadu.

Kļūsti slavens vēl pirms nāves

Cik maksā sajūta, ko sniedz mākslas darbs? Jarmarka – mākslas izstāde, gadatirgus un labdarības akcija – iesoļo pirmajā desmitgadēSajūta "es jau trīs stundas te staigāju, lūdzu, atbrauc un izvelc mani ārā"» ir kļuvusi par neatņemamu izstādes, gadatirgus un labdarības akcijas Jarmarka apmeklējuma sastāvdaļu.

Atklāts ikgadējais mākslas gadatirgus Jarmarka

No 19. līdz 29. decembrim Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisināsies Jarmarka – ikgadējā jauno mākslinieku izstāde, kas reizē ir arī gadatirgus un labdarības akcija. Ikviens interesents ir laipni aicināts baudīt mākslas gadatirgus īpašo atmosfēru, apskatīt un iegādāties jauno talantu mākslas darbus, vienlaikus ziedojot līdzekļus Mākslas akadēmijas vēsturiski nozīmīgo jūgendstila telpu restaurācijai.

Jarmarka šogad atzīmē desmito gadadienu

Viens no vizuālās mākslas ziemas spilgtākajiem notikumiem Latvijā – izstāde, gadatirgus un labdarības akcija Jarmarka – Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisināsies no 19. līdz 29. decembrim.

Jarmarka Latvijas Mākslas akadēmijā

Jau devītais decembris pēc kārtas atnes vienu no spilgtākajiem notikumiem mākslas jomā: izstādi - gadatirgu - labdarības akciju Jarmarka, kas no 14. līdz 29. decembrim norisināsies Latvijas Mākslas akadēmijā Kalpaka bulvārī 13.Jarmarkā studenti pārdod mākslu - smaržos pēc eļļas krāsas un Lielā aula būs piepildīta ar aptuveni 15 000 mākslas darbu. Jarmarkas apmeklētāji varēs ne tikai apskatīt, bet arī iegādāties oriģinālus un unikālus studentu studiju darbus.

Septīto reizi notiks LMA studentu darbu izstāde - tirdziņš “Jarmarka”

No 17.līdz 30.decembrim Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) notiks gadskārtējā LMA studentu darbu izstāde – gadatirgus – labdarības akcija “Jarmarka”, informē LMA pārstāve Inese Bauģe. Šogad tirdziņš notiek ar devīzi “Te dzimst māksla!”Šāds gadatirgus Latvijā notiks jau septīto gadu pēc kārtas, tajā piedalās vairāk kā 300 jauno mākslinieku ar vairāk nekā 8000 darbiem un tā ir pieejama ikvienam interesentam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide