Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Klīstošais holandietis

Operas Klīstošais holandietis recenzija. Ieslēgti laika un telpas spogulī

Izcilas Vāgnera balsis ir sapulcētas un ieslēgtas konceptuālā režijas zīmējumā – Klīstošā holandieša lidojumā, kas šoreiz notiek debesīs, klaustrofobiskā un mazkustīgā sapņa realitātē. Miesu un asinis tai piešķir diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadītais Riharda Vāgnera mūzikas vēstījums

Egils Siliņš dziedās Klīstošo holandieti 9000 skatītāju auditorijai

Piektdien, 12. jūlijā, latviešu basbaritons Egils Siliņš dziedās titullomu Riharda Vāgnera operas Klīstošais holandietis pirmizrādē romiešu antīkajā teātrī Francijas dienvidu pilsētā Oranžā, pavēstīja kultūras un izklaides aģentūras Četras saules pārstāve Liene Jakovļeva.

Latvijas Nacionālā opera atgriezusies no viesizrādēm Omānā

Saņēmuši lieliskas skatītāju atsauksmes un preses uzslavas, Latvijas Nacionālā operas (LNO) mākslinieki atgriezušies Latvijā no viesizrādēm Omānā, kur Maskatas Karaliskajā operā 8. un 10. maijā izrādīja R. Vāgnera operu Klīstošais holandietis Andreja Žagara iestudējumā, informēja operas pārstāve Ieviņa Ancena.

LNO Omānā izrādīs Vāgnera operu Klīstošais holandietis

Pēc Maskatas Karaliskās operas ielūguma Latvijas Nacionālā opera (LNO) dosies uz Omānu, lai 8. un 10. maijā izrādītu Riharda Vāgnera operu Klīstošais holandietis Andreja Žagara režijā, informēja LNO pārstāve Ieviņa Ancena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide