Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Komandējumi

Plāno palielināt ar komandējumiem saistītos izdevumus

Finanšu ministrija (FM) rosina palielināt ar komandējumiem saistītos izdevumus, liecina ministrijas izstrādātie un saskaņošanai nodotie grozījumi kārtībā, kādā atlīdzināmi ar komandējumiem saistītie izdevumi.

Drošības policija pieprasa RD darbiniekiem atskaitīties par komandējumiem uz Krieviju

Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs (GKR) pēc Drošības policijas (DP) pieprasījuma 5.janvārī izdevis rīkojumu pašvaldības darbiniekiem un deputātiem apkopot informāciju par 2016.gadā plānotajiem komandējumiem uz Krieviju, Baltkrieviju, citām Neatkarīgo Valstu Sadraudzības (NVS) dalībvalstīm un Ķīnu, kā arī apkopot ziņas par iepriekš notikušajām oficiālajām un neoficiālajām vizītēm šajās valstīs, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Ierēdņu komandējumi pērn: Tālu, bieži un dārgi

Vadošie valsts resori savus darbiniekus aizvadītajā gadā komandējumos sūtījuši gan uz Ludzu, gan otru pasaules malu; kopējās izmaksas pārsniedza astoņus miljonus eiro, trešdien lasāms avīzē Dienas Bizness. Lai gan visbiežāk apmeklēta Eiropas sirds Brisele, tomēr vairāku iestāžu komandējumu sarakstos eksotisku galamērķu nosaukumu netrūkst.

ĀM vērienīgos komandējumu plānus īstenos atkal tā pati firma

Ārlietu ministrija (ĀM) 7,25 miljonus eiro vērto līgumu par darba braucienu un komandējumu nodrošināšanu slēgs ar ilggadējo šī pakalpojuma sniedzēju ārlietu resoram - SIA CWT Latvia (kādreizējais SIA Kaleva Travel), liecina ministrijas mājaslapā publicētais paziņojums.

Visbiežāk komandējumos devies Rinkēvičs, retāk - Matīss, Kozlovskis un Augulis

No Laimdotas Straujumas (Vienotība) vadītās valdības ministriem visbiežāk jeb 12 reizes komandējumos devies ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (Reformu partija), bet visretāk jeb vienu reizi – satiksmes ministrs Anrijs Matīss (Vienotība), iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (Reformu partija) un labklājības ministrs Uldis Augulis (Zaļo un zemnieku savienība), liecina portāla Diena.lv veiktais premjerministres rīkojumu apkopojums.

Druviete: Doties uz Brazīliju bija pilnīgi obligāti

Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete (Vienotība) nenožēlo, ka devusies komandējumā uz Brazīlijas dienvidu piekrastes pilsētu Sanpaulu. "Protams, ka nē. Tas bija pilnīgi obligāti, tas bija vajadzīgs, un to es varu pierādīt ikvienam ar konkrētiem materiāliem un arī ar mūsu turpmākās sadarbības garantijām," pēc atgriešanās Latvijā portālam Diena.lv sacīja ministre.

Meļņiks: Ceļotājministre

Daži politiķi, šķiet, dzīvo pilnīgi citā realitātē. Iedomājas sevi par sazin ko, ignorē apkārtējo vidi un apstākļus, gatavi iet par savu iedomāto taisnību kaut ar galvu sienā. Un beigu beigās ieiet ar. Pēc tam pārsteigtām acīm raugās apkārt neizpratnē par apkārtējo ironijas pilno reakciju.Tā savulaik bija ar kultūras ministri Žanetu Jaunzemi-Grendi, kura kopā ar vīru pabija par komandējumu nosauktā ceļojumā uz Austrāliju.

Ārlietu resors gatavojas vērienīgiem komandējumiem

Ārlietu ministrija (ĀM) kā viens no Latvijā lielākajiem pasūtītājiem komandējumu servisa nodrošināšanā izsludinājusi kārtējo iepirkumu darba braucienu organizēšanai. Šoreiz iepirkums ir vērienīgāks nekā citus gadus - tā prognozējamā līgumcena ir septiņi miljoni eiro.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide