Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Krājbanka

Tiesa apķīlājusi Bondara bankas kontus un īpašumus

Tiesa ir apķīlājusi Rīgas domes deputāta Mārtiņa Bondara īpašumus un bankas kontus, lai varētu no viņa piedzīt 15 miljonus eiro, Latvijas Krājbankas krimināllietā, vēsta TV3 ziņas.

Krājbankas krimināllietu komercnoslēpuma dēļ skatīs slēgtās sēdēs

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien nolēma tā dēvēto Latvijas Krājbankas krimināllietu, kurā apsūdzēts bankas bijušais vadītājs Ivars Priedītis un bijušais īpašnieks Vladimirs Antonovs, skatīt slēgtās sēdēs, jo lietas materiāli saturot informāciju par bankas bijušajiem klientiem.

Izsolēs pārdodot Krājbankas īpašumus, šonedēļ atgūti 900 000 eiro

Šonedēļ izsolē pārdoti likvidējamajai AS Latvijas Krājbanka un tās meitasuzņēmumiem piederoši dažādi kustamie un nekustamie īpašumi par gandrīz 900 000 eiro, biznesa portālu Nozare.lv informēja bankas administratora SIA KPMG Baltics pārstāvis Oskars Fīrmanis.Šonedēļ tika izsludināta 31 dažādu īpašumu izsole un veiksmīgi notika 23 no tām.

Ārgalis: Krājbankas krahā vainīgos drīzāk redzēsim Jaunajā vilnī, nevis cietumā

Bija vajadzīgi vairāk nekā divi gadi, lai prokuratūra nāktu klajā ar paziņojumu, ka_ _Krājbankas krimināllietā pie atbildības tā nolēmusi saukt divas personas, neatklājot gan, kas tie ir par cilvēkiem. Administratora saistība ar bankas bijušo īpašnieku Vladimiru Antonovu un citas nianses liek šaubīties, ka "lielās zivis" patiešām sēdēs uz apsūdzēto soliņa.

Krājbankas īpašumus nepērk

Jau vairāk nekā divus gadus tiek izsolīti Krājbankai piederošie nekustamie īpašumi un kustamā manta, tomēr bankas administratoram - revīzijas kompānijai KPMG Baltics - ar naudas atgūšanu neklājas viegli. Virkne izsoļu atceltas pircēju intereses trūkuma dēļ. Tāpat arī vakar paredzētā izsole Dagdā, kurā bija paredzēts pārdot seifu, biroja mēbeles, tehniku un citu aprīkojumu, nenotika.

Pēc divu gadu ilgas izmeklēšanas Krājbankas lietā lūdz uzrādīt apsūdzības

Policijai bija nepieciešami divi gadi, lai noskaidrotu, kas vainojams pie Krājbankas sabrukuma. Izmeklēšana ir pabeigta un materiāli nodoti prokuratūrai apsūdzības uzrādīšanai īpašniekam Vladimiram Antonovam, valdes priekšsēdētājam Ivaram Priedītim un citiem valdes locekļiem. Bankas īpašnieks Vladimirs Antonovs arī sniedzis izmeklētājiem vērtīgas liecības par Lembergu, Šķēli un Šleseru, svētdien, 5.

Raidījums: Caur Latviju, iespējams, sūtīta nauda Irānas kodolprogrammai

Iespējams, caur Latviju mēģināts sūtīt Irānas kodolprogrammai domātu naudu - par to liecina Wikileaks slepenie dokumenti, kuros ir norādes uz Parex un Krājbanku, svētdien vakarā vēsta raidījums Nekā Personīga.Lai gan tiek uzskatīts, ka starptautiskā terora draudi mūs neskar, Latvija, tāpat kā citas Rietumu pasaulei piederīgās valstis, ik pa laikam tiek zondēta kā varbūtējs mērķis - to apliecina Wikileaks vietnē nesen publiskota atskaite, kas no ASV vēstniecības Latvijā sūtīta uz Vašingtonu.

Decembrī izsolīs likvidējamās Krājbankas kustamo mantu

Decembrī paredzēts izsolīt likvidējamajai AS Latvijas Krājbanka piederošu kustamo mantu, liecina publicētie paziņojumi par izsolēm.Par 15 575 latiem paredzēts izsolīt kustamās mantas lietu kopību, kas sastāv no biroja mēbelēm, biroja tehnikas un cita biroja aprīkojuma, kopumā 223 vienībām, kas atrodas Smilšu ielā 7, Rīgā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide