Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Kristaps Kalns

Bailes nav. Tas ir kā pārsvītrot uzrakstu uz sētas. Mainās jēga

Viņi māk kaut kā tā ar pietāti pieskarties pasaulei. Jau vairāk nekā desmit gadu. Radošais tandēms - māksliniece Sarmīte Māliņa un fotogrāfs Kristaps Kalns -, sauciet, kā gribat, pēdējie romantiķi, dzejnieki, filozofiskie magi, galerijā Alma, Rīgā, Rūpniecības ielā 1, līdz 11. novembrim aicina uz jaunāko izstādi - impresionistisko lielformāta instalāciju - Bailes nav. Tā apbur ar savu dzidrumu un nesamudžināto vēstījumu.

Sarunas muzejā ar Sarmīti Māliņu un Kristapu Kalnu

Svētdien, 26. februārī plkst. 15 Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē Arsenāls notiks pasākums Sarunas muzejā - mākslas kuratore Daiga Rudzāte uz sarunu šoreiz aicinājusi izstādes Pacieties māksliniekus Sarmīti Māliņu un Kristapu Kalnu.Izstāde Pacieties sniedz skatītājiem iespēju vērienīgā formātā iepazīt vienu no Latvijas laikmetīgās mākslas šī brīža zīmīgākajām parādībām – mākslinieces Sarmītes Māliņas un fotogrāfa Kristapa Kalna radošo sadarbību, vienlaikus reprezentējot vizuālās mākslas procesa pēdējās dekādes būtisku sastāvdaļu.

Romantiķi mašīnā

Savējos reizēm ir grūtāk intervēt nekā svešus. Mākslinieki Sarmīte Māliņa un Kristaps Kalns ir mani kolēģi Dienā, bet galvenais - Sarmītei ārkārtīgi nepatīk runāt. «Konceptualizēt» un «kontekstualizēt» viņai šķiet pilnīgi lieki - atbilžu vietā viņa mēdz ilgi klusēt, tad dziļi nopūsties un liekties ar pieri pret palodzi. Vajag stiprus nervus, lai tirdītu tālāk.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide