Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā +1 °C
Sniega pārslas
Sestdiena, 29. janvāris
Valērijs, Aivars

Liepājas teātris

Liepājas teātrī notiks tradicionālie svētku koncerti

No 17. līdz 30. decembrim Liepājas teātrī norisinās tradicionālie svētku koncerti, kas ir kļuvuši par neatņemamu liepājnieku un pilsētas viesu tradīciju gada nogalē, informēja Liepājas teātra pārstāve Zanda Borga.

Paaudžu kļūdas un klupšanas akmeņi

Liepājas teātra aktieru trupai nupat pievienojās deviņi jauni aktieri. Liepājas teātra Mazajā zālē koncertzālē Lielais dzintars pagājušajā nedēļā pie publikas pirmo reizi nonāca viņu diplomdarba izrāde Cietsirdīgās spēles, un nu šis darbs iekļauts teātra repertuārā.

Izglābtā sezona bez peļķes

Runājot par šo sezonu, gribu lietot darbības vārdu "izglābt" – saka Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins. Sēžot Eduarda Smiļģa Teātra muzeja dārzā, viņš izskatās noguris no visiem satricinājumiem un skarbajiem lēmumiem, kurus nācies pieņemt šajā sajauktajā laikā. "Šis vārds būtu pielietojams visās situācijās, gan runājot par šo sezonu, gan laiku. Gribam izglābties no kovida. No apjukuma, kas saistīts ar cilvēkiem, kas grib vakcinēties un kas – negrib. Ir daudzi uzdevumi, ar kuriem jātiek galā – gan tie, kas saistīti ar kovidu, gan – finanšu sadalījumu," turpina Laukšteins.

Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos iestudējums Cietsirdīgās spēles

Liepājas teātra aktieru trupai nupat pievienojās deviņi jauni aktieri. Skatītājiem bija iespēja viņus iepazīt iestudējumā Diagnoze – jaunība. Tagad aktierus darbībā būs iespējams redzēt arī 19. augusta vakarā, kad pirmizrādi Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē Lielais dzintars piedzīvos viņu diplomdarba izrāde Cietsirdīgās spēles, kas ir iekļauta teātra repertuārā. Iestudējumu pēc Alekseja Arbuzova lugas veidojis režisors Dmitrijs Petrenko, informēja teātra pārstāve Zanda Borga.

Liepājas vasara ar teātra mūziku

Režisoram Herbertam Laukšteinam dungojamo vasaras dziesmu ir daudz – katram noskaņojumam, situācijai un laikapstākļiem atbilstoša, jo Liepājas teātrī nupat kā tapušas divas jaunas koncertprogrammas: Laternu stundā, kas pie publikas dosies no 7. līdz 11. jūlijam, un Akāciju palags, ko varēs baudīt no 27. jūlija līdz 1. augustam. Laukšteins iedziedas: "Karambolīno...", un gribas viņam uzreiz piebalsot.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide