Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +12 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 4. jūnijs
Sindija, Sintija, Elfrīda

Liepājas teātris

Liepājas teātrī top Elmāra Seņkova triloģijas noslēdzošā daļa – Grieķi

Liepājas teātrī ar savu radošo komandu ieradies režisors Elmārs Seņkovs – jau mēnesi viņa vadībā notiek darbs pie izrādes Grieķi tapšanas. Šī ir iecerētās triloģijas noslēdzošā daļa – pirmizrāde mītiskajai spēlei, kā to žanriski nodēvējis režisors, paredzēta 10. jūnijā, informēja teātra pārstāvji.

Dzintaru koncertzālē turpinās koncertsērija Teātra mūzika

Februāra nogalē Dzintaru koncertzāle aicināja uz jaunu koncertu sēriju Teātra mūzika un cikla pirmais koncerts bija veltīts Dailes teātrim. Turpinājumā šajā pavasarī vēl tikšanās ar Valmieras teātri 17. martā un Liepājas teātri 22. aprīlī.

Dzintaru koncertzālē sāksies jauna koncertu sērija Teātra mūzika

Turpinot 2019. gadā aizsākto ciklu Kino un teātra mūzika, jau februāra nogalē Dzintaru koncertzāle aicina uz jaunu koncertu sēriju Teātra mūzika. Šajos muzikālajos vakaros skanēs populārā mūzika no klausītāju iemīļotām teātra izrādēm un mūzikliem.

Liepājas teātrī Matīsa Budovska režijā top iestudējums Dziesmu svētki

Liepājas teātrī jau vairāk nekā mēnesi strādā režisors Matīss Budovskis, iestudējot Rasas Bugavičutes-Pēces lugu Dziesmu svētki. Šī ir jaunā režisora debija profesionālajā teātrī, lai arī liepājniekiem viņš pazīstams kā Elmāra Seņkova asistents izrādēs Šekspīrs un Grimmi, kurai viņš veidojis arī dramatizējumu.

Liepājas teātris ar izrādēm Grimmi un YEN viesosies Rīgā

Liepājas teātris februārī dosies uz Rīgu, lai skatītāji varētu noskatīties divus iestudējumus – Grimmi, kurš jau guvis augstu profesionāļu atzinību gan Latvijā, gan ārvalstīs, kā arī vienu no savām jaunākajām izrādēm YEN. Abas izrādes varēs noskatīties Dailes teātrī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide