Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Liepājas teātris

Liepājas teātrī top Māras Ķimeles iestudējums Saviļņojums

Liepājas teātrī atgriezusies režisore Māra Ķimele, lai kopā ar aktieriem pabeigtu iesākto darbu pie Ivana Viripajeva lugas Saviļņojums iestudējuma. Izrādes pirmizrāde tika plānota pavasarī, kad arī notika pirmais mēģinājumu posms, darbs turpinājās arī jūlijā, un arī šobrīd mēģinājumi atsākti, lai jau 17. oktobrī varētu notikt pirmizrāde, informēja teātra pārstāvji.

Kultūras ministrija aicina Liepājas teātra vadību veikt detalizētus aprēķinus par Covid-19 radītajiem zaudējumiem

Lai pārrunātu iespējas Liepājas teātra finanšu situācijas stabilizēšanai, 24. jūlijā Kultūras ministrija (KM) uz sarunu aicināja Finanšu ministrijas pārstāvjus, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku kultūras un sporta jautājumos Ati Deksni un Liepājas teātra vadītāju Herbertu Laukšteinu, informēja KM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Liepājas teātris grimst parādu purvā

Liepājas teātris, kas ir vecākais profesionālais latviešu teātris, no pārējiem atšķiras ar to, ka pieder pašvaldībai, nevis valstij kā tās kapitālsabiedrība. Tieši šis iemesls arī liedzis saņemt Covid-19 seku mazināšanai paredzēto atbalstu, kas bija pieejams pārējiem nozares kolēģiem, līdz ar to finanšu bedre liepājniekiem ir izveidojusies krietni dziļāka. Ja "bedri", kurā ir arī 88 000 eiro parāds skatītājiem par nenotikušajām izrādēm, nepalīdzēs kaut daļēji aizbērt, var gadīties, ka oktobrī teātris būs jāslēdz, savas bažas neslēpj Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins.

Aicina uz koncertsēriju Vasaras vakari Liepājas teātrī

Septiņos augusta vakaros Liepājā Teātra ielas 3 pagalmā Liepājas teātris piedāvās skatītājiem ekskluzīvus pagalma koncertus Vasaras vakari Liepājas teātrī. Muzikālā un intīmā gaisotnē katru vakaru skatītājus sagaidīs cits muzikālais priekšnesums kāda teātra aktiera izpildījumā. Koncerti notiks trešdienās un ceturtdienās plkst. 19, bet noslēgums paredzēts sestdienā. Koncertsērijā plānotas dažādas programmas, kurās aktieri izpildīs dziesmas gan latviešu, gan angļu un franču valodā, informēja teātra pārstāvji.

Ar pēdējo raidījumu Liepājas radio teātris noslēdz sezonu

Šodien, 29. maijā, plkst. 19 Rietumu radio ēterā (FM 105,8 vai www.rietumuradio.lv) izskanēs pēdējais šīs sezonas Liepājas radio teātra raidījums, kuru veidojis režisors Dmitrijs Petrenko ar Liepājas aktierkursa studentiem, informēja Liepājas teātra pārstāve Zanda Borga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide