Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +25 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Lilita Ozoliņa

Sirdspuksti melnbaltā fotogrāfijā. Aktrisi Lilitu Ozoliņu pieminot

"Elegantais tēls jeb dāma, ko mēs zinām no tā, kā viņa parādījās sabiedrībā, – tā ir ārējā šķautne," par savu kolēģi un tuvu draugu saka režisors Intars Rešetins, kurš aktrisei Lilitai Ozoliņai devis iespēju nospēlēt vienu no viņas dziļākajām un sarežģītākajām lomām

Senioru kino seansā notiks tikšanās ar aktrisi Lilitu Ozoliņu

16.aprīlī kinoteātrī _Kino Citadele _notiks otrais Leģendu vakars, kurā būs iespēja tikties ar aktrisi Lilitu Ozoliņu un noskatīties mākslas filmas Noass pirmizrādi Latvijā, informēja kinoteātra pārstāve Renāte Kuļomina.

Lilita Ozoliņa: uz skatuves esmu visatklātākā

Pirms dažām nedēļām Sanktpēterburgā saņēmusi prēmiju Baltijas zvaigzne, Lilita Ozoliņa savā Dailes teātrī 8.novembra vakarā spēlēs jauniestudējuma M.Butterfly pirmizrādē. Uz skatuves viņa būs visatklātākā; ārpus mākslas Ozoliņa par savu iekšējo pasauli stāsta, maigi izsakoties, nelabprāt. Atšķirībā no daudziem citiem māksliniekiem, kuri bez acīmredzamas pretestības sabiedrībai izklāsta visus dvēseles pārdzīvojumus, pārdomas, sapņus un sāpes, Lilita Ozoliņa paliek aizvērta.

Lilitas Ozoliņas jubilejas izrāde Mēdeja. Teātris fotogrāfijās

Pirmdien, 19.novembrī, ar Vladimira Kļimenko lugas Mēdeja. Teātris jauniestudējuma pirmizrādi Dailes teātra Mazajā zālē jubileju atzīmēja aktrise Lilita Ozoliņa.Izrāde bija Lilitas Ozoliņas dāvana skatītājam un aktrises pateicība Sargeņģelim par savu likteni.Režisores Lauras Grozas-Ķiberes iestudētajā izrādē spēlē arī aktrise Ieva Segliņa; tajā piedalās arī mūziķis Kārlis Auzāns (čells, elektronika), kurš ir arī jauniestudējuma mūzikas autors.

Aktrises Lilitas Ozoliņas jubilejā notiks jauniestudējuma Mēdeja. Teātris pirmizrāde

19.novembrī ar Vladimira Kļimenko lugas Mēdeja. Teātris jauniestudējuma pirmizrādi Dailes teātra Mazajā zālē jubileju atzīmēs aktrise Lilita Ozoliņa, informē teātra pārstāve Liene Jakovļeva.Šī būs Lilitas Ozoliņas dāvana skatītājam un aktrises pateicība Sargeņģelim par savu likteni.Neprātīgi mīlošā, greizsirdīgā, asiņainā, slepkavīgā Mēdeja – tas ir teātris, tāda ir teātra būtība.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide