Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

LSDSP

Policija vērtēs, vai LSDSP ar priekšvēlēšanu reklāmu kurina rasu naidu

Valsts policija (VP) pirmdien ir nodevusi izvērtēšanai Drošības policijai (DP) informāciju par Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) Facebook lapā publicēto politisko reklāmu, kuru vairāki sociālo tīklu lietotāji novērtējuši kā rasu naidu kurinošu, aģentūrai LETA pavēstīja VP pārstāve Gita Gžibovska.

LSDSP sola panākt, ka bagātie nodokļos maksās vairāk

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP) savā 4000 zīmju priekšvēlēšanu programmā sola panākt progresīvu un taisnīgu sistēmu iedzīvotāju ienākuma nodokļa aprēķināšanā, lai bagātie maksātu nodokļos vairāk, bet neapliekamo minimumu piesaistīt bērnu skaitam ģimenē.LSDSP sola panāksim Latvijas pāreju uz valsts regulētu, sociāli atbildīgu tirgus ekonomiku, netērēt vairāk nekā nopelnīts.

LSDSP vēlēšanās piesaka 54 kandidātus

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP) otrdien Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniedza 11.Saeimas vēlēšanu kandidātu sarakstu. LSDSP vēlēšanās pieteikusi 54 kandidātus.Saraksta līderi Rīgā būs Aivars Timofejevs, Diāna Jakubovska un Margarita Krauča, Vidzemē - Māris Pļaviņš, Ilga Ozoliņa un Aigars Krīgalis, Latgalē - Jānis Dinevičs, Andrejs Zagorskis un Malda Kristovska, Kurzemē - Ilga Vitāle, Vldsi Dīriņš un Laila Balga, bet Zemgalē - Guntis Jankovskis, Jānis Čevers un Inga Fišere.

Bijušie LSDSP jaunieši dibina biedrību Progresīvie, varētu pārtapt par partiju

Vairāki desmiti sociāldemokrātiski domājošu cilvēku nodibinājuši biedrību Progresīvie, kas cīnīšoties par "taisnīgas un progresīvas politikas atbalstīšanu un ieviešanu Latvijā", raksta laikraksts Latvijas Avīze. Organizācijas dibinātāju vidū pārsvarā ir gados jauni cilvēki, kas nesen pameta Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) rindas.

Gromuls: LSDSP vairs nepārstāv sociāldemokrātiskās idejas Latvijā

Pēc nesen notikušā Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) kongresa, piektdien par izstāšanos no LSDSP paziņojis partijas lielākās - Rīgas apgabala - organizācijas vadītājs Ilmārs Gromuls. Līdzīgu lēmumu ir pieņēmuši vēl vairāk kā 30 organizācijas biedru, kuri par būtiskāko iemeslu šādai rīcībai norāda Jāņa Dineviča palikšanu un nostiprināšanos partijas vadības struktūrās.

Ansis Dobelis izstājas no LSDSP

Ansis Dobelis, kurš Latvijas Sociāldemokrātiskās partijas 43.kongresā zaudēja partijas priekšsēdētāja vēlēšanās Aivaram Timofejevam, šodien paziņoja par izstāšanos no LSDSP.Aģentūrai LETA Dobelis skaidroja, ka šāds lēmums pieņemts pēc nesen notikušā partijas kongresa, kad par LSDSP vadītāju kļuva Aivars Timofejevs, kuru par savu favorītu un "mantinieku" bija noskatījis partijas faktiskais līderis Jānis Dinevičs.

Lejiņš LSDSP nodēvē par politisku sektu

Latvijas Sociāldemokrātiskajai strādnieku partijai (LSDSP) jaunā līdera Aivara Timofejeva vadībā nav nākotnes, un, ja tā turpinās sadarboties ar sīkpartijām, tā arī turpmāk paliks kā politiska sekta.Šādu pārliecību, komentējot LSDSP sestdien notikušo kongresu, aģentūrai BNS pauda nesen no partijas izslēgtais Atis Lejiņš, kurš Saeimā ievēlēts no konkurējošās apvienības "Vienotība" saraksta.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide