Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +7 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Madona

Tomēr bez stopkrāna

Satversmes tiesas (ST) spriedums Varakļānu lietā "uz bremzēm" nolika vēlēšanu procesu Madonas un Rēzeknes novadā, tomēr Saeima lēma, ka Varakļānus Madonas novadam nepievienos, bet izveidos atsevišķu pašvaldību. Tādējādi vēlēšanas Madonas novadā tomēr notiks, bet tā iedzīvotājiem nebija iespējas nobalsot pirmdien, kad to darīja citās pašvaldībās.

Reorganizācijas dēļ iziet no rāmjiem

Pēc trīsdesmit Madonas 2. vidusskolas direktora amatā aizvadītiem gadiem, īsi pirms pilnvaru beigām, Valentīns Rakstiņš izpelnījās asu sabiedrības reakciju uz savu nesavaldīgo rīcību. Uz TV3 raidījuma Bez tabu filmēšanas grupas ierašanos skolā pagājušajā nedēļā viņš reaģēja ar uzbrukumiem tai, sauca žurnālistus par bandītu aizstāvjiem, mudināja aizvērt muti un "pazust no šejienes", kā arī aicināja palīgā policiju. Žurnālisti vēlējās pārbaudīt raidījuma rīcībā esošos faktus par direktora radinieku nodarbināšanu skolā un konfliktiem ar skolotājiem.

Madonā izglābj grāvī iekritušu zirgu

Vakar Madonā glābēji izglāba kādu grāvī iekritušu zirgu, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide