Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ojārs Rubenis

FOTO: Cikla Kino un teātra mūzika pirmais koncerts Dzintaru koncertzālē

Dzintaru koncertzālē, 16. februārī norisinājās Latvijas Nacionālā teātra izpilddirektora Ojāra Rubeņa vadītā koncertu cikla Kino un teātra mūzika pirmais koncerts, kas bija veltīts leģendārajam latviešu komponistam Raimondam Paulam, informēja koncertzāles pārstāvis Mārtiņš Pučka.

Rubenis vairs nevadīs Nacionālo teātri

Piektdien, 15. decembrī beidzas līdzšinējā Latvijas Nacionālā teātra valdes locekļa Ojāra Rubeņa darbības pilnvaru termiņš, tāpēc uz vakanto valdes locekļa amatu 2018. gada sākumā sludinās atklātu konkursu, vēsta Kultūras ministrija (KM).

Nacionālajā teātrī gaidāma klasikas iestudējumu sezona

"Mēs esam gandarīti par pagājušo sezonu gan apmeklētības, gan izrāžu un Spēlmaņu nakts nomināciju ziņā," preses konferencē pirms jaunās sezonas sākuma atklāj Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis. 2015./2016. gada sezonā teātra lielajā zālē taps vairāki klasikas iestudējumi.

Rubenim arī pēc sprieduma krimināllietā - bravo!

Atšķirībā no Dailes teātra iepriekšējā direktora Aivara Līņa, kurš amatu zaudēja aizdomu par krāpšanos dēļ, Ojāram Rubenim Kultūras ministrija neliedz vadīt Nacionālo teātri arī pēc sprieduma digitālgeitas krimināllietā.

Rubenis: Nacionālajam teātrim ir nepieciešama Mazā zāle

Nacionālajam teātrim ir nepieciešamā Mazā zāle ar 300 vietām, kur varētu notikt arī mēģinājumi, intervijā aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis. Vienīgā vieta, kur to varētu uzbūvēt, ir tenisa korti Kronvalda bulvārī 2b, kurus Privatizācijas aģentūra cenšas nodot privatizācijai.

Rubenis: Kultūras institūciju funkciju auditā atklātos zili, zaļi brīnumi

Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis ir pārliecināts, ka kultūras institūcijās ir nepieciešams veikt funkciju auditu, lai noskaidrotu, ko no tām vēlas valsts un iedzīvotāji.Pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski (V) Rubenis šodien žurnālistiem atzina, ka ir pienācis laiks kultūras institūcijām veikt funkciju auditu.

Nacionālo teātri nākamos gadus turpinās vadīt Ojārs Rubenis

Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis, kuram aizvadītajā nedēļā beidzās pilnvarojuma līgums, parakstījis jaunu līgumu, līdz ar to nākamos trīs gadus Rubenis turpinās vadīt teātri.Kā aģentūrai LETA atklāja Rubenis, viņam jau ir sagatavota teātra koncepcija nākamajiem trīs gadiem, taču sīkāk par tik tālām nākotnes iecerēm viņš nevēlas runāt.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide