Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Oskars Ķibermanis

Naudas balva Ķibermaņa četriniekam varētu būt līdz 51 224 eiro

Par Pasaules čempionātā izcīnīto sudraba medaļu Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa četrinieka ekipāžai valsts varētu piešķirt naudas balvu līdz 51 224 eiro, liecina Ministru kabineta noteikumi par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā, un naudas balvu apmēru.

Ķibermaņa ekipāža pēc diviem braucieniem pasaules čempionātā piektajā pozīcijā

Latvijas bobsleja divnieku ekipāža ar pilotu Oskaru Ķibermani priekšgalā ieņem piekto vietu pēc Kanādas trasē Vistlerā notiekošā pasaules čempionāta pirmajiem diviem braucieniem. Pirmajā vietā ir pašreizējā pasaules čempiona un šīs sezonas Pasaules kausa ieguvēja vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža, kas par 0,12 sekundēm apsteidz Džastinu Kripsu no Kanādas. Vēl pēc pirmā brauciena abi divnieki bija mainītās lomās. Pērn Phjončhanā abi piloti šajā disciplīnā dalīja zelta medaļas. Savukārt trešais pēc pirmajiem diviem braucieniem ir cits vācietis Niko Valters, kurš no Frīdriha atpaliek par 0,29 sekundēm.

Bukmeikeri cerīgi par Ķibermaņa izredzēm tikt pie PČ godalgas divniekos

Nedēļas nogalē Vistlerā tiks sākts dalīt pasaules čempionāta bobslejā un skeletonā medaļas, aizvadot sacensības divnieku ekipāžām. Latvijai šoreiz lielākās cerības uz Oskara Ķibermaņa ekipāžu, un sporta totalizatora Betsafe visai atzinīgi vērtē viņa iespējas iekļūt medaļnieku pozīcijās, tiesa, par ticamāku tomēr uzskata variantu palikt bez cēlmetāla.

Vareni visu sezonu

Ķibermaņa četrinieku ekipāža otrajā vietā kopvērtējumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide