Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Pensionēšanās vecums

ZZS: Balsosim pret pensionēšanās vecuma paaugstināšanu, sākot ar 2014.gadu

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS)  neatbalsta pensionēšanās vecuma paaugstināšanu, sākot no 2014. gada. Pēc tikšanās ar Latvijas Brīvo arodbiedrības un Latvijas Pensionāru federācijas vadību ZZS pārliecinājās, ka likumprojekts "Grozījumi likumā "Par valsts pensijām"" nav sagatavots kvalitatīvi, portālu Diena.lv informēja ZZS biroja vadītāja Ilona Jurševska.

Arodbiedrības gatavojas referendumam pret pensionēšanās vecumu paaugstināšanu

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) ārkārtas valdes sēdē jautājumā par pensiju vecuma paaugstināšanu joprojām uzstājusi, ka pensionēšanās vecuma paaugstināšana jāsāk no 2016. gada. "Ņemot vērā situācijas nopietnību, LBAS uzsāk darbu pie referenduma sagatavošanas, lai nepieļautu strauju pensionēšanās vecuma paaugstināšanu, gadījumā, ja šī sociāli izsvērtā pozīcija, kas balstīta uz strādājošo interesēm, netiks ievērota," portālu Diena.lv informēja LBAS pārstāve Sanita Lorence.

Aicina pārskatīt pensionēšanās vecuma samazinājumu lauksaimniecības profesijās

Labklājības ministrijai būtu jāpārskata lauksaimniecības profesijas, ļaujot atsevišķu profesiju pārstāvjiem nepiemērot pensionēšanās vecuma palielinājumu, ceturtdien, tiekoties ar labklājības ministri Ilzi Viņķeli, norādījuši Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide