Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +5 °C
Skaidrs
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Poligrāfija

Poligrāfijas Zemgus vadītājs: Gribam panākt vienlīdzīgus spēles noteikumus iepirkumos

"Privātajā biznesā vērsties pie paziņām ir normāla prakse. Mana lielākā sāpe ir par to, ka mēs un daudzi citi uzņēmumi godīgi maksājam nodokļus, šī nodokļos samaksātā nauda nonāk valsts budžetā un praktiski nodrošina publiskā sektora pastāvēšanu un izdzīvošanu, bet, kad tiek izsludināti publisko iepirkumu konkursi, tad redzam, ka nolikums sagatavots kādam konkrētam uzņēmumam," intervijā Magdai Riekstiņai stāsta uzņēmuma Zemgus poligrāfijas serviss valdes priekšsēdētājs Ervīns Lasmanis.

Meklēs risinājumu pastkastīšu atbrīvošanai no nevēlamām reklāmām, lai neciestu nozares uzņēmumi

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija kopā ar poligrāfijas nozares pārstāvjiem meklēs kompromisus, lai, piemērojot dabas resursu nodokli (DRN) neadresētiem reklāmas sūtījumiem, atbrīvotu iedzīvotāju pastkastes no mēstulēm, bet vienlaikus no tā būtiski neciestu nozarē strādājošie uzņēmumi, portālam Diena.lv pavēstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža preses sekretāre Maija Pētermane.

Samazinās metālu ražošanas un poligrāfijas apjomi; palielinās metāl un kokapstrāde

2011. gada novembrī, salīdzinot ar oktobri, rūpniecības produkcijas apjoms salīdzināmās cenās pieauga par 0.9%, tai skaitā apstrādes rūpniecībā – par 3.2% un ieguves rūpniecībā un karjeru izstrādē – par 0.8%, bet samazinājums bija elektroenerģijas un gāzes apgādē – par 1.6%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

“Minox” atgriežas Latvijā

SIA “Poligrāfijas apgāds”, kas gan Latvijas sabiedrībai ir plašāk pazīstams ar vairumtirdzniecības preču zīmi “Polap” un ikdienā veic dažādu poligrāfijas materiālu, papīra un foto produkcijas vairumtidzniecību Latvijā, kļuvis arī par leģendārā “Minox” izplatītāju Baltijas valstīs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide