Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Prese

Mazina negodīgu konkurenci

Tas noteikti ir solis pareizajā virzienā, tā par Saeimas galīgajā lasījumā atbalstītajiem grozījumiem likumā par pašvaldībām, kas paredz, ka pašvaldības ir tiesīgas ne biežāk kā vienreiz mēnesī izdot bezmaksas drukātus informatīvos izdevumus, kuros tās varēs informēt sabiedrību par tās funkciju izpildi, teic gan Dienas aptaujātie reģionālās preses pārstāvji, gan Konkurences padome.

Aija Simsone: Konkurence ir svarīga attīstībai

Rīgas Viļņu valdes priekšsēdētāja un saimniece Aija Simsone svin izdevniecības 20 gadu jubileju, saredz jaunas iespējas mediju biznesā un nesteidz bērēt drukāto presi.

Apbalvoti gada veiksmīgākie preses izdevumi

Uzvarētāji apbalvoti 15 nominācijās, ņemot vērā mediju iznākšanas periodiku, pārdošanas rādītājus un tematiku. Pieprasītākie – dzīvesstila, veselības, uztura un ezotērikas žurnāli, kā arī žurnālu tematiskie speciālizdevumi. Kritums – vīriešu interešu žurnāliem

Augulis ar preses izdevējiem pārrunā drukāto mediju piegādes un pieejamības jautājumus

Lai uzklausītu preses izdevēju viedokli un pārrunātu drukāto mediju piegādes jautājumus, satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS) tikās ar Latvijas Preses izdevēju asociācijas un VAS Latvijas pasts (LP) vadību. Sarunās puses bija vienisprātis, ka līdz 2019.gada 31.decembrim ir jāsaglabā šobrīd noteiktais abonētās preses izdevumu piegādes kompensēšanas modelis, kas pēc būtības nodrošina preses pieejamību lasītājiem, īpaši lauku reģionos, portālu _Diena.

Līcis: Auditorijas piesaistīšanai nepietiek ar kvalitatīvo žurnālistiku. Vajadzīgi plikumi un asinis

"Ja kādreiz cilvēki vairāk lasīja izmeklējošu žurnālistiku, attīstošas, virzošas lietas, tad šobrīd es redzu, ka vairāk meklē viedokļus. Lai piesaistītu auditoriju, nepietiek ar kvalitatīvo žurnālistiku. Vajadzīgi, piedodiet, plikumi un asinis," intervijā Dzintrim Kolātam norāda Latvijas Preses izdevēju asociācijas izpilddirektors, reģionālā laikraksta un tipogrāfijas līdzīpašnieks Guntars Līcis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide