Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rekonstrukcija

Dienas fotoreportāža: JRT atvadās no savas ēkas tās pašreizējā izskatā

Jaunā Rīgas teātra (JRT) aktieri aizvadījuši pašlaik pēdējo sezonu teātra ēkā Lāčplēša ielā 25, kur jau drīzumā sāksies vērienīgi remontdarbi. Teātris pārceļas uz pagaidu telpām Tabakas fabrikas namā un daudzu izrāžu rekvizīti jau sapakoti aizvešanai, tāpat tiek demontēti skatītāju zāles krēsli. To fiksējis Dienas fotogrāfs Kristaps Kalns.

Sāks Rīgas HES Ikšķiles aizsargdambja rekonstrukciju

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) apstiprinājusi Rīgas hidroelektrostacijas (HES) ūdenskrātuves Ikšķiles pirmā poldera aizsargdambja atjaunošanas projektu, līdz ar to drīzumā tiks sākti attiecīgi darbi, kuru mērķis ir aizsargāt lauku teritorijas no plūdiem, aģentūru LETA informēja Zemkopības ministrijā.

Lēnām gatavojas Vanšu tilta pārbūvei

Rīgas domes Satiksmes departaments ir izsludinājis iepirkuma konkursu par Vanšu tilta pārbūves būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Rīgai veido smalkus vaibstus

Vienots stils visas ielas garumā, dzīvības piepildīti skvēri, ērtāka iekāpšana sabiedriskajā transportā - tās ir tikai dažas izmaiņas, kas ieskicē Barona ielas jauno seju, ko ar lielu nepacietību gaida ne tikai iedzīvotāji, bet arī uzņēmēji. Pašreizējo neērtību fonā procesā iesaistītie sola, ka 2017.

FOTO: Aprit 20 gadi kopš atjaunots operas nams

Tieši pirms 20 gadiem un vienas dienas, 1995. gada 29. septembrī, pēc vairākus gadus ilgušiem rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem, tika atklāta Latvijas Nacionālās operas (LNO) atjaunotā ēka. Vērienīgie darbi tika uzsākti pēc Operas kolektīva kopsapulces 1990. gada 3. septembrī, kas tolaik vēl notika Baltajā namā. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide