Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +2 °C
Smidzinošs lietus
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Roberts Ķīlis

Roberts Ķīlis: Mūsu sabiedrībā dominē pieprasījums pēc vadītājiem vīriešiem

Pētījumu kompānijas Norstat Latvija un sabiedrisko attiecību aģentūras Repute veiktajā aptaujā par līderiem Latvijā atklājies, ka katrs ceturtais respondents vīriešus uzskata par labākiem līderiem, jo viņi veiksmīgāk var uzņemties atbildību un pārliecināt apkārtējos. Tam piekrīt arī sociālais antropologs Roberts Ķīlis, kurš novērojis, ka Latvijas sabiedrība līderos joprojām vairāk vēlas redzēt vīrišķību, dominanci un varu.

Eksministri ārvalstu komandējumiem paredzēto naudu tērējuši Latvijā

Bijušie izglītības un zinātnes ministri Roberts Ķīlis un Vjačeslavs Dombrovskis (Reformu partija) ministrijas izsniegto kredītkarti, kas paredzēta tēriņu segšanai ārzemju komandējumos, izmantojuši izdevumu segšanai tepat Latvijā, svētdien vakarā vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums De Facto.

Ķīlis: Lielās augstskolas koncentrēsies mazāko brutālai "apēšanai"

Bijušais izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis atzīst, ka pašlaik izglītības nozarē notiek business as usual, kas nozīmē, ka nav nekādu nopietnu pārmaiņu, taču tuvāko gadu laikā līdz ar studējošo skaita mazināšanos lielās augstskolas "apēdīs" mazākās augstākās izglītības iestādes.

Latvijai draud kosmiska izgāšanās

Kārtējais kauns Eiropas priekšā - tā Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) vadība Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē raksturoja situāciju, kas radusies saistībā ar Latviju kā Eiropas Kosmosa aģentūras (EKA) sadarbības valsti.Šā gada martā tā laika izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis Ministru kabineta vārdā parakstīja Eiropas Sadarbības valsts līgumu starp EKA un Latvijas valdību, kas sniedz iespēju praktiskai Latvijas zinātnes, pētniecības un rūpniecības sektora iesaistei EKA projektos, tajā skaitā vairākās kosmosa tehnoloģiju jomās - satelītu telekomunikācijas un navigācijas, zemes novērošanas, pilotējamo kosmosa lidojumu, un citās.

Āboliņš: Stilīgie džeki

Bijušā izglītības un zinātnes ministra Roberta Ķīļa (darbam valdībā bija deleģējusi Reformu partija) sēšanās pie stūres alkohola reibumā, avārijas izraisīšana un vēlākā notiesāšana uz piecām diennaktīm cietumā atstāja ļoti nepatīkamu pēcgaršu. Un atstāja tāpēc, ka palika sajūta - ne pats Ķīlis, ne sabiedrība kopumā to nemaz neuzskata par kaut ko īpaši nosodāmu, nu nesmuki sanāca, bet kam gan negadās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide