Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +6 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Saldus saule

Saldus saule oficiāli kļūs par Saldus novada himnu

Latvijas 100. dzimšanas dienas gadā par Saldus novada himnu oficiāli tiks apstiprināta saldenieku Ērika Ķiģeļa un Māra Čaklā dziesma Saldus saule, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Nedēļas nogalē aicina uz festivālu Saldus saule

Piektdien, 27. jūlijā plkst. 17 Saldū, Kalnsētas parkā sāksies pirms 31. gada pirmoreiz aizsākatais rokfestivāls Saldus Saule, kur divu dienu un nakšu garumā uzstāsies gan Latvijas roka leģendas, gan šodienas zvaigznes, un arī daudzsološi jaunie izpildītāji, informēja festivāla rīkotāji.

Saldus saulē bērnus gaidīs Pasaku nams

No 8.līdz 10.jūlijam Saldus Kalnsētas parkā notiks mūzikas festivāls Saldus saule 2011, šogad rīkotāji īpaši padomājuši arī par bērniem, informē festivāla organizatoru pārstāve Jolanta Ķiģele.  Visu festivāla laiku darbosies bērnu atrakciju zona, kā arī koncertu laikā mazos pieskatīs aukles, lai vecāki bez raizēm varētu baudīt mūziku.

Saldus saulē spēlēs vācieši H-Blockx

Rokfestivāls “Saldus saule” izsludina jau trešos pirmās dienas māksliniekus – 8.jūlijā uz festivāla skatuves kāps vācu numetal pārstāvji “H-Blockx”, portālu Diena.lv informēja festivāla organizatori. Kā Diena.lv jau ziņoja iepriekš, zināms, ka festivālā uzstāsies somu šokrokeri “Lordi” un pašmāju pagan metal pārstāvji “Skyforger”.

Lordi būs festivālā Saldus Saule,atteikums bijis mārketinga triks

Festivāla_ Saldus Saule _rīkotāji paziņojuši, ka somu grupa _Lordi _uzstāsies vasarā gaidāmajā festivālā, bet iepriekš publiski izspēlētais atteikums mūziķiem vietējo mācītāju protestu dēļ esot mārketinga triks lielākai uzmanības piesaistīšanai.

Lordi menedžments: mums nekad nav bijušas problēmas ar kristiešiem

“Grupa “Lordi” ir spēlējusi koncertus visā plašajā pasaulē un mums nekad nav bijušas šāda veida problēmas,” komentējot grupas “Lordi” uzstāšanās atcelšanu festivālā “Saldus saule”, portālam Diena.lv paziņoja grupas turneju menedžmenta aģentūras ITM pārstāvis Franks Suepfle. Viņš arī norādīja – grupas kostīmi ir katra individuālās gaumes jautājums, taču viņam pašam tie patīk, jo šķiet ļoti “pamatīgi”, taču ir akceptējams arī to cilvēku viedoklis, kuri par grupas izskatu nav sajūsmā.

Mācītāju protestu dēļ atceļ grupas Lordi uzstāšanos Saldus Saulē

“Festivāla "Saldus saule" organizatori, pakļaujoties Baznīcas spiedienam, smagu un grūtu pārdomu rezultātā ir nonākuši pie lēmuma atcelt Somijas šokroka grupas "Lordi" uzstāšanos šī gada 8.jūlijā Saldū, Kalnsētas parkā,” trešdien, 16.jūnijā izplatītajā paziņojumā pauž Fēlikss Ķiģelis un pārējā festivāla komanda.

Saldus saules pirmajā dienā uzstāsies Skyforger

8.un 9.jūlijā Saldus Kalnsētas parkā norisināsies jau tradicionālais rokmūzikas festivāls “Saldus saule”. Diena.lv jau ziņoja iepriekš, ka 8.jūlijā uz skatuves kāps somu šokrokeri “Lordi”. Otrdien, 15.martā organizatori izziņoja, ka šajā vakarā “Saldus saules” apmeklētājus priecēs arī pasaulē populārākā latviešu pagan/ folk metal grupa “Skyforger”.

Festivāla "Saldus saule" laikā Saldus kļūs par Latvijas rokmūzikas galvaspilsētu

"Respektējot viņas augstības Mūzikas misiju atrasties uzmanības centrā un izcilu izpildītāju sabiedrībā, Liepājas mūziķi vairākās paaudzēs vislabāko nodomu vadīti laikā no 9.jūlija līdz 11.jūlijam nodod Latvijas rokmūzikas galvaspilsētas titulu Saldus pilsētai un rokmūzikas festivālam "Saldus saule."Šis vēstījums netiek ne no viena parakstīts taču visiem zināms!", šādu paziņojumu rokfestivāla "Saldus aule" rīkotāji saņēmuši no Liepājas pilsētas domes un ZZ Baltic Beach Party organizatoriem, informēja festivāla organizators Fēlikss Ķiģelis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide