Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Taksometri Rīgā

Licence taksometru pakalpojumu sniegšanai lidostā Rīga šobrīd ir tikai Red Cab

Rīgas plānošanas reģions šonedēļ izsniedzis pirmās speciālās licences kartītes ar zīmolu Red Cab strādājošā Rīgas Taksometru parka un SIA Red Cab lidosta automašīnām pasažieru pārvadājumu veikšanai no starptautiskās lidostas Rīga, informēja Rīgas plānošanas reģiona pārstāve Inese Ozoliņa.

Taksometru arodbiedrība: Brauciena maksa no lidostas līdz centram nedrīkst pārsniegt 25 eiro

Latvijas Taksometru arodbiedrība ārkārtas sapulcē nolēmusi, ka no jūlija klientiem maršrutā lidosta Rīga-Centrs un lidosta Rīga-Jūrmala (Majori) jāpiemēro tarifi tā, lai kopējā maksa par braucienu būtu ne vairāk kā 25 eiro, bet maršrutos no lidostas uz citiem Rīgas pilsētas rajoniem - ne vairāk kā 30 eiro, aģentūru LETA informēja Latvijas Taksometru arodbiedrības valdes priekšsēdētājs Genādijs Aksjonovs.

Reidā atklāj, ka daļa taksistu brauc bez derīgas autovadītāja apliecības

Valsts ieņēmumu dienests (VID) un Rīgas pašvaldības policija (RPP) veikuši kopīgu reidu, pārbaudot taksometru pakalpojumu sniedzējus. Kopā 48 kontrolbraucienos konstatēts 81 pārkāpums, tostarp pieķerti vadītāji, kas klientus pārvadā, kaut pašiem nav derīgas autovadītāja apliecības, portālu Diena.lv informēja VID.

Lidostā Rīga vērojami gan taksometru sastrēgumi, gan to trūkums

Līdz ar Administratīvās tiesas lēmumu, saskaņā ar kuru starptautiskajā lidostā Rīga izbeigts divu kompāniju - Baltic Taxi un Red Cab - priviliģētais stāvoklis un tagad visām taksometru kompānijām ir iespēja uzņemt pasažierus no ielidošanas termināla, brīžiem vērojami gan taksometru sastrēgumi, gan akūts to trūkums, piektdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide