Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Taksometri Rīgā

Trešais taksometra pakalpojumu sniedzējs saņem licenci darbībai lidostā Rīga

Rīgas plānošanas reģions izsniedzis speciālās licences kartītes SIA Welltaxi taksometriem, kas drīkst starptautiskajā lidostā Rīga veikt pasažieru komercpārvadājumu pakalpojumu, portālu Diena informēja Rīgas plānošanas reģiona pārstāve. Pārvadātājs lidostā darbojas ar preču zīmi Taksilv.

Atvadas negodīgajiem taksistiem

Visai drīz būs skaidri reglamentēta kārtība par taksometru darbību un tarifiem pie lidostas un citiem transporta objektiem, no kuriem brauciens līdz galamērķim daudziem ceļotājiem pēdējos gados izmaksājis neadekvāti dārgi. Valdība otrdien lems par jaunajiem noteikumiem, un paredzēts, ka tie stāsies spēkā 1. septembrī. Līdz ar papildu nosacījumiem no 15. septembra lidostas Rīga teritorijā būs ierobežota taksometru iebraukšana.

Taksometru arodbiedrība: Brauciena maksa no lidostas līdz centram nedrīkst pārsniegt 25 eiro

Latvijas Taksometru arodbiedrība ārkārtas sapulcē nolēmusi, ka no jūlija klientiem maršrutā lidosta Rīga-Centrs un lidosta Rīga-Jūrmala (Majori) jāpiemēro tarifi tā, lai kopējā maksa par braucienu būtu ne vairāk kā 25 eiro, bet maršrutos no lidostas uz citiem Rīgas pilsētas rajoniem - ne vairāk kā 30 eiro, aģentūru LETA informēja Latvijas Taksometru arodbiedrības valdes priekšsēdētājs Genādijs Aksjonovs.

Reidā atklāj, ka daļa taksistu brauc bez derīgas autovadītāja apliecības

Valsts ieņēmumu dienests (VID) un Rīgas pašvaldības policija (RPP) veikuši kopīgu reidu, pārbaudot taksometru pakalpojumu sniedzējus. Kopā 48 kontrolbraucienos konstatēts 81 pārkāpums, tostarp pieķerti vadītāji, kas klientus pārvadā, kaut pašiem nav derīgas autovadītāja apliecības, portālu Diena.lv informēja VID.

Lidostā Rīga vērojami gan taksometru sastrēgumi, gan to trūkums

Līdz ar Administratīvās tiesas lēmumu, saskaņā ar kuru starptautiskajā lidostā Rīga izbeigts divu kompāniju - Baltic Taxi un Red Cab - priviliģētais stāvoklis un tagad visām taksometru kompānijām ir iespēja uzņemt pasažierus no ielidošanas termināla, brīžiem vērojami gan taksometru sastrēgumi, gan akūts to trūkums, piektdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide