Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +6 °C
Smidzinošs lietus
Otrdiena, 18. februāris
Kintija, Kora

Tirdzniecība

Leiena noraida Džonsona ideju par brīvās tirdzniecības līgumu

Eiropas Savienība (ES) piedāvās Lielbritānijai unikālu piekļuvi bloka vienotajam tirgum tikai tad, ja tā ievēros ES standartus, otrdien paziņojusi Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena, noraidot Lielbritānijas premjerministra Borisa Džonsona ideju par brīvās tirdzniecības līgumu.

Apgrozījums aug straujāk nekā cenas

Samazinoties tām Latvijas ekonomikas izaugsmes iespējām, kas saistītas ar norisēm eksporta tirgos, jāsāk domāt par to, kā stiprināt attīstību uz pašmāju situācijas rēķina.

Šogad varētu augt pieprasījums pēc modernām noliktavu telpām

Šogad pieprasījums pēc modernām noliktavām varētu pieaugt, kas savukārt veicinātu jaunu industriālo objektu būvniecības uzsākšanos, secināts komercīpašumu pakalpojumu uzņēmuma CBRE Baltics jaunākajā komercīpašumu tirgus pārskatā.

Veidojam ko tādu, kā nekur citur Eiropā nav

Par iepirkšanās centru attīstības tendencēm un Igaunijas jauno simbolu, kas atradīsies uz Tallinā topošā iepirkšanās centra T1 jumta, ar šī centra būvniecības vadītāju, uzņēmuma Pro Kapital valdes locekli Alanu Remmelkoru sarunājas Andis Sedlenieks.

Ķīnas ceļš – no rūpnīcas par lielveikalu?

Par pasaules rūpnīcu tradicionāli uzskatītajai Ķīnai pagājušajā gadā bija negatīva ārējās tirdzniecības bilance ar precēm ar četriem desmitiem pasaules valstu, liecina aģentūras Bloomberg veiktās aplēses.

ĀM: ES efektīvi jāizmanto tirdzniecības nolīgumu dotās iespējas

Efektīvāka tirdzniecības nolīgumu doto iespēju izmantošana ir Eiropas Savienības (ES) un dalībvalstu prioritāte, un Eiropas uzņēmējiem jāspēj izmantot visas tirdzniecības nolīgumu priekšrocības, ES Ārlietu padomē Kopējās tirdzniecības politikas jautājumos Briselē šodien sacīja Ārlietu ministrijas (ĀM) parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica.

Tirgotāji brīdina par kases aparātu haosu

No nākamā gada ieviest jaunajām prasībām atbilstošus kases aparātus tirgotājiem esot faktiski neiespējami; nerodot risinājumu, nozarē var iestāties juceklis, otrdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide