Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 17. februāris
Konstance, Donats

Ūdensgabali

Laikmetīgās un video mākslas festivāls Ūdensgabali ienāk pilsētā

Augusta sākumā pie peldošā mākslas centra _Noass "_izauga" mežs (starpvalstu projekts Baltijas jūra - peldošie koki), savukārt šajā nedēļas nogalē uz AB dambja valdīs urbānisma noskaņas, kad no 15. līdz 17. augustam Rīgā norisināsies starptautiskais laikmetīgās un video mākslas festivāls Ūdensgabali, ko organizē kultūras un mākslas projekts Noass. Šogad tas notiks jau četrpadsmito reizi.

Aicina iesniegt darbus starptautiskajam videomākslas festivālam “Ūdensgabali 2010”

Šogad Starptautiskais video un laikmetīgās mākslas festivāls “Ūdensgabali” norisināsies no 3.līdz 5.septembrim, un jau tagad sākusies darbu iesniegšana, informēja organizatoru pārstāve Alise Vetrova.Kā ierasts, festivāls apkopos mūsdienu videomākslu “Ūdensgabali” Latvijas, kā arī piedāvās starptautiskas video mākslas programmas.

KONKURSS NOSLĒDZIES: Festivāla "Ūdensgabali" DVD saņems...

Noslēdzies konkurss par Starptautisko laikmetīgās mākslas un video festivālu "Ūdengabali'". Uz visiem jautājumiem pareizi atbildējuši, un DVD ar festivālā iepriekšējos gados demonstrētajiem darbiem saņems Guntis Kreitiņš ([email protected]), Vija Linga-Bērziņa ([email protected]) un Viktors Kozers ([email protected]). Par DVD saņemšanu ar uzvarētājiem sazināsies festivāla organizatori.

Pīters Bērs: Varbūt jāglabā zelta ieraksti atklātā kosmosā?

Latvijas publikai ar Pīteru Bēru (Peter Burr) no ASV, drīzāk gan ar viņa gaumi, bija iespējams iepazīties pagājušajā nedēļā projekta „Kino Sala” ietvaros, kad viņš prezentēja video programmu „Wandering Landscapes”. No 28.augusta mākslinieks vada radošo darbnīcu starptautiskā video un laikmetīgās mākslas festivāla „Ūdensgabali 2009” ietvaros, kuru atklās 5.

Festivālā “Ūdensgabali” piedalīsies zviedri J.Nilsons un E.Olsone

Šogad uz starptautisko video un laikmetīgās mākslas festivālu „Ūdnesgabali 2009” ieradīsies arī video mākslinieki no Zviedrijas - Jonas Nilsons (Joanas Nilsson) un Eva Olsone (Eva Olsson), kuri 6.septembrī rādīs video programmu „Art Video Screening” uz Betanovusa klāja.Jonas Nilsons un Eva Olsone, atšķirībā no citiem „Ūdensgabalu 2009” māksliniekiem un kuratoriem, Latvijā uzturēsies ilgāk, jo veselu mēnesi pavadīs rezidencē „Noass”, Ziemeļu – Baltijas mobilitātes programmas ietvaros.

KONKURSS: Atbildi uz jautājumiem un saņem “Ūdensgabalu” DVD

No 4.līdz 6.septembrim uz AB dambja mākslas centrā  Betanovuss un Noass norisināsies devītais Starptautiskais video un laikmetīgās mākslas festivāls ŪDENSGABALI 2009. Piedalies konkursā un saņem DVD ar festivālā iepriekšējos gados demonstrētajiem darbiem!Uzvarētājiem tiks piedāvāts viens DVD no sekojoša saraksta: "Visu gadu labakie Udensgabali 2002-2007""The Best Of Waterpieces 2007""The Best Of Waterpieces 2008"Konkurss noslēgsies 7.septembrī plkst.12.

Laimonis Zakas. Lakoniski, precīzi un eksperimentāli

Tiem, kas regulāri ir sekojuši Starptautiskā video un laikmetīgās mākslas festivāla „Ūdengabali” repertuāram, noteikti būs pamanījuši arī lietuviešu mākslinieka Laimoņa Zakasa (Laimonas Zakas) video darbus, kurš 2007.gadā startēja ar trīs mākslas darbiem – Evolution (2005), Vision part I (2006) un More & more & more (2007), kas arī iekļauti „Ūdensgabalu 2007” izlasē.

Krišs Salmanis. Ceļā uz zenītu

Tā  vien šķiet, ka šis gads mākslinieka Kriša Salmaņa (1977) daiļradē ir ceļš uz zenītu. Šī gada pavasarī, no 25. aprīļa līdz 22.maijam, Rīgas Mākslas telpā INTRO zālē bija apskatāma viņa personālizstāde „Pazudušie” un drīz vien, no 4.septembra līdz 4.oktobrim, galerijā Betonovuss būs viņa otrā personālizstāde.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide