Otrdiena, 19. marts
Jāzeps, Juzefa

Ulla Zirne

Zirne izcīna devīto vietu Pasaules kausa posmā

Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne svētdien izcīnīja devīto vietu Pasaules kausa septītā posma sacensībās, kamēr Elīza Tīruma un Kendija Aparjode bija attiecīgi 12. un 14.pozīcijā.

Caucei devītā vieta PK trešajā posmā

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce piektdien Kanādā Pasaules kausa trešajā posmā izcīnīja devīto vietu, kamēr Kendija Aperjode ieņēma 11.pozīciju, bet Ulla Zirne finišēja lejasgalā - 26.vieta, vēsta Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

Zirnei pasaules kausā personīgais rekords - septītā vieta

Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne sestdien izcīnīja septīto vietu Dienvidkorejas trasē Phjončhanā, kur pēc gada risināsies Ziemas olimpiskās spēles, notikušajās Pasaules kausa sezonas priekšpēdējā - astotā - posma sieviešu sacensībās.

Caucei Īglsā kritiens; par pieckārtēju pasaules čempioni kļūst Hifnere

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce sestdien pasaules čempionātā (PČ) kamaniņu braukšanā, kas norisinās Īglsas trasē, Austrijā, piedzīvoja kritienu otrajā braucienā un palika bez rezultāta, kamēr labākā no latvietēm ar ieņemto 20.vietu bija Kendija Aparjode, bet Ulla Zirne rupji kļūdījās pirmajā braucienā, kas viņai ļāva ierindoties vien 40.vietā 45 dalībnieču konkurencē. Tikmēr par pieckārtēju pasaules čempioni dāmām kļuva vāciete Tatjana Hifnere.

Kamaniņu braucēja Zirne Pasaules kausa sacensībās apsteidz tikai divas konkurentes

Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne sestdien ieņēma 21.vietu Norvēģijas trasē Lillehammerē notiekošā Pasaules kausa izcīņas septītā posma sacensībās, kamēr Elīza Tīruma nesasniedza pirmā brauciena finišu.Zirne pirmo braucienu veica 48,532 sekundēs, apsteidzot vien divas no finišējušajām sportistēm.