Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Vadība

TIEŠRAIDE: Sabiedrības vadītāju konference Celtspēja

Šodien, 20. oktobrī no plkst.11 Liepājā notiek pirmā sabiedrības vadītāju konference Celtspēja, kas pulcē valsts pārvaldes, kapitālsabiedrību, organizāciju un pašvaldību vidējā un augstākā līmeņa vadību, kā arī vairāku uzņēmumu pārstāvjus, kopskaitā 1000 dalībniekus.

Jaunās valdības ministru portfeļi gandrīz rokās

Jaunajā Ministru kabinetā vēl nav skaidrības aptuveni par pusi ministru portfeļu, taču kandidāti jau ir. Pašlaik vienīgi nav skaidrs, kurš vadīs atsevišķas tā dēvētās resursu ministrijas, kā arī uzņemsies Izglītības un zinātnes ministrijas un Veselības ministrijas vadību.

Operu turpmāk vadīs Maskats, Žagaram piedāvāts padomnieka krēsls

Latvijas Nacionālo operu turpmāk vadīs tās līdzšinējais direktora padomnieks muzikālajos jautājumos komponists Arturs Maskats, ilggadējam operas vadītājam Andrejam Žagaram piedāvāts vien padomnieka krēsls, portālu Diena.lv informēja kultūras ministres padomniece Ieva Līne.

Cer, ka Kota pēctecis LTV iepūtīs otro elpu

Pesimists saka - sliktāk vairs nevar būt, optimists - var gan. Šo anekdoti, ko pirms pāris gadiem sarunā ar Dienu pieminēja Latvijas Televīzijas (LTV) vadītājs Edgars Kots, nu var pavērst otrādi un attiecināt uz noskaņu LTV, ko viņš vadīs līdz 28. decembrim.

NEPLP: Darbam jaunajā LTV valdē tiks meklēti augsti kvalificēti profesionāļi

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir apstiprinājusi nolikumu atklātam konkursam, kurā izraudzīsies trīs Latvijas Televīzijas (LTV) jaunās valdes locekļus - valdes priekšsēdētāju, valdes locekli programmu attīstības jautājumos, kā arī valdes locekli finanšu un tehnoloģiju jautājumos.

Adijāns: Vai Ķīnā gaidāms atkusnis?

Novembrī medijiem par svarīgu notikumu daudzumu nav jāraizējas. Kamēr ziņas un neziņas par ASV prezidenta vēlēšanām turpina pārslogot informācijas telpu, mediju uzmanības aizvējā notiek cīņa par citas lielvalsts politisko nākotni. Ķīnas vadības grožus gandrīz desmit gadu rokās turējis prezidents Hu Djiņtao, tagad pienācis laiks pārmaiņām.

Adijāns: Spēcīgākās valstis arvien skaidrāk pārņem vadības grožus ES

Eiropas Savienībā tiek plānots tālredzīgi. Tikai pirms divām nedēļām kļuva zināms ES lēmums par to, ka Eiropas Centrālā banka (ECB) vēlākais no 2014. gada 1. janvāra pārņems 6000 banku uzraudzību, taču jaunā un milzīgā centrālbankas prestiža celtne jau ir līdz pusei pabeigta. Tajā ievākties plānots 2014. gada sākumā, un šķiet, ka jau iepriekš ECB bija zināms par nepieciešamību iegūt plašākas telpas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide