Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vadims Baraņņiks

Baraņņiks noraida pārmetumus par apšaubāmu RS padomes iecelšanas procedūru

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Druvja Kleina (Rīgai!) pārmetumi, ka pašvaldības SIA Rīgas satiksme (RS) padome iecelta "apšaubāmā procedūrā", ir pilnībā nepamatoti, aģentūrai LETA pauda no vicemēra amata atceltais un bijušais uzņēmuma kapitāldaļu turētāja pārstāvis Vadims Baraņņiks (NDF).

Baraņņiks neizprot, kāpēc Saskaņa pieprasa viņa atstādināšanu

Neatkarīgo deputātu frakciju (NDF) pārstāvošais Rīgas domes vicemērs Vadims Baraņņiks neizprot, kādēļ Saskaņa tieši šobrīd pieprasījusi viņa atstādināšanu no amata, jo NDF jau vairākus mēnešus ar "saskaņiešiem" neesot nekāda kontakta, žurnālistiem pauda vicemērs.

Vairs nepielietos riteņu bloķētājus pašvaldības maksas autostāvvietās

Rīgas domes (RD) Satiksmes un transporta lietu komitejas deputāti šodien atbalstīja saistošo noteikumu projektu par pašvaldības autostāvvietu izmantošanu, kas paredz atteikties no automašīnu riteņu bloķētājiem, aizstājot tos ar pēcapmaksas kvītīm. Jaunos noteikumus šodien ārkārtas sēdē skatīs RD, portālu Diena.lv informēja domes pārstāvis Uģis Vidauskis.

Baraņņiks: Noteikumi velorikšu nozarē ieviesīs saprotamu kārtību

Domāju, ka Rīgas domes (RD) pieņemtie noteikumi nav pārāk stingri – tie ieviesīs normālu kārtību, kādā cilvēki varēs nodarboties ar velorikšu pārvadājumiem, portālam Diena.lv sacīja RD Satiksmes un transporta komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks.

Primāri sniegu tīrīs pie izglītības iestādēm

Sniegu tuvākajās dienās primāri tīrīs pie mācību iestādēm, kurās 6.janvārī atsāksies mācības, portālam Diena.lv norādīja Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks.Satiksmes vadības centrs izstrādājis plānu, kā tiks attīrītas pieejas visām skolām, kas 6.janvārī atsāks mācības.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide