Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Zandere

Dienas eksperiments: Gads tikai sācies, bet pie daktera vien novembrī

Pērnā gada augustā Diena veica eksperimentu, lai noskaidrotu, cik viegli ir iespējams pierakstīties uz pirmreizējo konsultāciju pie ķirurga mamologa. Kaut gan gadījumos, kad konstatētas aizdomas par iespējumu krūts vēzi, slimnīcām ir jāspēj nodrošināt konsultāciju dažu dienu laikā, Dienas mēģinājumi cieta sakāvi. Galvenais iemesls, ko minēja reģistratūrās, – kvotas šim gadam ir beigušās. 

Kad no bēgļiem neaizbēgt

Tuvojoties brīdim, kad Latvijai Eiropas Savienības (ES) kvotu ietvaros būs jāuzņem pirmie bēgļi, temats par to integrāciju rada arvien lielāku spriedzi. Mēneša sākumā Nacionālās apvienības deputāti iesaistījās piketa rīkošanā pie valdības nama pret bēgļu uzņemšanu. Ņemot vērā nicinošos un naidu kurinošos izteikumus, ko vēlāk atklāja daži šajā piketā uzņemtie video, to grūti nosaukt par izdevušos. Vakar notika pretēja rakstura pasākumi. 

Latvijas speciālistus vervē arī amerikāņi

Tā saukto Latvijas gudro galvu vervēšana darbam ārvalstīs ir daudzu nozaru problēma. Īpaši par to sūdzas mediķi. Valsts nespēj nodrošināt pienācīgu atalgojumu rezidentūras laikā, un tas atvieglo darbu starptautiskajām aģentūrām, kas meklē augstas klases profesionāļus darbam, piemēram, Vācijā, Anglijā vai citviet.

Mūzikls Sniega karaliene - kinoteātrī Splendid Palace

No šodienas, 13.decembra, līdz 16.decembrim kinoteātrī Splendid Palace varēs noskatīties Jāņa Lūsēna un Ineses Zanderes mūziklu Sniega karaliene, kas tapis pēc H.K.Andersena tāda paša nosaukuma pasakas motīviem, informē teātra Ars Nova pārstāve Anita Lūsēna.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide