Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Zināšanas

Zināmi Vislatvijas 9. klašu konkursa Kas notiek? uzvarētāji

Laikraksta Diena mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursā 9. klašu skolēniem Kas notiek? šogad uzvaru svinēs 121 skolēns. Konkurss šogad pārsteidza ar īpaši āķīgiem jautājumiem par aizvadītā gada notikumiem Latvijā un pasaulē, taču arī šogad ir noskaidroti zinošākie devītklasnieki, vērtējot vairāk nekā 11 000 skolēnu darbus no Latvijas skolu 586 klasēm.

9. klašu konkursu Kas notiek? kanāla 360TV tiešraidē vadīs grupa OLAS

Laikraksta Diena rīkoto mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursu Kas notiek? 9. klašu skolēniem šogad vadīs grupas OLAS mūziķi Arvis Reiks un Žanis Pavlovskis. Konkurss tiešraidē tiks pārraidīts 23. oktobrī plkst. 9.00 visās Lattelecom televīzijas platformās, kanālā 360TV, kā arī bez maksas Lattelecom interneta televīzijā Lattelecom.tv.

9. klašu konkursam Kas notiek? pieteikti jau vairāk nekā 1100 skolēnu

Dalībai laikraksta Diena rīkotajā mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursā visas Latvijas skolu devīto klašu skolēniem Kas notiek? pieteikumu atklāšanas dienā saņemti jau 74 klašu pieteikumi. Lielākā interese par dalību konkursā ir Vidzemes skolām.

Sākusies pieteikšanās laikraksta Diena konkursam Kas notiek?

Šodien, 16. septembrī sākas pieteikšanās dalībai laikraksta Diena rīkotajā mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursā visas Latvijas skolu devīto klašu skolēniem Kas notiek?. Sadarbībā ar Lattelecom tā norise 23. oktobrī tiks translēta jaunajā kanālā 360TV.

Zanders: Koncepcijas nav atbalsts

Valdības dienas kārtībā šonedēļ kārtējās pamatnostādnes un stratēģijas - šoreiz zinātni skarošas. Kā jau koncepciju un plānu lielvalstī pienākas, tās, šķiet, tapušas pārliecībā, ka lappušu skaits liecina par izpratni no valsts puses, kas kaut kad saulainā nākotnē izpaudīsies arī kā atbilstošs finansējums.

Ja redzi savu nākotni IT sfērā, mācies!

Cilvēki, kas nāk no IT sfēras vai vēlas tajā strādāt, nereti meklē iespējas apgūt jaunas zināšanas, vai iegūt kādu darbam nepieciešamu IT sertifikātu. Tā var būt gan pamatzināšanu sertifikācija, lai atbilstošs sertifikāts gozētos jūsu CV, meklējot jaunu darbu, gan arī profesionālākas zināšanas par kādu konkrētāku tēmu, lai startētu kādā projektā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide