Laika ziņas
Šodien
Migla

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Jauni un lietoti auto – kā izvēlēties?

Kad pienācis brīdis iegādāties pirmo vai nākamo automašīnu var rasties pārdomas par to, vai to pirkt jaunu no salona vai meklēt lietoto auto tirgū. Ja finanšu līdzekļi atļauj, jauna auto iegāde šķiet loģiskākais solis, taču, ja budžets ir ierobežots, izvēli par labu lētākam jaunam vai augstākas klases lietotam auto, var nākties apdomāt divreiz. Apdomāt auto iegādes izvēli šajā gadījumā vajadzētu, jo tā pat kā jauni, arī lietoti auto ir ar savām priekšrocībām.
Reklāmraksts

Pērkot mežu, pērk arī atbildību

Kas kaitēja nedzīvot diža meža maliņā... – tā skandina mūsu mīļās latviešu tautasdziesmas, taču, iespējams, ka mūsdienu mežu īpašnieks, tādus tekstus dzirdot, rūgti nosmīn, jo nekas nekaitēja dzīvot meža maliņā tikai tad, ja neesi meža īpašnieks. Ja tev ir savs mežs, tad izmaksu un rūpju ir gana daudz, lai neatrastos laika ne atpūtai, ne tautasdziesmām, ne jūsmošanai par skaisto mežu.

Finanšu plānošanas rīki, kas noderēs ikvienam

Finanšu plānošanas prasmes noder ikvienam – gan tam, kam naudas mazāk, gan tiem, kas pārvalda lielas finanses. Sekojot līdzi savai ikdienas naudas plūsmai ir iespējams gan ietaupīt, gan sākt krāt, lai nākotnē būtu izveidojušies uzkrājumi un ātrie kredīti nebūtu vienīgais glābiņš neplānotās situācijās. Lūk, daži noderīgi rīki un metodes, kas palīdzēs saplānot savu budžetu efektīvāk.

Padomi kā izvēlēties projektora nomu

Projektora noma ir risinājums dažādās dzīves situācija, kaut gan pieņemts projektoru uzskatīt par tīru biznesa rīku prezentācijām. Nereti projektoru nomu izmanto kāzu, dažādu ballīšu un pat bēru rīkotāji lai demonstrētu bildes vai video materiālus.

Kas jāzina par riepu diametru, izvēloties vasaras riepas

Auto riepas neapšaubāmi ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas nodrošina drošu un komfortablu braucienu. Mūsdienās to klāsts ir ļoti plašs un katram ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko komplektu, kas atbildīs konkrētam braukšanas stilam un apstākļiem. Jāņem vērā, ka katrs automašīnas ražotājs nosaka tai piemērotāko riepu izmēru, taču pastāv iespēja ar to mazliet variēt. Rakstā piedāvājam uzzināt to, kā dažādi riepu izmēri var ietekmēt braukšanu un vai tam ir savi praktiski ieguvumi.

Labi dūmvadi jeb skursteņi kalpo teju mūžīgi

Pirms apsvērt visus par un pret par izvēlēto dūmvadu, būtiski būtu zināt, ka dūmvadi ir ļoti svarīga ēkas konstrukcija dūmu novadīšanai. Dūmvadu vajadzētu izvēlēties labas kvalitātes, lai to nenāktos remontēt tuvāko gadu desmitu laikā. Labi skursteņi kalpo teju mūžīgi. Dūmvadi ir saistīti ar augstu temperatūru, tātad arī ugunsrisku, tāpēc izvēle ir jāizdara atbildīgi un dūmvads jāizvēlas tāds, kas ir drošs ēkas konstrukcijām.

Kas jāņem līdzi, dodoties pārgājienā?

Kad laiks aiz loga kļūst arvien siltāks un saulaināks, tā vien gribas doties ārā un pavadīt laiku brīvā dabā. Pirms došanās pārgājienā, nepieciešams kārtīgi sagatavoties. Svarīgi paņemt līdzi visu nepieciešamo, lai pārgājiens būtu izdevies un nevajadzētu saskarties ar nepatīkamām situācijām.

Kas jāzina, ja plāno doties ar auto uz Lielbritāniju pēc 29. marta?

Ziņa par to, ka Lielbritānija plāno izstāties no Eiropas Savienības, vairs nav jaunums, turklāt tagad jau ir zināms skaidrs datums, kad tas notiks – 2019. gada 29. marts. Lai gan tas, kas norisināsies pēc šī datuma, nav pilnībā skaidrs un prognozējams, ir saprotams, ka šis Lielbritānijas solis ietekmēs pārējās ES valstis dažādās jomās, tai skaitā, apdrošināšanas nozarē.
Reklāmraksts

Labākā kafija jūsu aparātam

Iegādājoties jaunu kafijas aparātu, mēs liekam visas cerības uz profesionālu, gardu kafiju. Tomēr reizēm nākas vilties, jo aparāta kafija nav tāda, kādu gaidījāt. Iemesli var būt dažādi: izmantojams nekvalitatīvs ūdens, aparāts sen nav tīrīts vai izvēlējāties jūsu garšai neatbilstošas kafijas pupiņas.

Galvenais, kas jāzina par ziemas riepām

Mainīt vai nemainīt ziemas riepas — droši vien šis ir jautājums, kas, tuvojoties aukstajam laikam, rosās ne viena vien autovadītāja galvā. Pirmkārt, vajadzētu izvērtēt pa kādām ceļa virsmām brauksit, jo nav tādu ideālu riepu, kas der visiem gadījumiem. Katra riepa radīta savām vajadzībām, un jāņem vērā, ka vasaras riepas nav līdzvērtīgas bezradžu ziemas riepām.
Reklāmraksts

Kā atgūties pēc svētku tēriņiem?

Dāvanas saņemtas un sadāvinātas, cepeši uzšmorēti un šampanieši izdzerti, svētku tērpi nolikti skapī un frizūras tikai palikušas svētku fotogrāfijās. Janvārī ikvienam gribot negribot atkal jāatgriežas ikdienas dzīvē, taču nereti pēc svētkiem nākas secināt, ka maciņš ir tukšāks nekā bija gaidīts. Ko darīt, lai būtu vieglāk atgūties no lielajiem svētku tēriņiem? Kā ietaupīt uz ikdienas izdevumiem? Vai jāmeklē naudas kredīts internetā? Lūk, 5 padomi, kas var noderēt!
Reklāmraksts

Darba apģērbu serviss – nopietns pakalpojums nopietniem uzņēmumiem

Ikviens darbs sokas labāk, ja tas tiek darīts ar atbilstošu aprīkojumu un piemērotā, ērtā apģērbā. Profesionāls darba apģērbs ļauj brīvi kustēties un justies komfortabli, kā arī ir ārkārtīgi izturīgs un darba drošības prasībām atbilstošs. Tāpat lielā mērā darba apģērbs palīdz noskaņoties veicamajam darbam, reprezentē profesiju un pasargā gan no netīrumiem, gan dažādiem apdraudējumiem, kas var rasties darba vidē.
Reklāmraksts

Aktuāla trimmera iegāde? Uzzini, kā izvēlēties piemērotāko!

Tuvojoties siltajai sezonai, daudzi domā par zāles pļaušanai piemērotu instrumentu ierīci. Viens no populārākajiem risinājumiem ir trimmeris – tas ir ērts un praktisks, turklāt ar to var piekļūt arī grūti aizsniedzamām vietām. Ja arī Tev aktuāla trimmera iegāde, turpini lasīt un uzzini, kā izvēlēties piemērotāko.
Reklāmraksts

Nepieciešams jauns dators? Uzzini, kā izvēlēties labāko

Ja pienācis laiks iegādāties jaunu portatīvo datoru, plašais piedāvājums var mulsināt – kā zināt, kurš dators ir prasībām atbilstošākais? Ir skaidrs, ka datoru nevajadzētu izvēlēties, ņemot vērā tikai ražotāju un cenu – lai dators kalpotu ilgi un labi, svarīgi ir arī citi faktori.
Reklāmraksts

Kā izvairīties no izgulējumiem?

Smagas traumas, insults, infarkts un nopietnas saslimšanas nereti rada smagas sekas, kuru rezultātā cilvēks uz laiku vai pat visu mūžu nonāk stadijā, kad viņš pats vairs nespēj pakustēties un piecelties bez citu palīdzības, un lielāko daļu laika pavada gulošā pozīcijā. Viens no lielākajiem riskiem, ar kuru sastopas personas šādā stāvoklī, ir izgulējumu veidošanās. Vai no tiem ir iespējams izvairīties un kā to izdarīt?
Reklāmraksts

Kādēļ mājokļa remontu veikt ziemā?

Izplatīts ir uzskats, ka mājokļa labiekārtošanas darbiem piemērotākais laiks ir gada siltākā sezona. Taču tas patiesībai atbilst tikai daļēji. Protams, ir darbi, kuri jāveic vasarā, jo daļa materiālu nedrīkst tikt izmantoti, ja gaisa temperatūra ir zemāka par + 5°C. Un, protams, arī dažādus āra darbus, piemēram, jumta nomaiņu, komfortablāk ir veikt siltākos laika apstākļos. Taču, kas attiecas uz iekšdarbu veikšanu, lielu ierobežojumu šajā ziņā nav. Izņēmums varētu būt apkures sistēmas vai ūdens cauruļu nomaiņa daudzdzīvokļu nama dzīvoklī, jo tad nāktos atslēgt siltuma vai ūdens padevi visai mājai – kaimiņi par to noteikti nebūs priecīgi. Cita veida remontdarbu veikšanai ziema var būt pat ļoti izdevīgs laiks. Lūk, kādēļ!
Reklāmraksts

Zāles pļāvēju izvēle: kurš labākais?

Tuvojoties pavasarim, daudzi mazdārziņu un privātmāju īpašnieki domā par jauna aprīkojuma iegādi, lai efektīvi veiktu visus nepieciešamos teritorijas uzkopšanas darbus. Viens no noderīgākajiem palīgiem zāliena kopšanā ir zāles pļāvējs.
Reklāmraksts

No kā pavasara sezonā vajadzētu uzmanīties autovadītājiem?

Arī Tu noteikti to jau esi izbaudījis – šo sajūtu, kas nepārprotami liecina par pavasara tuvošanos – dienas kļūst garākas un siltākas, nokūst sniegs un tā vien gribas vairāk uzturēties brīvā dabā. Skan lieliski, vai ne? Arī šoferiem šis laiks patīk daudz vairāk nekā tumšie un bīstamie apstākļi, kādi uz ceļiem rodas ziemas sezonā. Taču viss nav tik vienkārši, kā gribētos. Arī pavasarī ir vairāki aspekti, no kuriem vajadzētu uzmanīties ikvienam transportlīdzekļa vadītājam.