Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Kā kopt gludekli, lai tas kalpotu pēc iespējas ilgāk?

Ikviena elektroierīce, kas atrodas Tavā mājoklī, ir jākopj, lai tā kalpotu pēc iespējas ilgāk. Gludeklis noteikti ir tā ierīce, kas atrodas jebkura cilvēka mājās, tikai reti kurš to pienācīgi kopj. Arī gludekļi ir jākopj, lai tie kalpotu ilgu laiku, ka arī nebojātu apģērbu, to gludinot. Kā pareizi kopt gludekli? Lasi raksta turpinājumu un uzzini!
Reklāmraksts

Izmaksas, ar ko jārēķinās jaunajiem auto īpašniekiem

Pirmās automašīnas iegāde ir patīkams un satraucošs brīdis, kuru daudzi neaizmirst nekad. Taču, lai prieku neaizēnotu nepatīkami pārsteigumi, pirms auto pirkšanas vajadzētu apzināties to, ka izmaksas par transportlīdzekli nebeidzas ar tā iegādes brīdi. Ir virkne dažādu izdevumu, ar kuriem jārēķinās jaunajiem auto īpašniekiem, un par tiem tuvāk esam aprakstījuši šī raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Kā saņemt OCTA atlīdzību pēc ceļu satiksmes negadījuma

Lai saņemtu OCTA atlīdzību, ceļu satiksmes negadījumā cietušajai personai vainīgās personas apdrošinātājam jāiesniedz pieteikums par radītajiem zaudējumiem. Tomēr dažkārt saistībā ar OCTA atlīdzību un tās saņemšanu rodas neskaidri jautājumi, piemēram, kad jāpaziņo par ceļu satiksmes negadījumu; kas notiek, ja vainīgais nav noformējis OCTA polisi; kādos gadījumos atlīdzību var arī nesaņemt. Uz šiem un citiem svarīgiem jautājumiem atbildes izlasīsi šī raksta turpinājumā
Reklāmraksts

Kā piemeklēt mēbeles savai virtuvei?

Virtuves iekārtošana brīžiem var prasīt lielas pūles. Katram skapītim un plauktiņam jāatrod sava vieta, jāizdomā, kā izvietot mēbeles, lai izkārtojums būtu racionāls un gaumīgs.
Reklāmraksts

Seši iemesli, kāpēc ziemas riepas iegādāties jau laicīgi

Pirmais decembris autovadītāju kalendāros mēdz būt izcelts – tas ir datums, no kura automašīnām obligāti jābūt aprīkotām ar ziemas riepām. Vai tas nozīmē, ka jaunas ziemas riepas, ja tādas šogad nepieciešamas, vari iegādāties novembra pēdējā nedēļā? Teorētiski jā, taču mēs silti iesakām piemērotāko komplektu meklēt jau vairākus mēnešus iepriekš, jo… par to vairāk – raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

Lietotne Tinder – mūsdienīgai mīlestībai

Tikai pirms dažiem gadiem tiešsaistes iepazīšanās bija tā, par kuru daudzi no mums uzskatīja, ka to dara tikai izmisuši vai dīvaini cilvēki, un neviens neuzdrošinājās atzīt, ka meklē vai ir atradis savu partneri tiešsaistē; mūsdienās tas ir vienkāršākais veids, kā brīvajiem satikt jaunus cilvēkus, un šķiet, ka to dara visi. Ir daudz lielisku iepazīšanās lietotņu, taču pārsvarā cilvēki izmanto vienu – Tinder.
Reklāmraksts

Meklēt mīlestību internetā. Vai tas ir reāli un kā to darīt?

Arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju izvēlas reģistrēties kādā no pieejamajiem tiešsaistes satikšanās portāliem, kuros ir iespējams uzrunāt citus, un kas zina – varbūt arī atrast savu otro pusi. Šādas iepazīšanās kļūst arvien biežākas, un sen jau ir pagājuši laiki, kad bija jādomā alternatīva versija jūsu iepazīšanās stāstam, jo mūsdienās interneta vide ir tikpat piemērota sastapšanās vieta kā reālā dzīve.
Reklāmraksts

Virtuves remonts – kas jāpatur prātā pirms darbu sākšanas

Nav svarīgākas telpas par virtuvi. Un tieši tas, cik ērti un patīkami būs iekārtota virtuve, noteiks to, cik bieži jūs vēlēsieties tajā uzturēties, gatavot un izmēģināt jaunas lietas. Virtuves remonta izmaksas varētu būt vienas no lielākajām salīdzinājumā ar citām telpām. Tāpat virtuves remonts ir konceptuāli vissarežģītākais, jo jāparedz daudzu elementu atrašanās vieta, ko nākotnē nevarēs mainīt. Tāpēc šoreiz – daži padomi, ko noteikti paturēt prātā pirms remonta sākšanas.
Reklāmraksts

Malkas skaldītājs - labas malkas sagatavošanai katrai privātmājai

Skaldīta malka nav lēts pirkums - to pareizi saskaldot un izžāvējot, pirkuma cena līdz ar kvalitāti tikai aug. Ir vairāki uzņēmumi, kas nodarbojas ne tikai ar mežu izstrādi, bet arī šos kokus apstrādā un sagatavo malkā. Tomēr, ja Tev ir privātmāja un apņemšanās sagatavot malkas krājumus saviem spēkiem, tad nav labāka risinājuma kā iegādāties savu malkas skaldītāju. Par to, kas tas ir un kā tas var palīdzēt saimniecībā sagatavoties ziemai, lasi raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Stūra dīvāns viesistabai- ceļvedis jaunās mēbeles iegādei

Viesistaba mājās ir ģimenes kopīgā laika pavadīšanas vieta- tur ir gan televizors, gan spēļu spēlēšanas vieta, tējas dzeršana ar ciemiņiem vai vienkārši vieta, kur pavadīt laiku produktīvām sarunām. Šīs telpas viens no interjera elementiem ir dīvāns. Dīvānu veidu un to dizainu ir bezgalīgi daudz- katrs gan pēc savas gaumes, gan istabas kopējā interjera var izvēlēties piemērotāko. Viens no dīvānu veidiem ir stūra dīvāni, kas ir ļoti ērti un praktiski gan nelieliem mājokļiem, gan tad, ja dīvānu vēlēsies izmantot praktiskiem nolūkiem, tāpēc šoreiz parunāsim par šī dīvāna veidu- kādi tie ir, kādi bonusi ir šāda tipa dīvānam, un kas būtu jāņem vērā pirms tā iegādes.
Reklāmraksts

Tālmācība – kādas ir tās priekšrocības? © DIENA

Mūsdienās izglītību iegūt var dažādos veidos. Un, pateicoties, tehnoloģiju attīstībai, arvien populārāka kļūst arī tālmācība. Viena no būtiskākajām priekšrocībām, ko sniedz mācības tālmācībā, ir pieejamība – mācīties var no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot internetu un datoru. Tas savukārt sniedz iespēju līdzsvarot mācības ar hobijiem, darbu un citām dzīves jomām. Taču tas nav viss – tālmācības procesam ir vēl arī citas priekšrocības. Kādas? Par to turpinājumā.
Reklāmraksts

2019.gada modernāko tehnoloģiju siltumsūkņi un to pārsteidzošās funkcijas

Siltumsūkņi viennozīmīgi uzlabo dzīves kvalitāti, piešķirot ikdienas dzīvei bezrūpību un komfortu, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Bet kādi sensori un funkcijas padara siltumsūkņus par lielisku ieguldījumu Jūsu komfortā un mājoklī? Lasiet vairāk par to, kā izmantot siltumsūkņa sensorus un funkcijas, kas balstās uz veselīga mikroklimata izveidi un energoefektivitātes paaugstināšanu!
Reklāmraksts

Kurš no tiešsaistes brokeriem piedāvā vislabāko apmācību?

Pirms mēs aplūkojam tiešsaistes tirdzniecības pasauli, īsumā apskatīsim akciju tirgus pamatus. Akciju daļa būtībā ir niecīgs gabals no visa šī pasākuma. Akcionāri – cilvēki, kas pērk akcijas – iegulda uzņēmuma nākotnē tik ilgi, kamēr viņiem pieder viņu akcijas. Akcijas cena mainās atkarībā no ekonomiskajiem apstākļiem, uzņēmuma darbības rezultātiem un ieguldītāju attieksmes. Pirmo reizi, kad uzņēmums piedāvā savas daļas publiskai pārdošanai, sauc par sākotnējo publisko piedāvājumu, kas pazīstams arī vienkārši kā “publiskais piedāvājums”. Kad bizness gūst peļņu, tas var šo naudu dalīt ar saviem akcionāriem, izdodot dividendes. Uzņēmums var arī ietaupīt savu peļņu vai to atkārtoti ieguldīt, uzlabojot uzņēmējdarbību vai pieņemot darbā jaunus cilvēkus. Tās akcijas, kas izdod biežas dividendes, ir ienākumu akcijas, bet citas akcijas uzņēmumos, kas atkārtoti iegulda šo peļņu, ir pieauguma akcijas.
Reklāmraksts

Plašākais auto rezerves daļu piedāvājums – Partsale.lv

Dažādu auto rezerves daļas plašā cenu diapazonā, riepas, eļļas un daudzi citi piederumi, kuri pielāgoti tieši Jūsu transportlīdzeklim – tas viss atrodams Partsale.lv! Daudziem no mums ikdienā nav daudz brīva laika, ko pavadīt, meklējot vajadzīgās preces veikalos. Un, kādēļ gan to darīt, ja ir pieejams ērti pārskatāms interneta veikals, kurā iespējams iegādāties visas nepieciešamās rezerves daļas transportlīdzekļiem – sākot ar pavisam nelielām un vienkāršām, beidzot ar apjomīgām un sarežģītām.
Reklāmraksts

Kas ir ASV bezvīzu programma (Visa Waiver Program)?

Sapnis par Ameriku jau sen ir pārvērties realitātē - nonākt šajā tālajā pasaules valstī mūsdienās ir vieglāk par vieglu, ja vien esi pilsonis kādā no Visa Waiver Program dalībvalstīm. Piemēram, ja esi Latvijas vai kādas citas Visa Waiver Program dalībvalsts pilsonis, tev vairs nav jātērē laiks un resursi, lai dotos uz vēstniecību un uzsāktu ilgo un piņķerīgo vīzas saņemšanas procesu.
Reklāmraksts

Jauni laiki grāmatvedībā – programmas, kuras atvieglos ikviena uzņēmēja ikdienu

Nekas nestāv uz vietas, arī grāmatvedības joma turpina attīstīties un iet līdzi laikam. Mūsdienās cenšamies digitalizēt un optimizēt visus uzņēmējdarbības aspektus tā, lai darbs ritētu ātrāk, bet laiks, kas pavadīts darot maznozīmīgas, bet obligātas lietas, – samazinātos. Konkurētspēja tiek uzskatīta par vienu no lielākajām vērtībām, tādēļ arī grāmatvežiem ir regulāri jāpadziļina un jāatjauno zināšanas par šo jomu, jo tiem ir parādījies iespaidīgs sāncensis – jaunmodīgas grāmatvedības programmas.
Reklāmraksts

10 ieteikumi, kas Tev palīdzēs plānot ikdienas budžetu

Tieši tas, kā ikdienā rīkojies ar līdzekļiem, ietekmē arī visa mēneša budžeta līdzsvaru. Vai esi apdomīgs savos pirkumus? Vai gluži pretēji - ļaujies mirkļa impulsiem un bieži iegādājies visu, ko sirds vien kāro? Par to, ka esi apdomīgs un disciplinēts ikdienas budžeta plānošanā, liecina tas, ka līdzekļu pietiek līdz pat nākamajai algai, un veidojas arī iekrājumi. Bet, ja finansiālas problēmas piemeklē diezgan regulāri, tad būtu jāsāk domāt par savu ikdienas un ikmēneša tēriņu paradumu maiņu.
Reklāmraksts

Auto domkrats - daži aspekti, ko der ņemt vērā pirms tā iegādes

Auto domkrats ir viens no tiem rīkiem, kam vajadzētu atrasties katrā garāžā un automašīnas bagāžas nodalījumā, jo bez šī darbarīka nebūs iespējams pašu spēkiem ne nomainīt auto riepu ceļa malā, ne sagatavot auto ritošo daļu nākamajai sezonai, ne veikt apkopes darbus auto apakšējā daļā.
Reklāmraksts

Ceļot vienkāršāk un lētāk

Neatkarīgi no tā, vai cilvēki ceļo vienu reizi gadā vai reizi mēnesī, viens no būtiskiem faktoriem ir ceļojuma izmaksas.