Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reklāmraksti

Reklāmraksts

6 iemesli, kādēļ nomainīt veco auto pret jaunu

Esošās automašīnas nomaiņai var būt visdažādākie iemesli. Sākot ar finansiāliem, beidzot ar emocionāliem iemesliem. Lai vai kā, jaunas automašīnas iegādāšanās un vecās automašīnas pārdošana var būt visai ilgs un sarežģīts process. Ja vienīgais, kas stāv ceļā, lai iegadātos jaunu automašīnu, ir finanses, tad naudas aizdevums būs labākais problēmas risinājums. Taču, ja izlem par labu naudas aizdevumam, rupīgi izvērtē savas iespējas to atmaksāt.
Reklāmraksts

Meklējam risinājumus – Kā iekārtot mazu vannas istabu?

Daudzos mājokļos ir pavisam nelielas vannas istabas. Taču, tā vietā, lai ierobežoto platību uztvertu kā trūkumu, mēs varam iemācīties prasmīgi izmantot katru telpas centimetru. Jo patiesībā noslēpums slēpjas nevis kvadrātmetros, bet gan to pielietojumā.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties riepas ziemas sezonai?

Tuvojoties gada aukstajai sezonai, daudziem aktuāla jaunu ziemas riepu izvēle. Taču pieņemt īsto lēmumu ne vienmēr ir vienkārši. Kā novērtēt riepu kvalitāti? Kādiem faktoriem pievērst uzmanību? Par to turpinājumā!
Reklāmraksts

Noderīgi padomi, kā izvēlēties dāvanu bērnam

Ar ko saistās dzimšanas dienas un citi svētki? Protams, ar dāvanām! Īpaši bērniem, kas tās gaida ar lielu nepacietību. Svarīgi, lai dāvana sagādātu patiesu prieku, tādēļ tā jāizvēlas īpaši rūpīgi. Turpinājumā daži padomi, kas palīdzēs atrast bērna vecumam un interesēm atbilstošu dāvanu.
Reklāmraksts

Priekšējās un augšējās ielādes veļas mašīnas – plusi un mīnusi

Kad pienāk brīdis iegādāties jaunu veļas mašīnu, Tev neizbēgami būs jāizvēlas starp divām iespējām – modeli ar priekšējo vai augšējo ielādi. Par spīti tam, ka pastāv viedoklis – veļas mašīna ir tikai veļas mašīna, un starp to veidiem nepastāv lielas atšķirības, patiesībā šie abi veidi ir pilnībā dažādi.
Reklāmraksts

Kas ir 4K monitors un vai vērts to iegādāties?

Tiem, kuriem ir svarīgi izvēlēties modernākās tehnoloģijas, kas ļauj baudīt filmas, videospēles un iemīļotākos seriālus labākākajā kvalitātē, noteikti interesēs tas, kurš no monitoriem to spēj nodrošināt. 4K monitors ir viens no jaunākajiem veidiem, kā patērēt medijus no pilnīgi citas perspektīvas, taču īstā modeļa izvēle var būt pamatīgs izaicinājums.
Reklāmraksts

Svarīgākie soļi labas virtuves iekārtas meklējumos

Jauna virtuves iekārta noteikti nav tā prece, kuru cilvēki iegādājas bieži. Tieši pretēji, to pērkam ilgtermiņam, vēlams, 10 un pat vairāk gadiem, atkarībā no savām iespējām. Šis aspekts padara virtuves iekārtas iegādi krietni sarežģītāku, jo mums jāizvēlas tāds komplekts, kas spēs pildīt savas funkcijas un saglabās savu pievilcību vairāku gadu garumā. Interneta veikals 220.lv sniedz Tev padomus par to, kā sagatavoties šādam pirkumam.
Reklāmraksts

Duša vai vanna: kā atrast kompromisa variantu?

Pastāv viedoklis, ka vannai priekšroku dod galvenokārt sievietes, jo lielākajai daļai daiļā dzimuma pārstāvju patīk sevi palutināt ar ilgām ūdens procedūrām. Savukārt vīrieši vairāk novērtē dušu, jo nav nedz laika, nedz vēlmes tādiem “niekiem”. Jaunas ģimenes arī dod priekšroku vannai, jo tajā ļoti patīk plunčāties bērniem, bet dušā labprātāk iet seniori, kuriem iekāpšana un izkāpšana no vannas var sagādāt grūtības. Tiem, kuri nevar vannas istabai atvēlēt daudz vietas, vienkārši nav citas izejas, tāpēc viņi ir spiesti izvēlēties dušu.
Reklāmraksts

10 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs ietaupīt naudu

Mūsdienās par gudru finanšu plānošanu tiek runāts daudz. Un ne velti – tas ir vienmēr aktuāls temats. Lai izmainītu savu finansiālo situāciju un īstenotu lielākas ieceres, dažkārt pietiek ar dažu vienkāršu ieradumu maiņu. Protams, sākumā tas var šķist īsts izaicinājums, taču, kad jaunais domāšanas veids būs kļuvis par ikdienu, virzīties uz priekšu būs daudz vienkāršāk.
Reklāmraksts

Svarīgākie drošības apsvērumi braukšanai ar auto ziemā

Ziema nenoliedzami ir viens no braukšanas apstākļu ziņā sarežģītākajiem un potenciāli bīstamākajiem gadalaikiem tieši auto vadītājiem. Tas gan nenozīmē, ka gada aukstākais gadalaiks būtu jāpavada izvairoties no personālā automobiļa lietošanas, tieši otrādi – ir jāizmanto tā piedāvātais komforts gada aukstajos mēnešos.Atceries, ka labas, jaunas ziemas riepas nav garants pilnīgai drošībai – lai brauciens ziemā būtu drošs, jāievēro arī daži piesardzības pasākumi un jāpielāgo sava braukšanas maniere aukstajam ziemas periodam. Lasi tālāk un uzzini kādi tie ir!
Reklāmraksts

Vērtīgi ieteikumi, kā parūpēties par mājokļa drošību, dodoties ceļojumā

Rudens un ziema ir laiks, kad daudzi cilvēki, vēloties aizbēgt no aukstajiem un nepatīkamajiem laika apstākļiem, brauc ceļojumos uz siltākām zemēm – Tenerifi, Hurgadu, Madeiru un citur. Lai atpūta būtu patīkama un mierīga, pirms došanās prom no mājām vajadzētu veikt vairākus svarīgus drošības pasākumus, kas pasargās mājokli prombūtnes laikā.
Reklāmraksts

Vannas istabas plānošana: kas būtu jāņem vērā?

Vannas istaba ir svarīga telpa ikvienā mājoklī, tādēļ tās iekārtošanai vajadzētu veltīt pietiekami daudz laika un pūļu. Lai vannas istaba būtu funkcionāla, droša un gaumīga, ieteicams ņemt vērā vairākas nianses.
Reklāmraksts

Vai Tev ir neregulāri ienākumi? 6 ieteikumi budžeta plānošanai!

Veiksmīgai budžeta izveidei svarīgi divi pamatnosacījumi: rūpīga plānošana un regulāri ienākumi. Tomēr, ja pirmo var paveikt ikviens, ar otro ne vienmēr ir tik vienkārši. Cilvēki, kuriem ir neregulāri ienākumi, nereti uzdod sev jautājumu: ‘’Vai man vispār ir vērts plānot budžetu?’’ Jā, ir vērts! Un tas ir pat ļoti ieteicams.
Reklāmraksts

Deviņi gudri veidi, kā lūgt draugam atmaksāt parādu

Tavs draugs ir aizņēmies no Tevis naudu. Pagājuši vairāki mēneši, taču no naudas nav ne miņas. Tas nozīmē, ka nāksies lūgt draugam parādu atmaksāt, taču Tu noteikti nevēlies to darīt rupjā veidā. Kā veiksmīgāk atprasīt aizdoto naudu, izvairoties no otra cilvēka aizvainošanas vai draudzības sabojāšanas? Piedāvājam deviņus gudrus veidus, kā aprunāties par šo jautājumu ar savu draugu.
Reklāmraksts

6 ieteikumi vienkāršākai dāvanas izvēlei

Lai arī dzīvojam laikā, kad veikali ir pārpildīti ar dažādiem piedāvājumiem, tomēr dažkārt, ja jādodas ciemos, atrast piemērotu dāvanu nav nemaz tik vienkāršs uzdevums. Īpaši, ja ir vēlme pārsteigt ar kaut ko oriģinālu, vienlaikus iekļaujoties arī saprātīgā budžetā. Turpinājumā daži noderīgi ieteikumi, kas palīdzēs izvēlēties gaviļniekam piemērotu dāvanu.
Reklāmraksts

Labākie instrumenti mājas un dārza darbiem

Ikvienā saimniecībā noderīgi dažādi instrumenti- zāģi, zāles pļāvēji, lapu pūtēji un citas ierīces, kas atvieglo ikdienu. Līdz ar sezonas maiņu daudzi privātmāju un dārzu īpašnieki pārskata savas ierīces un sagatavo tās aktuālajiem darbiem. Kādi instrumenti mājas un dārza darbiem ir visnoderīgākie? Par to turpinājumā.