Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Kā iekārtot vannas istabu?

Vannas istaba ir īpaši nozīmīga telpa ikviena cilvēka ikdienā. Ar šo telpu sākas mūsu diena, tajā sevi sakopjam. Vannas istabas gaiss ir silts un mitrs, tāpēc izvēlieties mēbeles, kas izgatavotas no mitrumizturīgiem materiāliem.
Reklāmraksts

Kā vienkārši saņemt līdz pat 600 eiro kompensāciju no aviokompānijas?

Lidojums kavējas vairākas stundas. Nedēļu pirms izlidošanas esi saņēmis ziņu, ka Tavs lidojums ir atcelts. Tevi neielaiž lidmašīnā, jo nav vairāk vietu. Izklausās briesmīgi? Diemžēl, taču, kā paredz eksperti, tuvākajā nākotnē ar šādām situācijām mēs saskarsimies arvien biežāk. Bet ir arī labas ziņas - mēs, ceļotāji Eiropā, esam īpaši aizsargāti pret šādām un līdzīgām problēmām. Aizķeršanās gadījumā bieži vien pienākas krietna kompensācija.
Reklāmraksts

Noderīgi knifiņi Tavai viesistabai

Šajā rakstā būs daži noderīgi padomi, kā tavu viesistabu iekārtot mājīgāku un ikvienam likt justies tajā gaidītam.
Reklāmraksts

7 mīnusi ceļošanai atvaļinājumu laikā

Vispieprasītakais atvaļinājumu laiks parasti ir vasaras karstais mēnesis jūlijs un, lai veiksmīgi dotos atvaļinājumā tieši šajā mēnesī, iesniegums jāraksta gandrīz gadu iepriekš, turklāt vienojoties ar kolēģiem, lai netiktu apdalīts neviens. Savukārt, lieliski pavadīts atvaļinājums daļai cilvēku asociējas ar došanos uz tuvākām vai tālākām zemēm un, atkarībā no gaumes, baudot laisku zvilnēšanu pludmalē pie baseina, vai aktīvi iepazīstot atpūtas vietas apkārtni un izmantojot tās piedāvātās aktivitātes. Tomēr ceļošanai aktīvajā atvaļinājumu laikā ir arī mīnusi, kas apkopoti šajā rakstā.
Reklāmraksts

15 ieteikumi, kā ik mēnesi iekrāt naudu © DIENA

Meklējot veidus, kā ik mēnesi ietaupīt kaut nedaudz naudas, svarīgos dzīves mērķus sasniegt ir daudz vienkāršāk. Turpinājumā 15 ieteikumi, kas palīdzēs iekrāt naudu – turklāt bez lielas piepūles.
Reklāmraksts

Kā izveidot ikmēneša budžetu, kas strādā?

Daudzi no mums piedzīvojuši situācijas, kad neplānoti izdevumi vai citas nebūšanas krietni "sašūpo" budžetu. Tie var būt neplānoti medicīniskie izdevumi, automašīnas remonts vai kāds impulsīvs pirkums, kas pamatīgi iedragā atlikušā mēneša finanses. Ko darīt, lai tā nebūtu un kā nodzīvot līdz algai tā, lai līdzekļi tikti izdoti vienmērīgi un ar apdomu, par to pastāstīsim raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Kādus preses izdevumus likt uz žurnālgaldiņa?

Vai meklē žurnālgaldiņu savai viesistabai, pie kura kopīgi dzert kafiju ar draudzenēm? Vai žurnālgaldiņš nepieciešams Tavai lauku viesu mājai klientu sagaidīšanas zonā? Vai meklē žurnālgaldiņu kā dāvanu? Lai kāds arī būtu iemesls, kāpēc tiek meklēts žurnālgaldiņš, ļoti būtiski ir, kas uz tā tiks novietots. Žurnālgaldiņu mode nosaka, ka tam vairs nav jābūt tādam mazam galdiņam skata pēc, bet tas var būt arī divos stāvos, ar daudziem nodalījumiem un plauktiņiem, tāpat arī paša galdiņa izmēri var būt diezgan iespaidīgi.
Reklāmraksts

Veikals Bogs piedāvā plaša klāsta kvalitatīvus apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem

Zīmols sevi starptautiskajā tirgū pierādījis kā vienu no uzticamākajiem ražotājiem. Bogs apavi izstrādāti ASV, veidoti tā, lai tie būtu praktiski, ērti un ilgtspējīgi.Katrs vecāks saprot, ka bērnu zābaki ir būtiska bērna garderobes daļa, jo tiem jābūt ne tikai tādiem, kas spēj pasargāt valkātāju no ārējo apstākļu ietekmes, bet arī viegli un ērti uzvelkami. Bogs veikala klāstā pieejami gan ziemas zābaki bērniem, gan rudens zābaki bērniem, kā arī ziemas un rudens zābaki bērnu vecākiem. Bogs bērnu apavi ir lielisks ieguldījums bērna attīstībā un komfortā.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties piemērotāko ratiņkrēslu?

Nereti gadās saslimt, rodas dažādas traumas, un ir nepieciešams pavadīt laiku mājās. Ja cilvēks nespēj pārvietoties, ir vajadzīgs piemērots ratiņkrēsls. Izmantojot ratiņkrēslu, slimnieks var nokļūt skolā, darbā vai doties uz veikalu.
Reklāmraksts

Sporta bārs – vieta, kur relaksēties no ikdienas raizēm

Prasme sabalansēt darbu un atpūtu vienmēr ir bijusi ļoti nozīmīga, tiesa, diemžēl mūsdienās cilvēkiem bieži vien ar to ir problēmas. Mēs pārāk daudz strādājam, uztraucamies un aizmirstam parūpēties paši par sevi. Mēs pārāk reti relaksējamies, atslēdzam domas no ikdienas rūpēm. Un to noteikti nevar saukt par labu īpašību, jo tādā veidā darām sev pāri. Ir vērts ik pa laikam atlikt malā visus darbus un gluži vienkārši doties izklaidēties kopā ar draugiem. Un mēs Tev iesakām šajā nedēļas nogalē doties izmēģināt to, ko piedāvā Optibet sporta bārs.
Reklāmraksts

Kā uzlabot redzamību tumšajā diennakts laikā pārvietojoties ar auto(1)

Braukšana ar auto nakts laikā ir bīstama ikvienam – gan šoferim, gan arī tiem, kas atrodas kustībā esošā transportlīdzekļa tuvumā (citiem satiksmes dalībniekiem, gājējiem vai meža zvēriem). Diemžēl cilvēku acis nav radītas, lai spētu labi redzēt tumsā. Un arī lukturi nodrošina ierobežotas platības izgaismošanu – tuvo gaismu darbības lauks ir 40 līdz 50 metri savukārt tālo gaismu – 130 līdz 150 metri. Esam sagatavojuši Tev vairākus ieteikumus, kas var palīdzēt uzlabot redzamību, vadot mašīnu diennakts tumšajā laikā.
Reklāmraksts

8 padomi, kas palīdzēs Jums atrast dzīvokli

Kad nonākam pie jauna mitekļa meklēšanas, bieži vien saskaramies ar to, ka īsti atbilstošu variantu nemaz nav tik viegli atrast. Pārāk augstas cenas, nepatīkams telpu izkārtojums, infrastruktūras nepilnības - tie ir tikai pāris iemesli, kas traucē mums izdarīt izvēli un apgrūtina dzīvokļa meklēšanas procesu.
Reklāmraksts

Funkcionālās gultas invalīdiem un cilvēkiem gados

Situācijā, kad traumas, slimības vai kāda cita iemesla dēļ personas kustību brīvība tiek ierobežota un viņam nepieciešama aprūpe, nepieciešams nodrošināt viņam atbilstošus apstākļus. Viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas jāpieņem, ir piemērotas gultas izvēle.
Reklāmraksts

Kas nodrošinās sirdsmieru par pirkuma ilgmūžību?

Vai zini, kurā lietošanas gadā modernā sadzīves tehnika sāks niķoties un būs nepieciešama tehniķa iejaukšanās, kas pašam jāapmaksā? Vai zini, cik naudiņas izmaksās jaunajam viedtālrunim nomainīt saplēstu ekrānu, lai saglabātu ražotāja garantiju? Vai zini, kā no šādiem liekiem tēriņiem izvairīties…?
Reklāmraksts

Kā izvēlēties dienas aizkarus?

Dienas aizkari radīs gaisīgu atmosfēru, būs praktiski un viegli kopjami. Tie ir veidoti no viegli krītoša auduma. Izmantojot šāda veida aizkarus, ikvienā telpā ieplūdīs vairāk gaismas. Dienas aizkari piešķirs telpas interjeram jaunas vēsmas un uzlabos kopējo dizainu gan dzīvokļos, gan mājās. Ja šobrīd iekārto savu mājvietu, dienas aizkari palīdzēs izveidot vienotu telpas stilu.
Reklāmraksts

Kā pareizi izvēlēties skrituļslidas un skrituļdēļus bērniem?

Tā kā pieaug dažādu ar skrituļošanu saistītu sporta veidu popularitāte, svarīgi jau savlaicīgi iepazīties ar kritērijiem, kas jāņem vērā, lai nepieciešamības gadījumā tiktu iegādātas gan kvalitatīvas skrituļslidas bērniem, gan skrituļdēļi. Turklāt, pārzinot visus knifiņus, kopā ar bērnu tīkamāko inventāru varat iegādāties internetveikalā 220.lv!
Reklāmraksts

Kā neapjukt, pērkot mobilo kondicionieri

Karstā vasaras sezona ir laiks, kad īpaši pārdomājam kondicioniera nepieciešamību mājās, vasarnīcās, kā arī biroja telpās. Ikvienā telpā ir vajadzīga atbilstoša ventilācijas sistēma, kas ļaus mums justies labi. Mobilie kondicionieri noderēs ikvienā gadalaikā.