Laika ziņas
Šodien
Migla

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Daudzpusīgās kumodes – piemeklē katrai telpai atbilstošu mēbeli

Ja būtu jānosauc daudzpusīgākās mēbeles, kumodes noteikti būtu šī saraksta augšgalā. Tās ir var būt gan tievas un augstas, gan zemas un platas. Atvilktnes izvietotas blakus, vai viena virs otras. Mēdz būt pat tik mazas kumodītes, kas lieliski kalpo kā naktsskapīši, taču ir iespējams iegādāties arī modeļus, kuros satilpst apģērbi visai ziemas vai vasaras sezonai. Tuvojoties pavasarim, interneta veikals 220.lv iesaka arī Tev papildināt savu mājokli ar jaunu kumodi.
Reklāmraksts

7 ieteikumi, kā izvēlēties bērnam piemērotāko gultu

Jaundzimušie miegā pavada lielāko diennakts daļu. Lai arī laika gaitā nomoda periodi kļūst arvien garāki, tomēr pilnvērtīgs miegs ir un paliek būtisks elements bērna pareizā augšanā un attīstībā. Šī iemesla dēļ vecākiem jādomā par atbilstošas gultas iegādi. Lai izvēlēties piemērotu gultu būtu vienkāršāk, turpinājumā daži noderīgi ieteikumi.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties labu gultas matraci?

Kvalitatīvs miegs ir nepieciešams ikvienam no mums, neatkarīgi no vecuma vai dzimuma. Tas ietekmē gan veselību, gan arī pašsajūtu, garastāvokli un darbaspējas. Viens no svarīgiem faktoriem laba miega nodrošināšanā ir atbilstoša matrača izvēle. To ir tik daudz! Turklāt arī cenas var variēt no pāris desmitiem līdz pat vairākiem simtiem eiro. Interneta veikals 220.lv ir sagatavojis Tev kompaktu ceļvedi, kas palīdzēs izvēlēties kvalitatīvu matraci.
Reklāmraksts

Populārākās darba vietas vasarai, no kurām pēc atgriešanās varat atgūt nodokļus

Arvien vairāk cilvēku ir ieinteresēti vasarā strādāt ārzemēs. Jaunieši bieži dodas prom, lai nopelnītu studijām vai vienkārši ceļotu, paralēli pelnot naudu. Sezonas darbi ir diezgan populāri un ir pieejami plašā izvēlē, tomēr, ja vasarā esat nolēmuši doties prom, ir ieteicams daudz agrāk sākt meklēt darbu un vietu, kur palikt. Ir labi arī zināt, arī to, ka nodokļu atmaksa jums pienākas arī pēc atgriešanās mājās no sezonas darba.
Reklāmraksts

4 ieteikumi, kas palīdzēs Jums ietaupīt naudu

Ik dienas cilvēki veic darījumus ar naudu – pērk un pārdod, aizņemas un atdod, iegulda un krāj. Tieši finanses veido ļoti nozīmīgu mūsu dzīves daļu, tādēļ arī tām nepieciešams pievērst pietiekami daudz uzmanības. Diemžēl ne visiem no mums izdodas veiksmīgi kontrolēt savus ienākumus un izdevumus, kā rezultātā rodas finansiālas problēmas. Viens no biežākajiem iemesliem ir tas, ka mēs izdodam vairāk, nekā nopelnām. Šajā rakstā aplūkosim četrus veidus, kas palīdzēs Jums iemācīties taupīt naudu, lai stabilizētu savu finansiālo situāciju.
Reklāmraksts

5 padomi, kā atgūt kontroli pār savām finansēm

Daudziem cilvēkiem ir grūtības sakārtot savu finansiālo situāciju, savukārt tas ilgtermiņā var novest pie dažādām problēmām. Ja zaudēta kontrole pār savām finansēm, to atgūt mēdz būt grūti, taču ne neiespējami. Ja jūtat, ka pamazām zaudējat savu finansiālo brīvību, netiekat galā ar parādsaistībām vai piedzīvojat cita veida finansiālas problēmas, ir pienācis laiks to mainīt.
Reklāmraksts

Ātrs internets – Latvijas lepnums

Ja ņemam vērā citu Eiropas Savienības dalībvalstu operatoru datu un interneta piedāvājumu mobilabonnement, tad varam secināt, ka dzīvojam valstī, kurā ir viens no labākajiem interneta lejupielādes ātrumiem gan pasaulē, gan arī Eiropas valstu konkurencē.
Reklāmraksts

Ceļvedis putekļu sūcēju pasaulē

Sākot no tradicionālajiem putekļu sūcējiem, beidzot ar robotiem – mūsu mājokļu uzkopšanas palīgi gadu gaitā ir ievērojami attīstījušies, tādēļ tagad izvēlēties vienu nemaz nav tik viegli. Interneta veikals 220.lv izveidojis ceļvedi, kas Tev palīdzēs orientēties plašajā putekļusūcēju pasaulē.
Reklāmraksts

Bērnu rati – 3 lietas, ko ievērot, tos iegādājoties

Bērnu rati ir viens no svarīgākajiem aksesuāriem, bez kura nav iedomājama nedz jauno vecāku, nedz paša mazuļa dzīve. Taču, meklējot atvases pirmo braucamrīku var gadīties apjukt un apmaldīties plašajā ražotāju piedāvājumā. Turpini lasīt un uzzini 3 svarīgākos bērnu ratiņu iegādes priekšnoteikumus!
Reklāmraksts

Kas jāzina, pirms iegādājies akumulatora urbjmašīnu?

Ikvienā mājoklī ik pa laikam var noderēt kvalitatīva urbjmašīna, tādēļ ir vērts šādu instrumentu iegādāties. To var izmantot dažādiem darbiem, atvieglojot gan remontu, gan arī dažādus uzdevumus. Viens no profesionāļu un iesācēju vidū izmantotākajiem instrumentiem ir akumulatora urbjmašīnas. Par tām vairāk turpinājumā.
Reklāmraksts

Gudri veidi, kā optimizēt biroja iekārtojumu

Cilvēki darba vietā pavada vidēji 40 stundas nedēļā. Gadās tās jau ir veselas 2000 stundas! Darbs savā ziņā ir mūsu otrās mājas, tādēļ tajā ir jābūt nodrošinātiem visiem nepieciešamajiem apstākļiem, lai darbinieki varētu ne tikai strādāt, bet arī atvilkt elpu.
Reklāmraksts

Ja pērc gaisa mitrinātāju, izlasi šo!

Ziemas sezonā, kad gaisa temperatūra ievērojami pazeminās, cilvēki arvien retāk vēdina telpas, kā rezultātā centrālā apkure un sildītāji padara gaisu istabās ļoti sausu. Ne visi zina to, ka sauss gaiss var mūs negatīvi ietekmēt, izraisot deguna asiņošanu, ādas niezi, kairināšanu kaklā, kņudināšanu acīs, aizliktu degunu un citus alerģiskus simptomus vai pat astmas uzliesmojumu. Viens no variantiem, kā to novērst - izmantot gaisa mitrinātāju. Par tiem vairāk lasi raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Veļas žāvētājs – kā atrast labāko savam mājoklim?

Lai iegādātos veļas žāvētāju, vispirms ir jānoskaidro atšķirība starp tā dažādiem veidiem, ietilpību un vadību. Šis raksts veltīts tam, lai Tu uzzinātu visu nepieciešamo kvalitatīva veļas žāvētāja iegādei.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi gaisa kompresora izvēlē

Kvalitatīvs gaisa kompresors ir lielisks palīgs dažādos darbos. To iespējams izmantot visdažādākajām vajadzībām, piemēram, automašīnas riepu piepumpēšanai un profesionālu darbību veikšanai. Ja nepieciešams iegādāties kompresoru, ieskatieties padomos, kas palīdzēs izvēlēties atbilstošāko variantu!
Reklāmraksts

8 naudas taupīšanas veidi, kurus izmēģināt 2019. gadā

Savas finansiālās situācijas uzlabošana ir viens no populārākajiem mērķiem, kuru daudzi cilvēki izvirza sasniegšanai jaunajā gadā. Turklāt ņemot vērā apjomīgos tēriņus Ziemassvētku laikā, nav pārsteigums, ka daudziem pēc tam jāsteidz “savilkt josta ciešāk”, lai izdzīvotu līdz nākamajai algas dienai. Neatkarīgi no tā, kādi būtu Tavi plāno 2019. gadam, vienmēr var noderēt padomi, kā veiksmīgāk ietaupīt naudu. Un šajā rakstā mums ir apkopoti astoņi labākie no tiem!
Reklāmraksts

Iemesli, kādēļ piektdienas vakaru pavadīt sporta bārā

Vai arī Tevi, tuvojoties nedēļas nogalei, pārņem atvieglojums vai patīkams satraukums par to, ka beidzot varēsi kārtīgi atpūsties kopā ar saviem draugiem? Tad Tu neesi vienīgais, jo daudzi cilvēki, kas ikdienā strādā darbdienās, nedēļas nogali gaida ar nepacietību. Un, to darot, bieži vien jau tiek kalti plāni par to, kurp doties.
Reklāmraksts

Bērnu ballīte, ko visi izbaudīs par 100%

Tuvojas bērnu dzimšanas dienas ballīte, bet nav ideju, kā un kur to atzīmēt? Viens no populārākajiem variantiem ir doties uzspēlēt lāzertag jeb lāzera peintbolu. Kas tā ir par aktivitāti un kādēļ šāda bērnu ballīte patiks gan gaviļniekam, gan viesiem un arī vecākiem?