Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Lapu pūtējs – atjautīgs rīks produktīvam darbam

Lapu pūtēji ir to rīku kategorijā, par kuru iegādi ilgi šaubās un apsver no visām pusēm. Nereti šķiet, ka ar parastu lapu grābšanas vēdekļveida grābeklīti var paveikt to pašu, tāpat tiem, kas iepriekš ar lapu pūtēju nav strādājuši, reizēm šķiet, ka ar to gaisa plūsmu lapas tiks izmētātas vēl vairāk un neko savākt nebūs iespējams. Taču tā nebūt nav taisnība. Tādēļ šoreiz – 5 priekšrocības, ko sniedz lapu pūtējs, kā arī – galvenie apsvērumi, kas jāņem vērā pirms darba sākšanas.
Reklāmraksts

Kā izklaidēt bērnu mājās? 10 radošas idejas

Bērni savā vecumā ir atraktīvi un zinātkāri un, ja vien nedzīvojiet lauku sētā, tad garajiem rudens vakariem ir jau laikus jādomā interesantas nodarbes mājās. Šajā rakstā apkoposim desmit interesantas un radošas idejas, kuras varēsiet sarūpēt saviem bērniem, lai viņu iztēle un aizraušanās plestos plašumā.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties labākās riepas savam auto?

Auto riepu iegāde kļūst vienkārša, ja zināt, kādas riepas Jūsu automašīnai ir piemērotākās. Nepiemērotu riepu izvēle var negatīvi ietekmēt transporta līdzekļa veiktspēju un spēju izturēt visdažādākos laika apstākļus.
Reklāmraksts

Svinības Grand Hotel Kempinski Riga – piedzīvojums ikvienā jomā

Pieczvaigžņu luksusa viesnīca Grand Hotel Kempinski Riga aicina iepazīties ar plašajām telpām, kas ir piemērotas jebkura veida svinībām, kā piemēram, vietēja vai starptautiska mēroga konferencēm, semināriem, korporatīviem pasākumiem, prezentācijām, gadadienām vai kāzām.
Reklāmraksts

Droša pārvietošanās ar auto rudenī - 5 ieteikumi ikvienam auto vadītājam!

Rudens Latvijā ierodas ar zeltainām lapām, skaistām lauku ainavām un gājputnu skaļajām balsīm. Rudens arī atgādina, ka vasara beigusies, ka lietus līst arvien biežāk un vakari kļūst arvien tumšāki. Tieši tāpēc rudens var kļūt par bīstamu gadalaiku autovadītājiem- slapjas lapas uz ceļiem, pretī braucošo automašīnu starmeši un pat dzīvnieki apgrūtina braukšanu un spēj izraisīt bīstamas avārijas situācijas uz ceļa. Esam apkopojuši 5 ieteikumus, ko ņemt vērā, lai pārvietošanās ar auto rudenī būtu droša.
Reklāmraksts

Mēness aptieka – farmācijas nozares mīlētākais zīmols Latvijā

Aptiekas zīmola ierindošanās Mīlētāko zīmolu topa galvgalī ir īstens novērtējums farmaceita darbam. Ar strauju lēcienu no 92. uz 39. vietu Mīlētāko zīmolu topā Mēness aptieka 2018. gadā ir atzīta par Latvijas farmācijas nozares Mīlētāko zīmolu. Līdztekus priekam par panākto tas apliecina, cik sabiedrībā vajadzīgi un augstu tiek novērtēti aptiekā sniegtie pakalpojumi.
Reklāmraksts

6 padomi, kā vannas istabu uzfrišināt “pa lēto”

Remonts nekad nav lēts ieguldījums mājokļa labiekārtošanā, taču ir veidi, kā šīs izmaksas iespējami samazināt un maksimāli ietaupīt, vienlaikus neriskējot ar remonta kvalitāti. Padomos, kā uzfrišināt vannas istabu, ja budžets ir ierobežots, un kā pareizi izvēlēties santehnikas preces, dalās interneta veikala 1a.lv speciālisti. Iepazīsties ar tiem turpinājumā!
Reklāmraksts

Trīsreiz apkārt zemeslodei ar GROHE

Visi četri santehnikas līdera GROHE XXL izmēra kravas auto ir devušies ceļā arī šogad, un, kā vienmēr, to mērķis ir iepazīstināt santehnikas lietotājus – kā mājas lietotājus, tā arī profesionāļus, ar jaunākajiem GROHE produktiem un inovatīvajām tehnoloģijām.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties slidas bērnam?

Tuvojas sezona, kad bērni metīsies baudīt ziemas priekus. No bēniņiem tiks nonestas ragavas, spodrinātas slēpes un slidas, ar nepacietību gaidot pirmo sniegu. Pavisam drīz pilsētas nomalēs un parkos tiks atvērtas slēpošanas trases, durvis vērs arvien jaunas slidotavas un tiks atklāti aizvien jauni slidkalniņi. Parasti publiskās slidotavas vai slēpošanas trases piedāvā arī ērtus ekipējuma nomas pakapojumus, tomēr gadījumos, kad bērns kādam ziemas sporta veidam nolēmis pievērsties nopietni vai pat - profesionāli, vecākiem nekas cits neatliek, kā nodrošināt atvasi ar visu nepieciešamo ekipējumu pašu spēkiem. Šoreiz pastāstīsim par to, kā vislabāk atrast bērnam vispiemērotākās slidas, kādi priekšnosacījumi jāņem vērā pirms to iegādes un kā tās pareizi kopjamas.
Reklāmraksts

Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties dīvānu?

Dīvāns neapšaubāmi ir svarīga mēbele ikvienā mājoklī. Neatkarīgi no tā, vai tas būs izvelkamais dīvāns pašu vai ciemiņu izguldināšanai vai parastais dīvāns omulīgai pasēdēšanai pie kafijas tases, ir daži svarīgi punkti, par kuriem padomāt pirms dīvāna iegādes.
Reklāmraksts

Kā kopt gludekli, lai tas kalpotu pēc iespējas ilgāk?

Ikviena elektroierīce, kas atrodas Tavā mājoklī, ir jākopj, lai tā kalpotu pēc iespējas ilgāk. Gludeklis noteikti ir tā ierīce, kas atrodas jebkura cilvēka mājās, tikai reti kurš to pienācīgi kopj. Arī gludekļi ir jākopj, lai tie kalpotu ilgu laiku, ka arī nebojātu apģērbu, to gludinot. Kā pareizi kopt gludekli? Lasi raksta turpinājumu un uzzini!
Reklāmraksts

Izmaksas, ar ko jārēķinās jaunajiem auto īpašniekiem

Pirmās automašīnas iegāde ir patīkams un satraucošs brīdis, kuru daudzi neaizmirst nekad. Taču, lai prieku neaizēnotu nepatīkami pārsteigumi, pirms auto pirkšanas vajadzētu apzināties to, ka izmaksas par transportlīdzekli nebeidzas ar tā iegādes brīdi. Ir virkne dažādu izdevumu, ar kuriem jārēķinās jaunajiem auto īpašniekiem, un par tiem tuvāk esam aprakstījuši šī raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Kā saņemt OCTA atlīdzību pēc ceļu satiksmes negadījuma

Lai saņemtu OCTA atlīdzību, ceļu satiksmes negadījumā cietušajai personai vainīgās personas apdrošinātājam jāiesniedz pieteikums par radītajiem zaudējumiem. Tomēr dažkārt saistībā ar OCTA atlīdzību un tās saņemšanu rodas neskaidri jautājumi, piemēram, kad jāpaziņo par ceļu satiksmes negadījumu; kas notiek, ja vainīgais nav noformējis OCTA polisi; kādos gadījumos atlīdzību var arī nesaņemt. Uz šiem un citiem svarīgiem jautājumiem atbildes izlasīsi šī raksta turpinājumā
Reklāmraksts

Kā piemeklēt mēbeles savai virtuvei?

Virtuves iekārtošana brīžiem var prasīt lielas pūles. Katram skapītim un plauktiņam jāatrod sava vieta, jāizdomā, kā izvietot mēbeles, lai izkārtojums būtu racionāls un gaumīgs.
Reklāmraksts

Seši iemesli, kāpēc ziemas riepas iegādāties jau laicīgi

Pirmais decembris autovadītāju kalendāros mēdz būt izcelts – tas ir datums, no kura automašīnām obligāti jābūt aprīkotām ar ziemas riepām. Vai tas nozīmē, ka jaunas ziemas riepas, ja tādas šogad nepieciešamas, vari iegādāties novembra pēdējā nedēļā? Teorētiski jā, taču mēs silti iesakām piemērotāko komplektu meklēt jau vairākus mēnešus iepriekš, jo… par to vairāk – raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

Lietotne Tinder – mūsdienīgai mīlestībai

Tikai pirms dažiem gadiem tiešsaistes iepazīšanās bija tā, par kuru daudzi no mums uzskatīja, ka to dara tikai izmisuši vai dīvaini cilvēki, un neviens neuzdrošinājās atzīt, ka meklē vai ir atradis savu partneri tiešsaistē; mūsdienās tas ir vienkāršākais veids, kā brīvajiem satikt jaunus cilvēkus, un šķiet, ka to dara visi. Ir daudz lielisku iepazīšanās lietotņu, taču pārsvarā cilvēki izmanto vienu – Tinder.
Reklāmraksts

Meklēt mīlestību internetā. Vai tas ir reāli un kā to darīt?

Arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju izvēlas reģistrēties kādā no pieejamajiem tiešsaistes satikšanās portāliem, kuros ir iespējams uzrunāt citus, un kas zina – varbūt arī atrast savu otro pusi. Šādas iepazīšanās kļūst arvien biežākas, un sen jau ir pagājuši laiki, kad bija jādomā alternatīva versija jūsu iepazīšanās stāstam, jo mūsdienās interneta vide ir tikpat piemērota sastapšanās vieta kā reālā dzīve.
Reklāmraksts

Virtuves remonts – kas jāpatur prātā pirms darbu sākšanas

Nav svarīgākas telpas par virtuvi. Un tieši tas, cik ērti un patīkami būs iekārtota virtuve, noteiks to, cik bieži jūs vēlēsieties tajā uzturēties, gatavot un izmēģināt jaunas lietas. Virtuves remonta izmaksas varētu būt vienas no lielākajām salīdzinājumā ar citām telpām. Tāpat virtuves remonts ir konceptuāli vissarežģītākais, jo jāparedz daudzu elementu atrašanās vieta, ko nākotnē nevarēs mainīt. Tāpēc šoreiz – daži padomi, ko noteikti paturēt prātā pirms remonta sākšanas.
Reklāmraksts

Malkas skaldītājs - labas malkas sagatavošanai katrai privātmājai

Skaldīta malka nav lēts pirkums - to pareizi saskaldot un izžāvējot, pirkuma cena līdz ar kvalitāti tikai aug. Ir vairāki uzņēmumi, kas nodarbojas ne tikai ar mežu izstrādi, bet arī šos kokus apstrādā un sagatavo malkā. Tomēr, ja Tev ir privātmāja un apņemšanās sagatavot malkas krājumus saviem spēkiem, tad nav labāka risinājuma kā iegādāties savu malkas skaldītāju. Par to, kas tas ir un kā tas var palīdzēt saimniecībā sagatavoties ziemai, lasi raksta turpinājumā.