Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

6 kļūdas, no kurām izvairīties, iegādājoties sadzīves tehniku

Jaunas sadzīves tehnikas iegāde ir viens no uzdevumiem, kuru nevajadzētu sasteigt, jo šis pirkums mums kalpos vairāku gadu garumā. Milzīgais piedāvājums vilina daudzus pircējus izvēlēties lētāko modeli, vai arī to, kuram ir pēc iespējas vairāk funkciju un ekstru. Šajā rakstā uzziniet, kādas kļūdas nepieļaut, pērkot sadzīves tehniku
Reklāmraksts

Ko Jūsu dzimšanas mēnesis saka par Jūsu seksa dzīvi?

Vai Jums kādreiz ir ienākusi prātā doma: “Cik forši būtu jau laikus zināt, ar ko rēķināties ar šo partneri gultā…”? Nelauziet galvu – noskaidrojiet partnera/-es dzimšanas mēnesi, uzmeklējiet to šajā sarakstā un uzziniet, vai jāiegādājas, vai gluži otrādi – jāpaslēpj visi Supersex.lv vibratori un citas seksa rotaļlietas!
Reklāmraksts

Lai mazulim saldi sapņi ar matraci no Erti.lv

Bērnam ienākot ģimenē, mazo cilvēku aprūpē un apgādā ar labākajām drēbītēm, produktiem, ēdienu. Mazuļa augošais organisms ir pelnījis uzturvielām bagātu pārtiku, dabīgas vilnas drēbes, siltas ziemas cepures, vieglas kokvilnas tērpus vasarai un drošas mēbeles mājās. Tāpat vecākiem ir svarīgi mazulim piedāvāt produktus, kuriem ir lokāla izcelsme. Gluži tāpat mazulis ir pelnījis augstas kvalitātes pirmo matraci, uz kura pavadīt naktis ērti, droši un dziļā miegā. Kur pirkt mazuļa pirmo matraci? Erti.lv piedāvā ergonomiskus, dabisku materiālu matračus bērniem un jauniešiem. Bērna pirmais matracītis var kalpot līdz pat 3 gadu vecumam, tādēļ ir nozīmīgi veikt īsto izvēli, lai pirkums atmaksātos un godam kalpotu mazajam gulētājam.
Reklāmraksts

Smaržu izvēle: Kā atrast sev piemērotāko aromātu?

Smaržu izvēle mēdz būt sarežģīts process - atrast aromātu, kas patiks vairākus gadus, atbildīs Jūsu personībai un dzīvesveidam, ir īsta veiksme. Turpinājumā ekspertu padomi, kas noderēs, ja vēlaties atrast sev piemērotāko aromātu.
Reklāmraksts

6 padomi, kā moderni iekārtot viesistabu

Viesistaba ir telpa, kurā ikviena mājokļa iemītnieki mēdz uzturēties visbiežāk. Šī iemesla dēļ, iekārtojot viesistabu, cilvēki vadās pēc personīgajām vēlmēm un individuālās gaumes. Tā kā viens no šīs telpas galvenajiem uzdevumiem ir ciemiņu uzņemšana, jāsaprot, ka šai telpai jābūt patīkamai ne tikai saimniekiem, bet arī viesiem.
Reklāmraksts

Kas jāzina, veicot remontu?

Ja pašreizējais interjers šķiet garlaicīgs un ir radušās jaunas vēlmes un idejas, turklāt pieejami arī brīvie līdzekļi, kurus vēlaties novirzīt ilgtermiņa labumam, remonts būs pareizā izvēle. Tā kā tas ir laikietilpīgs process, kam nepieciešama nepārtraukta uzmanība un pūles, atvieglojot savu ikdienu, cilvēki dod priekšroku profesionāļiem. Tomēr, ja vēlaties, lai gala rezultāts pilnībā atbilst Jūsu vīzijai, remonts jāveic pašiem. Tādā gadījumā ir lietas, kas Jums jāzina – par tām turpinājumā.
Reklāmraksts

Kiwi – katrs solis ar pārliecību jebkuros laikapstākļos

Kiwi ir apavu kopšanas zīmols, kas ir kļuvis par ekspertu savā kategorijā, un plašais produktu klāsts veidots tā, lai atbildētu jebkura apavu nēsātāja vajadzībām. KIWI piedāvā gan apavu kopšanas līdzekļus, gan iekšzoles, lai nodrošinātu komfortu un pārliecību par katru soli visas dienas garumā.
Reklāmraksts

Sagatavo savu auto ziemas sezonai

Ielas sāk apledot un pārklāties ar sniegu, un, lai gan šajā laikā jums ir svarīgi pareizi apģērbties un justies pietiekoši silti, būtiski ir arī, lai jūsu automašīna ziemas sezonā saņemtu jaunas riepas.
Reklāmraksts

5 mīti un patiesības par vannas istabas remontu

Vai jūtaties patīkami, ieejot savā vannas istabā? Vai tajā ir pietiekami daudz vietas visam nepieciešamajam? Varbūt sen jau plānojat pirkt jaunu izlietni, un arī vecās flīzes derētu nomainīt? Vannas istaba ir viena no svarīgākajām telpām mājoklī, tādēļ tai bez šaubām ir jābūt funkcionālai, ērtai un arī pievilcīgai. Gudri veikts remonts palīdzēs to tādu padarīt, iekļaujoties noteiktā budžetā. Taču, lai to īstenotu, protams, ir nepieciešama plānošana, izpēte un laiks. Mēs šajā rakstā esam paskatījušies uz virtuves remontu no citas perspektīvas, apkopojot piecus mītus, kurus arī Jums derētu zināt.
Reklāmraksts

Kur pirkt lēcas internetā?

It kā tik nemanāmas, un tomēr tik svarīgas – kontaktlēcas mūsdienās ir kļuvušas par svarīgu dzīves sastāvdaļu daudziem, tāpēc ir ļoti būtiski atrast īsto kontaktlēcu interneta veikalu, lai vienmēr iepriecinātu plašs piedāvājums un lēcu saņemšanas iespējas, kā arī, protams, profesionāla palīdzība un draudzīga attieksme.
Reklāmraksts

Ieteikumi, kā sagatavot automašīnu ziemas sezonai

Ziemas sezonā mums ir ne tikai jānomaina savs apģērbs uz ko biezāku, bet arī jāpievērš pastiprināta uzmanība automašīnām. Ir jāievēro vairākas lietas, lai ziemā pārvietošanās ar auto būtu tikpat patīkama, kā siltajā sezonā, tāpēc www.riepugaraza.lv eksperti ir apkopojuši ieteikumus, kā sagatavot auto drošai braukšanai ziemas sezonā.
Reklāmraksts

Tirdzniecībai internetā vieta izaugsmei — tikai 5 % Latvijas iedzīvotāju iepērkas ik nedēļu

Latvijas iedzīvotāju pētījums par iepirkšanos internetā liecina, ka lielākā daļa jeb vairāk nekā trešdaļa (37%) Latvijas iedzīvotāju internetā iepērkas reizi mēnesī vai biežāk. Tikai nepilni 5 % Latvijas iedzīvotāju savus ikdienas pirkumus ik nedēļu veic tīmeklī.  Katrs piektais (20%) pētījuma dalībnieks apgalvo, ka tiešsaistē iepērkas retāk nekā reizi mēnesī, bet 31% — pāris reizes gadā vai retāk. 11% respondentu tīmeklī neiepērkas nemaz. 
Reklāmraksts

6 padomi, kā vannas istabu uzfrišināt “pa lēto”

Remonts nekad nav lēts ieguldījums mājokļa labiekārtošanā, taču ir veidi, kā šīs izmaksas iespējami samazināt un maksimāli ietaupīt, vienlaikus neriskējot ar remonta kvalitāti. Padomos, kā uzfrišināt vannas istabu, ja budžets ir ierobežots, un kā pareizi izvēlēties santehnikas preces, dalās interneta veikala 1a.lv speciālisti. Iepazīsties ar tiem turpinājumā!
Reklāmraksts

Kā radīt vēlmju sarakstu ar lietām, kuras nepieciešamas mājoklī (pirms remonta uzsākšanas)?

Pateicoties plašajam un daudzveidīgajam informācijas apjomam internetā un žurnālos, mūsdienās mājokļa pārvērtību plānošana ir vienkāršāka, nekā jebkad, turklāt, izmantojot speciālistu pamācības un tutorial video, daudzus remontdarbus varam veikt pašu spēkiem. Tomēr vispirms ir jāiztēlojas, kā katra telpa varētu izskatīties, kad tā būs pabeigta un iekārtota. Tas nozīmē, ka Tev būs nepieciešams izveidot sarakstu ar lietām, kuru Tavā mājoklī trūkst. Kā to izdarīt efektīvāk un gudrāk, lasi turpinājumā.
Reklāmraksts

Latvijā pieaug iedzīvotāju izpratne par bezkontakta norēķinu drošumu

Latvijā jau teju 75 % iedzīvotāju ir bezkontakta karte, un 23 % iedzīvotāju jau ir bezkontakta maksāšanas iespēja telefonā, aprocē, pulkstenī vai citās viedierīcēs. Tieši pārliecība, ka bezkontakta maksājums ir drošs norēķinu veids, ir galvenais faktors, kas rosina sākt izmantot bezkontakta maksāšanas iespējas — liecina Mastercard un Finanšu nozares asociācijas (Asociācija) veiktais Latvijas iedzīvotāju pētījums. Aptauja* veikta informatīvās kampaņas “Piik un gatavs” ietvaros, kas Latvijā tiek īstenota oktobrī un novembrī.
Reklāmraksts

Plūkt tējas - mūsdienīgs rituāls labsajūtai

Plūkt savvaļas bioloģiskajās pļavās Madonas novadā atrodami vairāk kā 200 ārstniecības augi. Plūkt tic, ka katrā no tiem slēpjas īsts skaistums un dabas spēks, un priecāsies ar daļu no tiem iepazīstināt. Šajā rakstā vairāk par to, kāpēc Plūkt tēja varētu kļūt par Tavu ikdienas iecienītāko rituālu.
Reklāmraksts

Sadzīves tehnika, kas atvieglo ikdienu

Mūsdienās cilvēku ikdiena ir daudz aizņemtāka, nekā tas bija pirms vairākiem desmitu gadu. Cilvēki kļuvuši steidzīgāki, kā arī ļoti daudz laika velta savam darbam. Līdz ar to citām lietām paliek arvien mazāk laika. Reti kurš cilvēks, pārnākot mājās pēc garas un grūtas darba dienas, vēlas ķerties klāt mājas darbiem, piemēram, ēst gatavošanai, mājas uzkopšanai un citiem ar mājsaimniecību saistītiem darbiem. Bieži vien cilvēki šos darbos atliek uz brīvdienām. Taču arī brīvdienās ne vienmēr ir laiks un vēlme pievērsties mājas darbiem. Brīvdienās cilvēki labprāt atpūšas vai arī dodas ārpus mājas uz kādu pasākumu. Tāpēc, lai atvieglotu ikdienu, ir pieejama dažāda sadzīves tehnika, kas noderēs ikvienā mājā.
Reklāmraksts

7 padomi, kas jāņem vērā, ja vēlaties īrēt dzīvokli

Vai esat jauna dzīvokļa meklējumos? Neorientējaties nekustamo īpašumu tirgū? Mūsdienu nekustamo īpašumu tirgus situācija var radīt daudz un dažādus jautājumus, mājvietas meklējumi var Jums sagādāt pamatīgas galvassāpes. Kā nekļūdīties? Piedāvājam Jums 7 padomus, kas noteikti jāņem vērā, ja vēlaties īrēt dzīvokli.