Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reklāmraksti

Šauļi ļoti labi izskatās naktī

Šauļi, lai attaisnotu savu saules pilsētas vārdu, atrod visdažādākos veidus. Kad saule noriet, pilsētā iedegas daudzi gaismekļi. Sniedzam Top 7 vietas, kuras naktī izskatās tikpat iespaidīgas, kādas tās ir dienā. P.S. Gaismas tiek iedegtas, kad noriet saule.

Gluži kā laika mašīnā pa Šauļiem aicina ceļot ielas māksla

Ielas māksla var būt iemesls apmeklēt vienu vai otru pilsētu. Ne viens vien tūrists ceļojumā dodas tikai ielas mākslas galeriju dēļ vai savus fotoalbumus papildina, iemūžinoties uz negaidīta lieluma un satura zīmējumu fona. Šajos laikos, šķiet, ka maz kas vairs var pārsteigt! Tomēr, ierodoties Šauļos, tūristi pamana mākslas darbus, kas radušies gan krietni pirms Neatkarības atgūšanas, gan mūsu dienās.

Ja apmeklējat Šauļus – noteikti iegriezieties muzejos!

Šauļu Aušras muzejs, kas pastāvīgi mainās un kļūst aizvien modernāks, patlaban ir viens no lielākajiem muzejiem Lietuvā. Visā pilsētā atrodamās Aušras muzeja struktūrvienības – Haima Frenkeļa villa, Fotogrāfijas muzejs, Velosipēdu muzejs, Radio un televīzijas muzejs, Žaļūķu dzirnavnieka saimniecība un Venclausku nams – ekspozīcijās un izstādēs apmeklētājiem atklāj vēl nezināmus notikumus, mākslas, zinātnes un tehnikas pasauli, aicina piedalīties pasākumos, brīvo laiku pavadīt netradicionālās vietās – lasītavās, parkā, rožu dārzā, bērnu rotaļlaukumos vai terasē uz jumta.

Dabas bagātības Šauļu pilsētā pārsteigs pat tos, kas redzējuši visu!

Ja jau esat redzējuši Alpus, peldējušies dzidrās jūrās, ir īstais laiks salikt mugursomas, paņemt personas identitātes dokumentus (visādam gadījumam, jo šķērsosiet robežu) un apceļot Šauļu pilsētu. Esam atlasījuši lietuviešu visvairāk apmeklētos objektus, kuri liks teikt "ak, Dievs" un palikt šeit ne vienu dienu vien, lai baudītu izjūtas, garšas, atpūtu un prieku.

Jauna mobilā lietotne - interesants un ērts gids pa Šauļu novadu

Šauļu reģions bagāts ar dažādiem tūrisma objektiem – no slavenā Krustu kalna līdz pat alpaku fermām. Reģionā var izbaudīt izglītojošas programmas, novadu iepazīt, staigājot kājām vai braucot ar automašīnu. Tad kā vislabāk visu pasniegt tūristam, bet vietējiem iedzīvotājiem labāk iepazīt vietas sev kaimiņos? Pēc Šauļu Tūrisma informācijas centra iniciatīvas izstrādāta mobilā lietotne Šauļu reģiona gids (angl. Visit Siauliai Region), kura aptver visu Šauļu reģionu.

Kā svin Šauļi: daudz mūzikas, gaismu un negaidītu atklājumu

Pēc ilga pārtraukuma skatuves un skatītāju zāles atkal ir pilnas. Pilsētu ielās aizvien vairāk ceļotāju, tāpēc arī pilsētu svētki iegūst paātrinājumu un gaida viesus. Šauļiem svinēt patīk. Un darīts tas tiek kvalitatīvi, ar izdomu un skaļi. Neticat?

Ko latvieši meklē Šauļos

Pirms došanās ceļā noteikti daudz izmantojat meklēšanas sistēmas – ko apmeklēt pilsētā vai valstī, kur paēst, bet kam apiet ar līkumu. Ko, dodoties uz Šauļiem, meklē latvieši?

Šauļi: saldi, slapji, ātri, tumši, maigi un labi

Ja saulainie Turcijas krasti šogad jūs nesagaidīs, jūs tomēr varat sevi varat palutināt ar sauli – atbraucot uz Saules pilsētu Šauļiem! Pamieloties, mierīgi pastaigāties, atklāt ko jaunu, pasportot un, protams, izbaudīt sauli.

10 negaidīti fakti par Šauļiem

Šauļiem ir, ar ko lepoties un pārsteigt. Nē, pie mums neatradīsiet pilis (nu, vienīgi tās, kas no mežonīgā kapitālisma laikiem), straujas upes un augstas ēkas. Šauļos atradīsiet senas tradīcijas, sarkanas zoles un cilvēkus, ar kuriem nepārstājam lepoties.
Reklāmraksts

Zāles pļaušana ar akumulatora ierīcēm – kāpēc tā ir labākā izvēle?

Dārza darbi nereti saistās ar troksni un ļoti jaudīgām ierīcēm, kā arī – ar nedaudz piņķerīgu šo ierīču apkopi. Jaunākie produkti piedāvā saglabāt jaudu, taču mazināt troksni un pavisam attiekties no sarežģītas apkopes. Labākā izvēle mūsdienīgiem cilvēkiem ir akumulatora ierīces, un to vidū ir arī zāles pļāvēji. Kā tas ir iespējams? Lasiet tālāk!
Reklāmraksts

Kādos gadījumos var palīdzēt mūzikas terapija?

Mūsdienu stresainajos apstākļos, kad darbs dzen darbu un ikdienas rūpes var iedzīt depresīvā noskaņojumā, ir svarīgi atrast kādu nodarbošanos, kas palīdzētu uzlabot emocionālo labsajūtu. Protams, var apmeklēt kādu terapeitu, nodarboties ar sportu, rokdarbiem vai krāsot mandalas, jo arī mākslas terapija kļūst arvien populārāka, tomēr liela nozīme ir arī mūzikai. Tieši tāpēc ir vērts aizdomāties, vai un kādos gadījumos var palīdzēt mūzikas terapija.
Reklāmraksts

Vērtīgi padomi, izvēloties velosipēdu

Velosipēdi tiek uzskatīti par visizdevīgāko pārvietošanās līdzeklis gan pilsētas, gan lauku reģionu apkārtnē, jo uz to rēķina ir mazāk izdevumu par transportēšanos, bet arī tiek samazināts laiks sastrēgumu stundās. Tāpēc par velosipēda aktualitāti un nepieciešamību tiek runāts daudz, bet vai Tu esi tam gatavs un, vai velosipēdam Tavā mājoklī atradīsies vieta?
Reklāmraksts

5 svarīgi aspekti, kas jāzina pirms drona iegādes

Beidzamajā laikā droni piedzīvojuši lielu popularitāti. Protams, radiovadāmu ierīču koncepcija nav nekas jauns, tomēr droni ievērojami atšķiras no labi zināmajām rotaļu lidmašīnām un ar pulti vadāmajiem helikopteriem. Pirmkārt, droni ir vienkāršāk vadāmi. Un, kas vēl svarīgāk, dronam raksturīgā stabilitāte apvienojumā ar tehnoloģiju sasniegumiem ir padarījusi šo ierīci par lielisku instrumentu pārsteidzošu attēlu un video uzņemšanai.
Reklāmraksts

“MetaLux” metāla durvis – kvalitatīva produkcija par saprātīgu cenu

Kad rodas nepieciešamība iegādāties mājokļa ārdurvis, apsveram vairākus nozīmīgus aspektus, tai skaitā, protams, to, cik durvis izmaksās. Tradicionāli pieņemts uzskatīt, ka dārgāks ir labāks, taču, vai tā patiešām ir? Turpinājumā ielūkosimies baltkrievu uzņēmuma “MetaLux” ražoto metāla ārdurvju piedāvājumā un uzzināsim, kā viņiem izdodas apvienot kvalitāti ar pircējam draudzīgu cenu.
Reklāmraksts

Padomi, kā nodrošināt gaisa kompresora ilgtspēju

Varētu likties, ka gaisa kompresors ir viens no vienkāršākajiem rīkiem, ko izmantot – ieslēdziet to, pievienojiet tam šļūteni un viss, tas ir gatavs lietošanai. Diemžēl viss nav tik vienkārši, jo lielākā daļa cilvēku nemaz nezina, kā tas pareizi jādarbina, tādējādi, paši nezinot, rada ierīces bojājumus un samazina tās ilgtspēju. Šī iemesla dēļ esam apkopojuši padomus, kā izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem un veicināt gaisa kompresora ilgtspēju.
Reklāmraksts

Sagatavojies ceļojumam ar auto!

Kamēr vēl izbraucieni uz ārzemēm ir ierobežoti Covid-19 vīrusa izplatības dēļ, šis ir īstais brīdis iepazīt vairāk pašu zemes Latvijas tuvākos un tālākos nostūrus. Vislabākais, kā to izdarīt, protams, ir doties īsākā vai garākā ceļojumā ar auto, pašam saplānot maršrutu, atrast izdevīgāko naktsmītni un apstāties aplūkot jebkuru apskaties objektu, ko sirds kāro. Lai brauciens būtu patiesi izdevies, lasi rakstā apkopotos padomus, kā sagatavoties autoceļojumam!
Reklāmraksts

5 iemesli, kāpēc reklāma internetā ir vajadzīga arī Tavam biznesam

Tā vien šķiet, ka 2020. gads kļūs par to robežu, kad uz digitālo vidi pārcelsies teju visas iespējamās darbības nozares. Šajā jaunajā realitātē digitālais mārketings kļūst vēl svarīgāks, taču ne visi uzņēmumi ir uz Tu ar interneta reklāmām. Lai neatpaliktu no tendencēm, kas mūsdienās nosaka biznesa likteni, iepazīsties ar pamatiemesliem, kāpēc digitālais mārketings ir mūsdienu biznesa neatņemama daļa.
Reklāmraksts

Arestētie un iesaldētie līdzekļi Latvijas bankās

Ņemot vērā Latvijas banku ABLV Banka likvidāciju un PNB Banka maksātnespēju, kā arī tā saukto Latvijas finanšu sektora uzraudzības “kapitālo remontu”, kura ietvaros Latvijā tika īstenota virkne pasākumu ar mērķi ievērojami pastiprināt cīņu pret noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, īpaši aktuāli ir kļuvuši jautājumi, kas ir saistīti ar naudas līdzekļu bloķēšanu un arestu bankas kontos un nepieciešamību pierādīt līdzekļu izcelsmes avota likumību.
Reklāmraksts

Palīgs ikdienā un sportā – daudzfunkcionālais Apple viedpulkstenis

Kopš 2015. gada, kad tehnoloģiju tirgū ienāca Apple viedpulksteņi, tie ir attīstījušies, pilnveidojušies un tagad piedāvā dažādas iespējas, kādas pirmajiem modeļiem vēl nebija. Daļai Apple iPhone lietotāju tie jau ir kļuvuši par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, kamēr citi vēl domā, kāpēc izvēlēties lietot viedpulksteni.