Laika ziņas
Šodien
Migla

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Kā kopt piemājas zālienu?

Ja Tev ir privātmāja, tad skaists zāliens ir ne tikai skaisti, bet arī ērti iešanai vasarā basām kājām. Tas ir arī vizuāli pievilcīgāks, nekā grubuļainas zemes bedrītes vai nelīdzena zāles virsma. Skaists zāliens ir katra saimnieka mājas vizītkarte, ar ko lepoties. Tomēr tā kā vasaras kļūst arvien ilgstošāk karstas un sausas, tad zāliena kopšana kļūst arvien sarežģītāka. Zāle izcili saulainos un labos laikapstākļos ātri izdeg un kļūst dzeltena, kas nav simpātiski nevienam. Tāpat arī, ja ir ilgstoši lietains, tad zāle pagalmā un ap māju var augt ļoti ātros tempos, kas nozīmē, ka tai ir vajadzīga rūpīga un regulāra pļaušana.
Reklāmraksts

Kādus materiālus izmantot izturīgas siltumnīcas montāžai?

Iegādājoties siltumnīcu, Tu veic ilgtermiņa ieguldījumu savā mājsaimniecībā un pārtikas produktu sagādē. Jo kvalitatīvāka un izturīgāka siltumnīca, jo ilgāk tā kalpo, līdz ar to arī tās iegādei izlietotā naudas summa atmaksājas ar lielāku uzviju. Bet kā atšķirt “pāris sezonu sabiedroto” no patiešām izturīgas siltumnīcas? Kādus materiālus izmantot siltumnīcas montāžai, lai Tu varētu būt drošs, ka šī būve Tavā saimniecībā kalpos cienījamu mūžu? Turpini lasīt rakstu un uzzini atbildes uz šiem jautājumiem!
Reklāmraksts

Kā izvēlēties piemērotāko gaisa kondicionieri?

Gaisa kondicionieris ir noderīgs elements, kas ļauj parūpēties par komfortu jebkādos laika apstākļos. Gaisa kondicionieri pieejami plašā izvēlē, tādēļ izvēlēties piemērotāko variantu var nebūt nemaz tik vienkāršs uzdevums. Tādēļ piedāvājam nelielu ieskatu kondicionieru piedāvājumā, lai īsto lēmumu pieņemt būtu vienkāršāk.
Reklāmraksts

Kvalitatīvu durvju iegāde: ko ņemt vērā?

Domājot par mājokļa drošību, būtisks elements ir tā ārdurvis. Tām jābūt ne vien kvalitatīvām, bet arī gaumīgām, jo ārdurvis tiek uzskatītas par mājokļa vizītkarti, un daudz var pastāstīt gan par mājokli, gan tā saimniekiem.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi, kā izvēlēties guļammaisu

Iestājoties siltam laikam, daudzi atklāj arī tūrisma sezonu – brauc ekskursijās, dodas pārgājienos, nakšņo teltīs. Taču atpūta brīvā dabā nav iedomājama bez piemērota ekipējuma. Viens no būtiskākajiem elementiem ir guļammaiss. Tam jābūt kvalitatīvam un ērtam. Taču kā tādu atrast? Lūk, daži padomi!
Reklāmraksts

Kā iegādāties ģimenes māju bez liekām raizēm?

Nereti cilvēki jau kopš agras bērnības sapņo, ka reiz tiem piederēs pašiem savs īpašums. Vieta, kuru sauks par savu, un vieta, kurā dzīvos līdz mūža galam, un vairākās paaudzēs. Jāteic, ka mājas iegādāšanās ir viens no dzīves atbildīgākajiem un svarīgākajiem lēmumiem, kādu jebkad nāksies pieņemt. Taču bieži vien cilvēki saskaras ar daudz un dažādām situācijām, par kurām iepriekš nebija ne jausmas, un tas viņiem mēdz sagādāt visai lielas problēmas. Tāpēc, lai iegādātos ģimenei māju bez liekām reizēm, svarīgi ir ievērot un zināt dažas būtiskas nianses.
Reklāmraksts

Mīļas un interesantas idejas Māmiņdienas dāvanām

Māmiņdiena jeb Mātes diena, ko šogad atzīmēsim 12. maijā, ir emocijām bagāta un īpaša diena visās ģimenēs. Māmiņdiena ir kļuvusi par nozīmīgu dienu, kurā izsakām pateicību par mīlestību, rūpēm un, protams, dzīvību, tām lieliskajām sievietēm, no kurām esam nākuši – savai mammai un arī vecmāmiņām, kuras ir laidušas pasaulē un lolojušas mūsu vecākus.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties labāko telti vasaras piedzīvojumiem?

Vasara nav iedomājama bez nakšņošanas brīvā dabā. Un šim nolūkam nepieciešama kvalitatīva telts. Ja arī Tev aktuāla telts iegāde, ieskaties turpmākajos padomos un izvēlies labāko risinājumu Taviem vasaras piedzīvojumiem. Teltis pieejamas plašā izvēlē. Tomēr, lai tās izmantošana sniegtu patīkamu pieredzi, jāņem vērā daži būtiski aspekti.
Reklāmraksts

Kādu laivu izvēlēties makšķerniekam?

Dzīvojot pie ūdens krastiem un esot kaislīgam makšķerniekam, noteikti ir vēlme stāvēt ar makšķeri ne tikai krasta malā, bet arī peldēt ar laivu un iegūt lomus no dziļākiem ūdens dziļumiem. Kāda laiva būtu piemērota kaislīgam makšķerniekam? Piedāvājumu klāsts ir plašs. Lai Tu neapjuktu, turpinājumā apskatīsim laivu specifikācijas elementus, kam būtu jāpievērš uzmanība.
Reklāmraksts

Plāno iegādāties matraci? Uzzini, kā izvēlēties piemērotāko!(1)

Viens no dzīves kvalitātes priekšnoteikumiem ir pilnvērtīgs miegs. Miega laikā atpūšas gan prāts, gan ķermenis, lai no rīta cilvēks atkal būtu gatavs dienas izaicinājumiem. Lai miegs būtu pilnvērtīgs, svarīgi, kāda ir guļvieta un – kāds matracis izvēlēts.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi, kā izvēlēties īsto dārza lapeni

Lapene – lielisks dārza papildinājums, kas sniedz omulības sajūtu un ir arī praktisks risinājums. Tā ir laba vieta laiskai atpūtai, kā arī viesu uzņemšanai. Kam būtu jāpievērš uzmanība izvēloties lapeni? Par to turpinājumā.
Reklāmraksts

Kas ir OCTA un kādēļ Tev tā nepieciešama?

Gudrs un atbildīgs auto īpašnieks jau laicīgi apzinās un plāno to, kādi ar transportlīdzekli saistītie izdevumi viņam būs jāsedz. Viena no lietām, kas obligāti jāiegādājas ikvienam sauszemes transportlīdzeklim, kurš piedalās satiksmē, ir OCTA apdrošināšana. Bez derīgas OCTAS ceļā doties nedrīkst, taču, lai mēs saprastu, kādēļ šī polise ir tik svarīga, jānoskaidro, kas ir tās pamatā un kā tā darbojas.
Reklāmraksts

Starptautiska studiju vide un prakses iespējas – Transporta un sakaru institūta programmu kvalitātes stūrakmeņi

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir sestā lielākā augstskola Latvijā, rēķinot pēc studentu skaita, un otrā lielākā privātā augstskola, turklāt vienīgā privātā augstskola, kas piedāvā izglītību inženierzinātnēs. Robotika, IT, aviācija un loģistika – jomas, kas mūsdienās tiek augstu vērtētas un attīstās straujos tempos. Augstskola piedāvā internacionālu studiju vidi un prakses iespējas, sadarbojas ar vadošajiem nozaru uzņēmumiem Latvijā un ārpus tās robežām. TSI rektora v. i. Juris Kanels stāsta – institūts arvien domā par attīstību un jauniem izaicinājumiem, sekojot darba tirgus pieprasījumam.
Reklāmraksts

MITSUBISHI ELECTRIC augstākā līmeņa gaisa kondicionieri – esi soli priekšā vasaras svelmei!

Nepārtraukta attīstība sabiedrības un labākas nākotnes labā motivē MITSUBISHI ELECTRIC inženierus izstrādāt unikālus jauninājumus iekārtām un sistēmām, kas spēj efektīvi darboties jebkurā dabiskā klimata zonā uz zemes. Ikkatrs MITSUBISHI ELECTRIC gaisa kondicioniera modelis izstrādāts, lai nodrošinātu ilgstošu darbību, energoefektīvu veiktspēju ar minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi.
Reklāmraksts

Kādi ir labākie sieviešu velosipēdi?

Velobraucēju kultūra Latvijā attīstās ar katru jauno vasaras sezonu arvien vairāk. Tiek izbūvēti jauni veloceliņi, liktas jaunas ceļa zīmes. Tāpat autobraucēji tiek aicināti solidarizēties un dalīties ar satiksmes kopējo ceļu.
Reklāmraksts

Biroja krēslu izvēles pamatprincipi

Tā kā ikdienā birojā tiek pavadītas vairākas stundas pie datora, tad rūpes par ērtu sēdēšanu, ergonomiku un komfortu ir ļoti svarīgas. Pareizs un ērts biroja krēsls darbiniekiem var palīdzēt justies ļoti labi un neizjust diskomfortu. Labs un ērts krēsls, kurā tiek aizvadītas vairākas stundas, vēlāk var sevi attaisnot ne tikai ar komfortu, bet arī ar saglabātu veselību - bieži vien stīvas rokas vai muguru sāpes ir kā signāls, ka ir pēdējais laiks mainīt krēslu.
Reklāmraksts

SEO pakalpojumi – audits, optimizācija ir SEO.LV pakalpojumi

Latvijā interneta lietotāji ik dienu veic daudzus meklējumus. Izklaide, informācija, preces, pakalpojumi. Atrast atbildes palīdz interneta meklētāji, galvenokārt, Google. Jums ir mājas lapa, taču, ierakstot atslēgvārdu meklētājā, sevi neredzat? Pastāv liela iespēja, ka ir vajadzīga SEO optimizācija un citi seo pakalpojumi, kas padara mājas lapu pieejamāku lietotājiem, kas izmanto interneta meklētājus.