Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -5 °C
Sniega pārslas
Sestdiena, 4. decembris
Baiba, Barba, Barbara

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Lielisks palīgs mājas darbos – augstspiediena mazgātājs

Ikvienā mājsaimniecībā ir vairāku veidu mājas darbi, kurus var paveikt arvien ātrāk un daudz rūpīgāk, ja ir atbilstoši darba rīki. Viens no šādiem darba rīkiem ir augstspiediena mazgātājs. Mūsdienās tieši augstspiediena mazgātāji ir iemantojuši daudzu cilvēku uzticību un kļuvuši par lieliskiem palīgiem dažādu mājas darbu veikšanā.
Reklāmraksts

Atklāj pasauli un dodies ceļojumā kaut rīt!

Būsiet vienisprātis, ka ceļojumi ir labākais veids, kā atpūsties no ikdienas rūpēm un darbiem. Ceļojumi ir kā pozitīvs dopings, kas tik ļoti nepieciešams ikvienam no mums. Atvaļinājumu laiks tuvojas, un tūrisma aģentūra REMIRO TRAVEL aicina savus ceļojumu plānus neatstāt uz pēdējo brīdi. Vairāk nekā desmit gadu darbības laikā mēs, tūrisma aģentūra REMIRO TRAVEL, esam kļuvuši par vienu no klientu iecienītākajām tūrisma pakalpojumu kompānijām. Šo gadu laikā esam sevi pierādījuši kā inovatīvu, idejām bagātu un uzticamu tūrisma aģentūru, par ko liecina mūsu klientu loks, kas turpina pieaugt ģeometriskā progresijā un sevī ietver ne tikai individuālos ceļotājus, bet arī dažādas organizācijas, uzņēmumus un darba kolektīvus.
Reklāmraksts

Kursi permanentā grima meistariem iColor Akadēmijā

iColor Akadēmija ir starptautiska permanentā grima skola, kurai ir filiāles Latvijā, Vācijā un Krievijā. Unikāla apmācību sistēma, premium kvalitātes izejmateriāli un aprīkojums, pasniedzēji, kas ieklausās studentos, un satriecoša atmosfēra – mēs nodrošinām ideālus apstākļus, lai jūs kļūtu par īstām permanentā grima zvaigznēm!
Reklāmraksts

Ir pieejams ērts zāļu meklētājs

Izejot no ārsta kabineta, ir svarīgi saprast, kurp visērtāk doties pēc izrakstītajiem vai ieteiktajiem medikamentiem. Var gadīties tā, ka mums tuvākajā aptiekā tieši šobrīd vajadzīgo zāļu nav. Kā rīkoties, lai bez liekas meklēšanas saņemtu vajadzīgo medikamentu iespējami ātrāk?
Reklāmraksts

Kā iekārtot mazu dzīvokli?

Mazi un kompakti dzīvokļi ir populāra izvēle gan jaunu, gan gados vecāku cilvēku vidū – tiem ir pieejamākas cenas, tie ir vieglāk uzturami kārtībā, kā arī – tiem ir zemāki komunālie maksājumi. Tiesa, mazos mitekļos ir grūtāk sarīkot lielas ballītes, bet – mazu ballīti gan var radīt pavisam vienkārši. Tālāk nedaudz par to, kā ērtāk un ergonomiskāk iekārtot mazu dzīvokli!
Reklāmraksts

Vai risks atmaksājas, ja pērkat lietotu automašīnu?

Lietotas automašīnas pirkšana var ietaupīt daudz naudas, bet saskarsme ar rūdītajiem pārdevējiem var būt īsts mīnu lauks. Šajā rakstā centīsimies sniegt pāris padomu, kam pievērst uzmanību, iegādājoties jaunu auto. Sākumā būtu jāatgādina, ka tas, cik maksās lietota automašīna, galu galā būs atkarīgs no tā, kādu automašīnu vēlaties, tomēr ir daudz iespēju, kā samazināt galīgo rēķinu. Gadu vecas automašīnas ir daudz lētākas nekā jaunas automašīnas. Cenas samazinājums ir sagaidāms par vairāk nekā 27% pirmā gada laikā. Otrajā gadā nolietojuma likme, visticamāk, palēnināsies aptuveni uz pusi, tātad gadu veca modeļa izvēle ievērojami samazinās sākotnējās izmaksas.
Reklāmraksts

5 svarīgas lietas, kas jāzina, ja vēlies eksportēt preces no/uz Zviedriju

Saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes datiem par 2019. Gadu, Zviedrija ir piektais lielākais Latvijas eksporta partneris, kas ierindojas līdzīgās pozīcijās ar Vāciju. Uz Zviedriju visbiežāk tiek eksportēts: koks un koka izstrādājumi, metāli un metāla izstrādājumi; akmens, ģipša, cementa, stikla un keramikas izstrādājumi, kā arī dažādi gatavie izstrādājumi. Ja arī Jūs plānojat eksportēt preces uz Zviedriju vai no tās, ir vairākas svarīgas lietas, kuras Jums būtu vērts zināt, lai sadarbība noritētu veiksmīgi.
Reklāmraksts

Mazas vannas istabas iekārtošana – ko ņemt vērā?

Dzīvojot mājoklī, kas celts pirms vairākiem gadu desmitiem, nereti nākas samierināties ar mazu vannas istabu. Ko iesākt, ja vēlies vairāk plašuma? Arī gadījumā, ja telpu nav iespējams fiziski palielināt, to pareizi iekārtojot, var panākt pārsteidzošus rezultātus! Turpini lasīt un uzzini, kam pievērst uzmanību, ja dienaskārtībā ir mazas vannas istabas iekārtošana!
Reklāmraksts

Kā pārliecināties, vai pārdevēja norādītā auto vēsture atbilst patiesībai?

Ja esi atbildīgs auto pircējs, pirms automašīnas iegādes noteikti pārliecināsies ne tikai par tās pašreizējo stāvokli, bet arī vēsturi. Kā uzzināt, kāda ir patiesā auto vēsture, ņemot vērā, ka lietotu transportlīdzekļu tirgotājiem to patīk “piepušķot”? To uzzināsi šī raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

Kāds kredīts īpašuma iegādei ir vajadzīgs Tev?

Pašam savs īpašums – tas ir daudzu cilvēku karstākais sapnis, bet ceļā uz šo mērķi sagaidāms ne viens vien izaicinājums. Kur jāņem kredīts? Cik izmaksās hipotēka? Vai varēšu atmaksāt aizdevumu? Ja nezini, no kura gala pieiet šiem jautājumiem, lasi tālāk un iepazīsties ar praktiskiem īpašuma iegādes padomiem!
Reklāmraksts

5 ieteikumi, kas palīdzēs sagatavoties mājokļa remontam

Veikt mājokļa labiekārtošanas darbus paša spēkiem var būt grūts uzdevums. Tomēr tas sniedz arī vairākus ieguvumus - pirmkārt, tas parasti ir ekonomiski izdevīgāk, otrkārt, tas sniedz pārliecību, ka darbā izmantoti tikai vislabākie materiāli. Lai remonts izdotos veiksmīgi, svarīga ir rūpīga sagatavošanās. Neatkarīgi no tā - plānojat veikt tikai nelielu kosmētisko remontu vai arī ieguldīt renovācijā, ir skaidri jādefinē uzdevumi, jāpiemeklē atbilstošs aprīkojums un jāpārliecinās, ka darba vieta ir droša. Turpinājumā 5 ieteikumi, kas palīdzēs sagatavoties remontam un bez lieka satraukuma paveikt plānoto.
Reklāmraksts

Iepirkšanās gids: Uzziniet visu svarīgāko par dīvāna iegādi

Dzīvojot savā vai īrētā dzīvoklī vai mājā, Jums, visticamāk, ir savs dīvāns. Un, ja tāda nav, tad pastāv iespēja, ka plānojat šīs mēbeles iegādi. Dīvāns ir viens no centrālajiem mājokļa objektiem, kas tiek aktīvi izmantots. Uz tā atpūšamies pēc garas darba dienas, pavadām laiku ar tuviniekiem un uzņemam ciemiņus. Lai ieguldījums būtu tā vērts, dīvāni jāizvēlas pārdomāti un nesasteigti. Tādēļ šajā rakstā mēs esam apkopojuši svarīgus padomus, kas Jums palīdzēs nopirkt tieši tādu dīvānu, kāds Jums nepieciešams.
Reklāmraksts

Must have juvelierizstrādājumi – rotaslietas birojam un ballītei.

Nepieciešamais juvelierizstrādājumu komplekts. Zelta un sudraba izstrādājumi ikdienas valkāšanai. Nopietna attieksme pret vienkāršu juvelierizstrādājumu izvēli, kas nepretendē uz kolekcijas vērtībām – tā ir mūsdienu laikabiedres, kura iesoļoja XIX gs. ar minimālu “sieviešu lietiņu” pamatkomplektu, galvenā atšķirība.
Reklāmraksts

Par ieguldījumu pieaugušo izglītības veicināšanā – pateicība Mēness aptiekai

Jau senatnē cilvēki saprata: mūžu dzīvo – mūžu mācies. Mūsdienās šis sakāmvārds nozīmē ne vien spēju uzkrāt pieredzi un jēgpilni to pielietot, bet arī vēlmi un varēšanu zināšanas papildināt, attīstīt profesionālās kompetences un prasmes. Ne mazu artavu pieaugušo tālākizglītībā sniedz darba devēji. Šoruden to ieguldījumu izvērtēja Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju. Par nozīmīgu ieguldījumu pieaugušo prasmju apguves veicināšanā un kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanu darba vidē pateicības rakstu saņēma arī akciju sabiedrība Sentor Farm aptiekas, kas strādā ar zīmolu Mēness aptieka. Par to, kā uzņēmumā izdevies radīt visaptverošu tālākizglītības sistēmu, saruna ar personāla vadības direktori Baibu Pedraudzi.
Reklāmraksts

8 ieteikumi, kā saglabāt tīras un koptas grīdas ziemā

Rudenim un ziemai raksturīga ne tikai tumsa un aukstums, bet arī lietus, sniegs, dubļi un pretslīdes materiāli. Tas viss ieķeras ziemas apavu rievotajās zolēs un ātri vien nonāk telpās. Kā parūpēties par grīdas segumu un saglabāt telpās tīrību pat lietainā vai sniegotā laikā? Uzzināsiet, ja ieskatīsieties šajos astoņos vienkāršajos ieteikumos!
Reklāmraksts

Auto akumulators – dažas izplatītākās problēmas, kas liecina par būtisku akumulatora nolietojumu

Noteikti katrs auto vadītājs ir izjutis grūtības iedarbināt savu ikdienas auto ziemas apstākļos. Tas var notikt dažādu iemeslu dēļ, kā piemērām: auto akumulatora spēja veikt enerģijas izlādi, automašīnas startera bojājumi, degvielas filtra un degvielas sūkņa vai sistēmas aizsalšana, kā arī, to var ietekmēt pēdējā automašīnas apkopes reize jeb dzinēja eļļas un filtru maiņa.