Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mūzika

Latvijas Radio koris uzstāsies Pasaules mūzikas dienās Tartu

Tartu no 2. līdz 10. maijam notiks festivāls Pasaules mūzikas dienas (World Music Days), kurā ar koncertprogrammu Horizonts uzstāsies Latvijas Radio koris, bet pasaules pirmatskaņojumu piedzīvos komponista Andra Dzenīša opuss Aerodynamics, informēja kora komunikācijas vadītāja Indra Vilipsone.

Apvienība ZeMe piesaka pirmo albumu un koncertu ar singlu Visuma vizošā tumsa

Apvienība ZeMe, kurā apvienojušās divas radošās personības: koklētāja Laima Jansone un elektroniskās mūzikas pārstāvis Monsta (Uldis Cīrulis), ar singlu Visuma vizošā tumsa piesaka savu pirmo albumu Visuma vizošā tumsa, kas atvēršanas svētkus piedzīvos 16. maijā, informēja mūziķu pārstāve Inga Zālīte.

Bērnu draugs LeNeSOns aicina uz šīs sezonas pēdējo tikšanos

Sestdien, 27. aprīlī, Lielajā ģildē ar koncertu LeNeSOns un Britena “Muzikālie vakari” noslēgsies Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) bērniem veltītā koncertcikla LeNeSOns 11. sezona, informēja LNSO komunikācijas konsultante Anna Babre.

Rokeris Jānis Bukums laiž klajā plati un jaunu videoklipu

Rokmūziķis Jānis Bukums ar grupu izdod vinila plati albumam Neuzvarētais un laiž klajā arī jaunu mūzikas video dziesmai Kas tas ir. Skaņdarba tapšanā Rīgas Tehniskās universiātes karsējmeitenes piedalījušās gan ar savām balsīm, gan kopā ar komandas puišiem filmējušās klipā, portālu Diena.lv informēja grupas pārstāvji.

Skūpsti mani tik stipri, lai sāpētu lūpas © DIENA(4)

Sekss un psihedēliska vodeviļa lopkautuvē. Diriģents Ingo Mecmahers un režisors Kšištofs Varlikovskis sasniedz radošu virsotni Dmitrija Šostakoviča operas Mcenskas apriņķa lēdija Makbeta jauniestudējumā Parīzē

Lielajā dzintarā uzstāsies operdziedātāja Inga Kalna

Svētdien, 12. maijā, plkst. 17 ar programmu Vokālie dārgumi Liepājas koncertzālē Lielais dzintars uzstāsies operdziedātāja Inga Kalna, kurai uz skatuves pievienosies pianiste Diāna Ketlere, informēja koncerta pārstāve Santa Margeviča.

Virs Golgātas spīd neona gaismas. Parsifāla laiks Berlīnē © DIENA

Lieldienas Eiropas operteātros ir Riharda Vāgnera Parsifāla laiks. Šogad īpaša uzmanība tiek pievērsta Berlīnes Vācu operas iestudējumam – tajā Parsifāla lomā debitē amerikāņu tenors Brendons Džovanovičs, kurš ir viens no daudzpusīgākajiem un interesantākajiem mūsdienu dziedātājiem