Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mūzika

Mūziķis Edgars Mākens publicē dziesmu ciklu Vājības

Komponists Edgars Mākens publisko Vājības - četru dziesmu ciklu ar dzejnieka Krišjāņa Zeļģa vārdiem, kuras rakstītas Latvijas Nacionālā teātra laikmetīgās dejas izrādei visas manas vājības ir tavas lūpas, informēja publicitātes koordinatore Aiga Leitholde.

Uzbrukums smadzenēm © DIENA

Elementi, kas popmūzikā tiek izmantoti kā garšvielas, dzimst un svara mērvienības nepazīst avangarda mūzikā. Grupas Xiu Xiu un Apparat gaidāmie koncerti būs drīzāk izglītojoša, nevis izklaidējoša pieredze.

Positivus mākslinieku rindas papildina Disclosure, Elderbrook un citi(7)

Jau izziņotajiem Underworld, The 1975 un Cut Copy festivāla Positivus mākslinieku sarakstā pievienojas Disclosure Dj set, Elderbrook, Superorganism, Ivan Dorn, Daddy Was a Milkman, reperis ansis, Adam Naas, Husky Loops, _Ewert and the Two Dragons, Emma Jean Thackray, Deniss Pashkevich Funk Therapy Collective un Very Cool People, portālu Diena.lv informēja pasākuma organizatori.

Sākusies dziesmu rakstīšanas nometnes RIGaLIVE ceturtā sesija

Šodien, 2. aprīlī sākas dziesmu rakstīšanas nometne RIGaLIVE, kas jau ceturto reizi kopā pulcēs vairāk kā trīsdesmit mūziķus no septiņām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas, Nīderlandes, Lielbritānijas un Ungārijas, informēja nometnes organizatori.

Ozols izdod video dziesmai Zapte(1)

Ozols kopā ar rolands če un xantikvariāts ir sagatavojis video versiju dziesmai Zapte, kas ir iekļauta 2018. gadā iznākušajā albumā Neona Pilsēta, informēja mūziķa pārstāvji.

Xiu Xiu koncertu Rīgā ievadīs mūziķis Aleksandrs Aleksandrovs

Pasākumu sērijas Zemlika nāk… ietvaros 6. aprīlī Ģertrūdes ielas teātrī Rīgā gaidāmo amerikāņu avangarda un trokšņu popmūzikas apvienības Xiu Xiu koncertu ievadīs multi-instrumentāla Aleksandra Aleksandrova performance, informēja koncerta pārstāvji.