Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +25 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 17. jūlijs
Aleksejs, Aleksis, Alekss

Mūzika

Video: Jauno Jāņu orķestris izdod albumu Deju dziesmas

Tuvojoties vasaras saulgriežiem, jaunfolka grupa Jauno Jāņu orķestris jeb JJO izdod jaunu studijas albumu Deju dziesmas, kurā apkopotas ilgākā laika posmā tapušas, latviešu skatuviskajai dejai radītas kompozīcijas, kā arī jauna dziesma un video Ko tu raudi, līgaviņa.

Mums sava seja ir jānotur. Festivāls Rīgas ritmi 2024 piedāvā māksliniekus, kurus publika neaizmirst © DIENA

24. starptautiskais improvizācijas, džeza un globālās mūzikas festivāls Rīgas ritmi norisināsies no 3. līdz 6. jūlijam, un galvenā koncertvieta arī šoreiz būs Rīgas Doma dārzs. Tur 4. un 5. jūlijā uzstāsies galvenie viesmākslinieki – Lielbritānijā dzīvojošais itāļu ģitārists Antonio Forčione, itāļu bandoneonists Daniēle di Bonaventura, kurš šoreiz muzicēs kopā ar kamerorķestri Sinfonietta Rīga, kubiešu pianists Horhe Lūiss Pačeko un amerikāņu dziedātājs Hosē Džeimss.

The Tunes izdod singlu Vasaras prāts jeb 14 Reasons to Love

Ceturtdien, 13. jūnijā, ar jaunu singlu Vasaras prāts/14 Reasons to Love klajā nāk grupa The Tunes. Tā ir viena dziesma divās versijās – latviešu un angļu valodā, kā arī solista ampluā iejutušies gan bundzinieks, gan ģitārists.

Dons izdod dziesmu Sāp

Pēc notikumiem bagātā Eirovīzijas dziesmu konkursa posma Dons atgriežas pie saviem klausītājiem ar dziesmu Sāp. Dziesma ir priekšvēstnesis drīz gaidāmajam devītajam Dona studijas albumam Laiks, kā arī vasaras lielkoncertam Daugavas stadionā. Singlam izdota arī angliskā versija ar nosaukumu Dark.

Eirovīzijas uzvarētājs Nemo uzstāsies Rīgā

Pēc uzvaras Eirovīzijā Šveices dziedātājs Nemo nākamā gada 10. aprīlī uzstāsies koncertzālē Palladium. Koncertu papildinās dažādu mākslinieka pārstāvēto mūzikas žanru maģiskā sinerģija un iespaidīgi šova elementi, informēja koncerta rīkotāji.

Rīgas festivālā uzstāsies kubiešu dīva Daime Arokena

Rīgas festivālu 20. jūnija vakarā Dzintaru koncertzālē grandiozi noslēgs pasaulslavenā kubiešu džeza dīva Daime Arokena. Saulaino un ekspresīvo kubiešu mūziku viņa izdziedās kopā ar ritma virtuozu, Grammy balvas ieguvēju Jaroldi Obrē Roblē, džeza vijolnieci – kaislīgu muzikālo robežu pārkāpēju Linu Krusu un Latvijas Radio bigbendu.