Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +6 °C
Skaidrs
Svētdiena, 25. februāris
Alma, Annemarija

Mūzika

Pavasarī izskanēs festivāls Windstream

Orķestris Rīga izsludina pavasara festivāla Windstream 2024 programmu un aicina uz pieciem koncertiem no 20. marta līdz 12. aprīlim. Šī gada festivāla īpašie viesi būs džeza mūziķis, diriģents Štefens Šorns (Vācija) un perkusioniste Adelaide Ferjēra (Francija).

Aprīlī klajā nāks Pet Shop Boys jaunākais albums nonetheless

Britu elektroniskās mūzikas duets ikoniskie Pet Shop Boys izziņo jauna studijas ieraksta izdošanu. Desmit jaunu dziesmu albums nonetheless tiks izdots 26. aprīlī Parlophone Records paspārnē. Albuma izdošanai sekos vairākas īpašas uzstāšanās Londonas Karaliskajā operā.

Latvijas 1. rokkafejnīca svin 12. dzimšanas dienu

Svinot 12 gadus Rīgā, Latvijas 1. rokkafejnīca ielūdz uz svētku koncertiem. Pavasara cēlienā klausītājus pulcēs latviešu populārās mūzikas grandi Labvēlīgais tips, grupas Rīgas modes, Bad Habits_, Čipsis un Dullais un RAUM.

Jūrmalā uzstāsies itāļu dziedātājs un komponists Mateo Bočelli

Šovasar Latvijā pirmo reizi uzstāsies itāļu dziedātājs un komponists Mateo Bočelli (Matteo Boсelli). Leģendārā tenora Andrea Bočelli dēls pēc debijas albuma Matteo izdošanas devies plašā turnejā pa ASV, Eiropu un Austrāliju, kuras ietvaros 14. jūnijā sniegs koncertu arī Dzintaru koncertzālē.

ZeBrene nāk klajā ar jaunu hitu Pazūd pulss

Otrdien, 30. janvārī, ar jaunu dziesmu Pazūd pulss klajā nācis pašmāju iemīļotais mūziķis ZeBrene. Dziesmas būtība ir tāda, ka mums katram ir nepieciešama komunikācija ar sevi, ar sevis nobriedušāko versiju – gribam to atzīt vai nē, bet tā ir viena no dzīves lielajām patiesībām.

Video: Detlef publicē dziesmu Veiksmīgāk nesanāk

2000. gadu sākumā populārais kolektīvs Detlef, kura līderis un dibinātājs Uldis Dirnēns, atgriežas pēc 15 gadus ilgas klusēšanas ar jaunām dziesmām. Šodien pie klausītājiem nonāk otrais singls Veiksmīgāk nesanāk no gaidāmā albuma, kas dienas gaismu ieraudzīs 2024. gada nogalē.

Festivāls Saldus saule izziņo pirmos māksliniekus

Saldū, Kalnsētas parkā, arī šovasar no 26. jūlija vakara līdz 28. jūlija rītam notiks mūzikas festivāls Saldus saule. Festivālā šogad uzstāsies tikko koncertēt atsākušais Detlef, populārā poproka apvienība Sudden Lights, poētiskais reperis Fiņķis, kā arī leģendārie Dzelzs vilks, Līvi, Felikss Ķiģelis un daudzi citi iemīļoti mūziķi. Mākslinieku saraksts tiks papildināts, pilna programma tiks izziņota tuvāk festivālam.

Zvaigžņu festivālā uzstāsies viena no izcilākajām obojistēm pasaulē

Liepājas Starptautiskajā zvaigžņu festivālā, kas notiks no 9. līdz 23. martam, kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri somu diriģenta Juhas Kangasa vadībā uzstāsies viena no pēdējo desmit gadu izcilākajām obojistēm pasaulē – franču māksliniece Selīne Muanē, informēja festivāla rīkotāji.