Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

LNB atklās izstādi Neredzamā bibliotēka

No 2019. gada 31. augusta līdz 2020. gada 1. martam Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) 1. stāvā būs skatāma LNB jaunā izstāde Neredzamā bibliotēka, informēja sabiedrisko attiecību vadītājs Augusts Zilberts.

Mežaparkā notiks zaļumballe Vēl mirkli vasarā

SIA Rīgas meži piedāvā vēl īsu brīdi pirms rudens iestāšanās izmantot iespēju izbaudīt vasarīgās nakts burvību un tepat Rīgā piedalīties īstā, latviskā zaļumballē Latvijas labāko šlāgermūzikas izpildītāju pavadībā.

Latvijas Nacionālā opera un balets augustā aicina uz vasaras izrādēm

No 15. augusta līdz 1. septembrim Latvijas Nacionālā opera un balets aicina uz tradicionālajām vasaras izrādēm, kuru ietvaros varēs noskatīties trīspadsmit skatītāju iemīļotus operas un baleta iestudējumus, informēja Latvijas Nacionālās operas un baleta sabiedrisko attiecību vadītāja Irbe Treile.

Cēsu mākslas festivāls aicina uz kino programmas Kalni atklāšanu

Cēsu Mākslas festivāls, kas šovasar notiek no 6. jūlija līdz 18. augustam, aicina uz kino programmas Kalni atklāšanu ar brīvdabas seansu pie Spoguļklintīm, dzejas perfromanci un latviešu trimdas komponistu vokālās mūzikas koncertu Tuvās un tālās solodziesmas, informēja festivāla pārstāve Egija Saļņikova.

Nākamnedēļ Ventspilī notiks tradicionālie Jūras svētki

13.jūlijā Ventspilī notiks tradicionālie Jūras svētki ar šī gada devīzi Spēks un daile. Galvenie notikumi un bagātīga svētku programma norisināsies Ostas ielas promenādē no plkst. 11.00 līdz 16.30 un svētku turpinājums vakarā ar tautā iemīļoto dziesmuspēli Tobāgo un nakts balli no plkst. 20.00 līdz 04.00. Svētkus vadīs aktrise un dziedātāja Karīna Tatarinova un aktieris Normunds Laizāns.

Nākamās nedēļas nogalē norisināsies Dzīres Kuldīgā(1)

No 19. līdz 21. jūlijam trīs dienu garumā ar daudzveidīgiem pasākumiem Kuldīgas ielās, parkos un laukumos norisināsies jau divdesmit ceturtās Dzīres Kuldīgā. Vieni no senākajiem pilsētas svētkiem Latvijā šogad būs jaunās skaņās - ar jaunām norises vietām, nebijušiem pasākumiem un īpašiem viesiem, starp kuriem jāmin populārā grupa Instrumenti un ārzemju mākslinieki, kuri Latvijā iepriekš nav uzstājušies.