Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Ziņas

Cēsu mākslas festivāls aicina uz kino programmas Kalni atklāšanu

Cēsu Mākslas festivāls, kas šovasar notiek no 6. jūlija līdz 18. augustam, aicina uz kino programmas Kalni atklāšanu ar brīvdabas seansu pie Spoguļklintīm, dzejas perfromanci un latviešu trimdas komponistu vokālās mūzikas koncertu Tuvās un tālās solodziesmas, informēja festivāla pārstāve Egija Saļņikova.

Nākamnedēļ Ventspilī notiks tradicionālie Jūras svētki

13.jūlijā Ventspilī notiks tradicionālie Jūras svētki ar šī gada devīzi Spēks un daile. Galvenie notikumi un bagātīga svētku programma norisināsies Ostas ielas promenādē no plkst. 11.00 līdz 16.30 un svētku turpinājums vakarā ar tautā iemīļoto dziesmuspēli Tobāgo un nakts balli no plkst. 20.00 līdz 04.00. Svētkus vadīs aktrise un dziedātāja Karīna Tatarinova un aktieris Normunds Laizāns.

Nākamās nedēļas nogalē norisināsies Dzīres Kuldīgā(1)

No 19. līdz 21. jūlijam trīs dienu garumā ar daudzveidīgiem pasākumiem Kuldīgas ielās, parkos un laukumos norisināsies jau divdesmit ceturtās Dzīres Kuldīgā. Vieni no senākajiem pilsētas svētkiem Latvijā šogad būs jaunās skaņās - ar jaunām norises vietām, nebijušiem pasākumiem un īpašiem viesiem, starp kuriem jāmin populārā grupa Instrumenti un ārzemju mākslinieki, kuri Latvijā iepriekš nav uzstājušies.

Aicina pieteikties brīvprātīgos dalībai Lailas Pakalniņas filmā Spogulī(1)

Starptautiski atzītā Latvijas kinorežisore Laila Pakalniņa jūlija otrajā nedēļā sāk vasaras filmēšanas periodu topošajai spēlfilmai Spogulī, kas atbalstīta Nacionālā Kino centra konkursā bērnu un jauniešu auditorijai domātām filmām, un vairākām epizodēm būs nepieciešama brīvprātīgo masu skatu dalībnieku palīdzība, tāpēc interesentus aicina pieteikties aktieru atlases aģentūrā Casting Bridge.