Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgā

Jaunciemā pazudusi sirmgalve; iedzīvotājus aicina pārbaudīt videoreģistratoru ierakstus

Valsts policija aicina iedzīvotājus, kuri 12. augustā ap pulksten 12. 40 brauca pa Jaunciemu, aplūkot ierakstus no savu automašīnu videoreģistratoriem un pārliecināties, vai tajos nav redzama bezvēsts prombūtnē esošā 1936. gadā dzimusī Sofija Kovaļenko. Tāpat Jaunciema iedzīvotāji tiek aicināti pārbaudīt savu mājokļu videonovērošanas kameru veiktos ierakstus. Ja šajos ierakstos tiek pamanīta aprakstam līdzīga sieviete, nekavējoties jāsazinās ar Valsts policiju.

Sola, ka atkritumu apsaimniekošanas tarifa kāpums Rīgā nepārsniegs 9%(10)

Nododot atkritumu apsaimniekošanu AS Tīrīga pārziņā, atkritumu apsaimniekošanas tarifs nepieaugs vairāk kā par 9%, trešdien apvienotajā Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas un Finanšu un administrācijas lietu komitejas sēdē sacīja domes Vides pārvaldes vadītāja Evija Piņķe.

Rīgas svētkos aicina uz tradicionālo meistaru gadatirgu Esplanādē

Rīgas svētku laikā Esplanādē jau trešo reizi notiks tradicionālais meistaru gadatirgus Gabaliņš Latvijas, kas pulcēs vairāk nekā 120 labākos valsts amatniekus, Latvijas preču ražotājus, zemniekus un mazos uzņēmējus no visiem Latvijas novadiem. Trīs dienu garumā meistari no visas Latvijas demonstrēs savas prasmes, būs skatāma novadu kultūras programma Latvijas leģendas.

Triatlona sacensību laikā ierobežos satiksmi Rīgā(1)

Saistībā ar triatlona sacensību Rīgas Triatlons 2019 – Eiropas Junioru kausa izcīņas sprinta distancē rīkošanu no 10. augusta plkst. 18.00 līdz 11. augustam plkst. 17.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt Mūkusalas ielā, posmā un virzienā no Bieķensalas ielas līdz Akmeņu ielai, informē Rīgas dome.

Daudzviet Rīgā izveidojušies sastrēgumi

Otrdienas vakarā daudzviet Rīgā izveidojušies sastrēgumi, tai skaitā Lucavsalas apkārtnē, kur šovakar paredzēts grupas Rammstein koncerts, liecina sastrēgumu karte portālā Balticmaps.eu.

Slēgta sociālā aprūpes centra Baldone filiāle

Sociālā aprūpes centra (SAC) Baldone filiāle ir slēgta un centra klienti ir pārvesti uz citām filiālēm un jau iejutušies jaunajās mītnēs, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts sociālā aprūpes centra Direktores vietniece Ina Zajončkovska.

Aicina uz zaļumballi Mežaparka Zaļajā teātrī

SIA Rīgas meži piedāvā vēl īsu brīdi pirms rudens iestāšanās izmantot iespēju izbaudīt vasarīgās nakts burvību un tepat Rīgā piedalīties īstā, latviskā zaļumballē Latvijas labāko šlāgermūzikas izpildītāju pavadībā.