Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Kariņš nepieļaus jaunas kadastrālās vērtības pārrēķināšanu, ja tai paralēli netiks aprēķināti samērīgi nodokļi(6)

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) neļaus īstenot Valsts zemes dienesta izstrādātā īpašuma kadastrālās vērtēšanas metodiku un projektētās kadastrālās vērtības 2022.gadam, ja tai paralēli netiks aprēķināti samērīgi nodokļi, tādējādi uz tā rēķina nepalielinot nekustamā īpašuma nodokļa likmi (NĪN), šorīt intervijā LTV raidījumam Rīta Panorāma sacīja Kariņš.

Nedēļas izskaņā atgriezīsies karstums

Šīs nedēļas izskaņā un nākamās nedēļas pirmajā pusē gaisa temperatūra Latvijā atkal paaugstināsies līdz +25..+30 grādiem, vēsta jaunākās sinoptiķu prognozes.

Trešdiena būs pavēsa, saglabāsies daudz mākoņu

Agrā trešdienas rītā lielā Latvijas daļā ir apmācies laiks, Kurzemē saglabājas mazāk mākoņu, liecina meteoroloģiskā informācija. Trešdien Latvijā maksimālā gaisa temperatūra būs no +16 grādiem vietām Latgalē un Vidzemes austrumos līdz +22 grādiem Kurzemē, prognozē sinoptiķi.

Valdība atbalsta Ķekavas apvedceļa būvniecību(4)

Valdība otrdien atbalstīja Ķekavas apvedceļa būvniecību kā pirmo nozīmīgo industriālo publiskās un privātās partnerības (PPP) projektu Baltijā, kas tiks īstenots pēc "projektē-būvē-uzturi-finansē" modeļa, preses konferencē pēc valdības sēdes sacīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).

Jaunnedēļ iekštelpās pulcēties varēs līdz 1000 cilvēkiem; tiks mazināti arī citi ierobežojumi(7)

No 17.augusta iekštelpās vienlaicīgi varēs pulcēties līdz 1000 cilvēkiem, pašreizējo 500 vietā, kā arī tiks mazināti ierobežojumi ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem un arī kultūras, sporta, reliģiskās darbības vietām, paredz otrdien valdības atbalstītie grozījumi Ministru kabineta noteikumos Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.