Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā +1 °C
Sniega pārslas
Pirmdiena, 22. aprīlis
Armanda, Armands

ASV

Holivudas scenāristi varētu pārtraukt streiku © DIENA

ASV scenāristus pārstāvošā arodbiedrība Writers Guild of America (WGA) paziņojusi, ka panākta provizoriska vienošanās ar Holivudas studiju vadību, kas varētu pielikt punktu gandrīz piecus mēnešus ilgajam scenāristu streikam, vēsta BBC.

ASV dos Ukrainai munīciju ar noplicināto urānu © DIENA

Krievijas ārlietu ministra vietnieks Sergejs Rjabkovs ASV lēmumu sākt piegādāt Ukrainai tanku munīciju ar noplicināto urānu nodēvējis par "noziedzīgu rīcību, kas pierāda Vašingtonas nerēķināšanos ar šādas munīcijas izmantošanas sekām videi", vēsta TASS.

Ņujorkas mērs: Migrantu pieplūdums sagraus pilsētu

Ņujorkas mērs no Demokrātu partijas Ēriks Adamss šonedēļ cēla trauksmi par finansiālo slogu, ko pilsētai rada tūkstošiem patvēruma meklētāju pieplūdums katru mēnesi, no kuriem daudzus uz Ņujorku nosūta ASV dienvidu štatu republikāņu gubernatori.

Žurnālists: Masks izjaucis ukraiņu uzbrukumu krievu kuģiem Sevastopolē

Īlons Masks 2022.gadā devis rīkojumu atslēgt interneta pakalpojumu sistēmu Starlink krievu okupētās Krimas piekrastē, lai tādējādi izjauktu ukraiņu uzbrukumu Krievijas karaflotei Sevastopolē, Maska biogrāfijā, kuras fragmenti nonākuši televīzijas kanāla CNN rīcībā, apgalvo žurnālists Volters Aizeksons.

Pentagons: Krievija cenšas iegūt bruņojumu no izraidītajām valstīm

Krievija cenšas iegūt papildu munīciju un ieročus no tā dēvētajām izraidītajām valstīm, preses brīfingā ceturtdien sacīja ASV Aizsardzības ministrijas preses sekretārs Patriks Raiders, cita starpā mudinot Ziemeļkoreju nepiegādāt Krievijai bruņojumu, kas var tikt izmantots, lai Ukrainā nogalinātu mierīgos iedzīvotājus.