Laika ziņas
Šodien
Migla

ASV

FIB aiztur Trampa uzticamības personu Rodžeru Stounu © DIENA(10)

Federālās izmeklēšanas birojs (FIB) piektdien aizturējis ilggadējo ASV prezidenta Donalda Trampa līdzgaitnieku un bijušo padomnieku priekšvēlēšanu kampaņas laikā Rodžeru Stounu aizdomās par Trampa sakariem ar Krieviju ASV prezidenta vēlēšanu kampaņas laikā, vēsta ārvalstu mediji.

Pelosi mudina Trampu atlikt runu par stāvokli valstī(5)

ASV Pārstāvju palātas spīkere Nensija Pelosi trešdien drošības apsvērumu dēļ, kas radušies saistībā ar valdības darba apturēšanu, mudināja prezidentu Donaldu Trampu atlikt Kongresā plānoto runu par stāvokli valstī vai iesniegt to Kongresam rakstiski.

Tramps noliedz slepenu sadarbošanos ar Kremli © DIENA(12)

Līdz šim nevienam ASV prezidenta amatā nav bijis jāatbild uz jautājumu, vai viņš ir Krievijas ietekmes aģents. Pašreizējais ASV vadītājs Donalds Tramps šādu jautājumu pēdējās dienās ir saņēmis vairākkārt, jo medijos ir parādījusies jauna informācija, kas pastiprina līdz šim izskanējušās aizdomas par viņa iespējamo ciešo saikni ar Kremli. Viņš kategoriski noliedz slepenu sadarbību ar Maskavu un kārtējo reizi apsūdz sev kritiskos medijus viltus ziņu izplatīšanā.

Pompeo mudina izbeigt Kataras boikotu(1)

ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo svētdien mudināja Saūda Arābiju un citas ASV sabiedrotās arābu valstis šajā reģionā atjaunot saites ar Kataru, vienlaikus paužot neapmierinātību, ka šajā jomā nav panākts teju nekāds progress.