Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Tuvie austrumi

Reklāmraksts

Izraēla izvieto papildspēku Golānas augstienēs

Izraēla izvietojusi papildspēkus gar Sīrijas un Golānas augstieņu robežu, Sīrijas dienvidos atsākoties intensīvai karadarbībai, kuras dēļ desmitiem tūkstoši cilvēku pametuši savas mājas.

Pie Lībijas krastiem izglābti gandrīz 1000 migranti(9)

Lībijas krasta apsardze izglābusi gandrīz 1000 migrantus, kuru laivas Vidusjūrā bija nonākušas bīstamās situācijās, pirmdien paziņojušas amatpersonas. Trīs atsevišķas glābšanas operācijas notika svētdien, krasta apsardzei izglābjot kopumā 948 cilvēkus, atklāja Lībijas flotes preses pārstāvis. Migranti atradās piepūšamajās laivās Lībijas Vidusjūras piekrastē uz austrumiem no Tripoles.

Melna ēna pār Izraēlas premjerministra ģimeni © DIENA

Smalkas un dārgas maltītes, kas tikušas baudītas uz nodokļu maksātāju rēķina, novedušas Izraēlas premjerministra Benjamina Netanjahu kundzi Zāru pie smagām apsūdzībām. Ilggadējā valdības vadītāja ģimene ir saistīta ar vairākām skaļām izmeklēšanām, bet šī ir pirmā reize, kad kādam no Netanjahu ir izvirzītas reālas apsūdzības. Arī pašam B. Netanjahu draud apsūdzības, kas var pielikt punktu viņa ilgajai politiskajai karjerai.

No svētdienas Saūda Arābijā sievietes drīkstēs vadīt automašīnu

Saūda Arābijā no svētdienas sievietēm būs atļauts vadīt automašīnu, izbeidzot pasaulē pēdējo aizliegumu sievietēm sēsties pie auto stūres. Pagājušā gada nogalē varasiestādes nolēma, ka sievietēm būs atļauts braukt arī ar motociklu un vadīt kravas automašīnu.

Asads: Irānas klātbūtne Sīrijā nav apspriežama(4)

Sīrijas prezidents Bašars el Asads trešdien paziņoja, ka Irānas klātbūtne Sīrijā un tās attiecības ar Damasku nav apspriežamas, kā arī atkārtoja apgalvojumu, ka Irānai nav fiksētu militāro bāzu Sīrijā.