Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Bijām tam gatavi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Andžs
A
Juris un Viesturs mūsu dižgari un valsts talantu kalve un nākotne!
Atkal
A
žagarelis izāgzies, jo nevar neko iebilst, pat sievietes vairāk par cūkām nelamā, tikai skraida pie visiem iespējamiem datoriem, mīnusus likdams:)))
noteikti
n
DT no savas nelaimes nekur neliksies.
jaā
j
Manīgs zellis tas Žagars. noprecējis vecu un bagātu anglieti, ar kuru pat netaisās kopā dzīvot...
Žagara k-gs!
Ž
Ja jūsu tēva uzārds ir Serdjuks, vai nevaram jūs mīļi saukt par Juru Serdjučku? Justos ļoti pagodināti par atļauju!
Jura
J
Žagara īstais uzvārds esot Serdjuks. Kāpēc nedarboties ar īsto uzvārdu? Pie mums jau ukraiņu ebreji ir ļoti populāri - Porošenko, Groismans, Jaceņuks, Zeļenskis un pārējie? Tā sakot, tautu draudzība?
nujā
n
Manuprāt, lieliska ideja!
 • 7
 • 14
Paulas Jēger-Freiman rēgs
P
Un, kā tieši izpaudīsies Žagara "lēmums uzlikt daļu atbildības par finanšu rādītājiem arī Viesturam Kairišam kā radošajam direktoram"? Vai Kairišam par savu naudu būs jāizpērk biļetes uz neejošām izrādēm, vai kā?
un vēl realitāte
u
Dailes teātri vadīs viduvējs aktieris un blefošanas specs režisūrā, kuri neko paliekošu Latvijas teātra vēsturē nav atstājuši. Vislabāk būtu to bodīti klapēt ciet, jo nekas labs tur nav gaidāms.
realitāte ir bēdīga
r
Smiļģis jau interesētu gan, bet ne Zālītes lugā, jo viņa nevienu kvalitatīvu lugu nav spējusi uzrakstīt. Viss sakonstruēts, samākslots, deklaratīvs. Un nav latviešu teātrī aktiera, kurš varētu Smiļģi atveidot, Keišu ieskaitot. Vienīgais bija Harijs Liepiņš, kas sen ir miris. Dailes teātrī, manuprāt, ir tikai daudzmaz pieņemami Tabakija lomas atveidotāji, arī banderlogu tipus bez problēmām varētu salasīt, bet pat Šir-hana nav, kur nu vēl ģeniālas radošas personības.
Paulas Jēger-Freiman rēgs
P
Interesanti, ka netiek nosaukti pārējie 13 kandidāti - galu galā Daile ir VALSTS kapitāluzņēmums un, tātad, pieder nodokļu maksātājiem, kuriem būtu tā kā jāzina, kas notiek viņiem piederošajā anštaltē, ne?
Vadošai
V
kliķei neinteresē, ko grib tauta. tai paklausīgie mēdiji visu iztēlos, kā vajag. Ja jau pat JŽagars iztēlots par lielu aktieri...
 • 11
 • 19
Jap
J
Īpaši, ja konkurss skaitījās atklāts ar daļēji strukturētām sarunām. Fantastika.
 • 20
 • 26
Latvju puika
L
Veiksmi dižgariem !
Nja
N
Augsta, pasaules utt līmeņa aktieris arī sevi ir izsmēlis un diezgan nodzēries. Grūti iedomāties tās sievietes, kas "aicina viņu uz randiņiem", kā Ķuzule saka intervijā Ievai, acīmredzot pašas nekādas. Ķuzulei vajadzēja viņu apprecēt (pašas vārdi), lai nebūtu jāguļ ar Dž., lai tiktu pie lomām. Tās tad kārtoja augstā līmeņa aktieris. Un ar to jau arī nebija jāguļ, lai tiktu pie lomām, jo tas vnk nebija iespējams. Līdz ar to neviens nebrīnās, ka augstais līmenis ir krities un Ķ. ārstē smadzenes. Tieši tik inteliģenti viss notiek šajā teātrī. Iepriekš aprakstītos tēlus variet aizvietot ar citiem un daudz nekļūdīsieties.
nunu
n
Atsaucoties uz neseno interviju Ievā - depresijas cēlonis ir nekas cits kā mīlestības trūkums un neesamība.
 • 22
 • 28
Emīlija
E
Taktisks gājiens vai apzināti sniegta iespēja? Vai kāds no citiem kandidātiem varētu tikt medijos, ja pat to gribētu? Dailē nekas nemainīsies, tā bedre smird. Palasiet vakar Ir interviju ar Žagaru - vajagot tēmas, kuras interesē sabiedrību. Lūk barikāžu tēma nebūs ok, bet M. Zālītes sarakstītā luga par Smilģi - nu lūk tur gan tauta gāzīs durvis ārā. Īpaši jaunieši grib zināt kas tad tas Smilģis bija. Nu protams komplektācijā nāks Skrastiņš un Ķuzule galvenajās lomās - kā sacīt, lai nauda paliek ģimenē. Pieņem, Žagar, pirmo nepopulāro lēmumu un lauz līgumu ar Zālīti. Lai viņa to darbu ieliek savos laukos sausajā atejā. Nevienam jaunietim neinteresē ne Smilģis, ne Zālīte. Bet barikādes varētu interesēt, ja to māk izstāstīt. Bet, kurš tad to darīs. Jau gadiem atpakaļ Hermanis teica, ka Dailē esot viens augsta līmeņa aktieris. Bet paši to tik skandina trupa mums ir laba. Varbūt tomēr vajag aiziet uz citu teātri un paskatīties, kas tur notiek. Kaut vai darba vajadzībās.
Žagaram taisnība
Ž
jaunieši uz daili neiet, bet pusmūža pseidointelektuāļiem Smiļģis pat ļoti varētu rullēt, seksu džilindžers izsmēla, kairišs un nac. teātris latgaļu tematiku arī jau padrillējis, latgola lv. vien, cik naudas ienesa, varētu sporta tematiku attīstīt, par basketbolistu ciešanām, piemēram, vai par, pat nezinu, gan jau izdomās, publikai prasības zemas un paredzamas, diemžēl
 • 30
 • 7
Pravietisnejaukais
P
Ne viens, ne otrs, ne trešais, Emīlij... . Nevienu neinteresē PATIESĪBA. Piemēram, par barikādēm... piemēram par Smiļģi.
 • 10
 • 19
nunu
n
Smiļģi jau ģeniāli nospēlēja Keišs, priekš kam atkārtoties? Nu nevar DTpat pasaules līmenis aktieris izvilkt visas izrādes - ne Ivanovu, ne Bīstamos sakarus, ne citas. Paliek tāds iespaids, ka paši sevi neredz no malas. Lai palasa, kas ir aktuāli, kas notiek aiz teātra sienām. Kā tas nākas, ka Hermanis, kas biežāk nav, nekā ir Latvijā, labāk izprot un sajūt, kas notiek valstī... Principā Žagaram jau jānodrošina līdzekļi augstajai mākslai, nevis otrādi. Un jāizpilda aktieru prasības nodrošināt katra profesionālo izaugsmi
 • 12
 • 24
Irlielāmērāticams
I
ka teātrim nekad vairs nebūs tāda piekrišana, kā tas bija drūmajos boļševiku laikos. Tagad izklaides iespējas ir teju vai 100 reizes lielākas un publika vairs sajūsmā nelauž krēslus , par to vien, ka aktieri starp teksta rindām iemanās eleganti iepīt režīmam spītējošus vārdus.
VISI mirst brīvprātīgi.
V
Nav jau CITAS alternatīvas.
 • 10
 • 1
Irlielāmērāticams
I
ka latviešu tautas izmiršanai šoreiz piemīt agrāk nebijusi īpatnība - tā notiek brīvprātīgi. Cilvēki brīvi izvēlas starp materiālo komfortu šodien vai dzīvību nākotnē.
 • 4
 • 11
viedoklis no tautas
v
Tagadejie laiki, man liekas, ir vel drumaki - ar latvieshu tautas katastrofalo izmirshanu.
 • 8
 • 12
No viena
N
gravja otra. Tiek uzturets mits par Zhagaru ka ljoti talantigu aktieri un Kairishu ka izcilu rezhisoru. Patiesiba es ieteiktu abiem mainit profesiju. Juris nav nospelejis nevienu ieverojamu lomu, un Viesturs nav iestudejis nevienu ieverojamu izradi. Miest limenis, tikai lielishanas gan ka pasaules grandiem.
Miesta līmenis
M
Miesta aktiera, miesta režisori, miesta skatītāji, un, jo tālāk, jo prastāk.
 • 7
 • 22
Jalasa
J
Miesta limenis. Vai - 2 gailji uz meslu chupas?
 • 16
 • 27

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja