Izstādē aplūkojami pēdējos gados radītie darbi un tādas autori uzrunājušās tēmas, kā piemirsto nomaļu modināšana, koprade, dzimtas un pašrefleksijas izpausmes dažādu mediju risinājumos.
Darbs ar sevi un citiem prasa daudz triepienu un atkārtojošu darbību, kā arī uzmanību, rūpes un spēju uzņemties atbildību. Visu vieno laiks un reizēm šīm paralēlajām laika līknēm sastopoties, samezglojoties un saplūstot vienā vienotā esībā, rodas nākamais jaunrades pieturpunkts.
Linda Vilka (1995) ir multidisciplināra māksliniece un stāstu veidotāja, kura mākslas izglītību apguvusi Latvijā, Lietuvā, Nīderlandē un turpina studijas LMA profesionālajā doktorantūrā.
Kā māksliniece Linda Vilka strādā ar atmiņu, tās fiksācijas nozīmīgumu un uzmanības piesaisti lauku teritorijām. Pašreiz nozīmīgākie projekti radīti par dzimto Tārgales pagasta pusi, kur
ienesti kopienas mākslas un vides kūrēšanas aspekti laikmetīgās mākslas pieejamības vairošanai, kā arī ierastās lauku rutīnas nojaukšanai. Savus novērojumus izklāsta instalācijās, video darbos un performatīvās darbībās publiskajā vidē, tam visam cauri vijot tekstuālo formu – abstraktas un reizēm visai absurdas frāzes un rindas, kuras visbiežāk fiksētas no apkārtējās vides, cilvēkiem un izdzīvotajām situācijām. Nozīmīgākie – Tārgales vēstniecības izveide, Tārgales mākslas rezidences eksperimenti, aizmirstā bāra atkal-atklāšana un citu laikmetīgo notikumu organizēšana pagasta teritorijā. Papildus tam, bieži nodarbojas ar jaunu aktivitāšu pakārtošanu zem Rīgas Augstākās galerijas, Aknīstes Dārznieku asociācijas un Tārgales PartyPlannerz nosaukumiem. Piedalījusies grupas izstādēs un organizējusi dažādus laikmetīgos notikumus Latvijā, Lietuvā, Nīderlandē, Beļģijā, Portugālē un citviet, bet līdz šim nozīmīgākās personālizstādes norisinājušās Latvijā un Nīderlandē. Piedalījusies rezidencēs Tīrkultūras audiovizuālās vasaras galerijā, Aknīstes psihoneiroloģiskajā klīnikā, Balkānu sieviešu mākslinieču projektā Horvātijā.