Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas Mākslas akadēmija aicina uz atvērtajām durvju dienām

Visi interesenti un jo sevišķi topošie studenti tiek aicināti no 23. līdz 30. aprīlim apmeklēt atvērtās Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) skates un iepazīt ēku, informēja LMA Komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja Laura Ozola.

Latvijas Mākslas akadēmijā pavasaros norisinās Atvērto durvju dienas, kuru laikā topošajiem studentiem un interesentiem klātienē iespējams saņemt atbildes uz jautājumiem par uzņemšanas noteikumiem, iestājeksāmeniem, studiju saturu, vidi, ārpus studiju aktivitātēm un studentu ikdienu. 

Šogad Mākslas akadēmija piedāvā iespēju ieskatīties studiju procesa interesantākajā sadaļā - visu apakšnozaru pavasara semestra noslēguma skatēs un klātienē aplūkot studiju darbus kompozīcijā un zīmēšanā. Atvērto skašu apskati vadīs katras apakšnozares pārstāvji.

Laikā no 23. līdz 30. aprīlim katru dienu noteiktā laikā apmeklētāji būs aicināti pulcēties LMA centrālās ēkas pirmā stāva vestibilā. Neformālā gaisotnē būs iespējams rast atbildes uz jautājumiem, kas palīdzēs sagatavoties iestājpārbaudījumiem un kļūt par Latvijas vecākās mākslas augstskolas saimes dalībnieku.

Katras ekskursijas noslēgumā no plkst. 17 būs iespēja piedalīties Mākslas vēstures un teorijas studentu vadītā ekskursijā un iepazīt valsts kultūras pieminekli – leģendām apvīto LMA ēku.

Sīkā par skašu norisi skatīt šeit.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja