Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

18. novembrī Kārnegija zālē tiks godināta Latvija

Ar labdarības sarīkojumu Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestra atbalstam, Latvijas Nacionālās Operas Ģilde, ASV, svinēs Latvijas valsts 101. gadadienu 18. novembrī Kārnegija zālē Ņujorkā pēc Andra Nelsona un Bostonas Simfoniskā orķestra koncerta, informēja LNOB sabiedrisko attiecību vadītāja Irbe Treile.

Šogad 18. novembrī, Latvijas valsts proklamēšanas 101. gadadienā, pasaulslavenajā un vēsturiskajā Kārnegija zālē Ņujorkā uzstāsies Bostonas Simfoniskais orķestris diriģēšanas mākslas meistara Andra Nelsona vadībā. Atzīmējot šo īpašo notikumu mums visiem nozīmīgajā dienā, Latvijas Nacionālās Operas Ģilde, ASV, (LNOĢ) pēc koncerta rīko svinīgu pieņemšanu ģildes ziedotājiem Kārnegija zāles telpās. Sarīkojuma ieņēmumi tiks ziedoti Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestra atbalstam.

Daudzus gadus LNOĢ ir sniegusi atbalstu Latvijas Nacionālajai operai, kā arī tās orķestrim, iegādājoties 21 mūzikas instrumentu. Lepojamies, ka tieši valsts svētkos Latvijas vārds uzmirdzēs starptautiskā spožumā un, kopīgi to svinot, varam atkal dot savu ieguldījumu Latvijas Nacionālās operas un baleta izaugsmei.

Sarīkojumu Kārnegija zālē Ņujorkā atbalsta Amerikas latviešu apvienība, Latvijas Republikas vēstniecība ASV (ar Latvijas valsts simtgades publiskās diplomātijas programmas atbalstu), Latvijas Republikas pastāvīgā pārstāvniecība ANO Ņujorkā, Latviešu Fonds un individuālie ziedotāji.

Latvijas Nacionālās Operas Ģilde, ASV, jau vairāk nekā 28 gadus ir strādājusi, lai ar savu devumu Latvijas Nacionālajai operai un latviešu mūzikai dotu iespēju māksliniekiem nest Latvijas vārdu tālu pāri robežām. LNOĢ ir atbalstījusi Latvijas Nacionālās operas projektus vairāk nekā 1,3 miljonu dolāru vērtībā. LNOĢ savos pastāvēšanas gados piesaistījusi 1600 ziedotājus un biedrus. Tās darbu vada biedru ievēlēta valde, kas strādā bez atalgojuma.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Maskas krīt lēni(6)

Mēdz teikt, ka slūžas nāk vaļā, kad kaut kas ir sakrājies un sāk gāzties ārā ar daudz lielāku jaudu nekā jebkad agrāk, bet šis mirklis vēl ir jāgaida.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja