Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Mārtiņa un Daugavas laiks

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Interesanti būtu zināt, kas tieši Dienas cenzoriem nepatika manā komentārā "MB mūziku var novērtēt ar trīs vārdiem: vienkārša, bet jauka"???
ha!!!
h
Piekrītu, ka Brauna mūzika ir vienkārša, bet kur tas jaukums?
 • 4
 • 0
ImKas
I
4. simfonija vēl šodien ir klausāma kā nupat sacerēta, un iemesls - tajā ģeniāli portretēta radošā dvēsele un mīlestības alkas, tā ir unikāli savdabīga kompozīcija, kuru nesajauksi ne ar vienu, un roka bungas tam nav pamats. M. Braunam diemžēl tik spēcīgas mūzikas nav. Būtu jau labi, ja būtu, bet...
tikai
t
Ar nožēlu tomēr jāatzīst, ka šai simfonijai nav atbilstoša oriģinālversijas ieraksta, vismaz man tāds nav zināms, jo Rešņa un Kepes ierakstu neko daudz slavēt nesanāk. Cik zinu, Jervi interpretācija ar Detroitas orķestri nav izdota... Tāpēc jāklausās vien Vīgnera ieraksts, kurš ir konģeniāls, vienīgi bez cenzūras aizliegtāas mūzikas.
 • 4
 • 0
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Savdabīgu kopautoru izvēlējies skaņradis - Otto Ozolu - pazīstamu kā histērisku aģitpropagandētāju PRET Krieviju un PAR Katalonijas neatkarību, bet Katalonijas neatkarības cīnītāji taču - ak, jel, paties' - savai himnai par melodiju paņēma Brauna "Sauli. Pērkonu. Daugavu." Tad tur laikam būs tā radošā satuvināšanās meklējama.
Ārkārtīgi
Ā
labi foto redzams Mārtiņš Brauns! DDD Un rakstīt grāmatu par kora ciklu... Varētu domāt, ka izcilākais pasaules šedevrs:))) Mūzika nav slikta, bet grāmatu... Vēl varētu saprast, ja rakstītu grāmatu par Im. Kalniņa "Spēlēju, dancoju" vai 4 simfoniju, bet tam pietiekami gudru muzikologu mums nav un laikam arī nebūs.
hahā
h
Par "einariņu": kam nu kas ir normāls:)))) Var cept zema stila dziesmeles un vaukšķēt uz ģēniju:))) ar aprobežotu neveiksminieku mūzikā navv vērts pat runāt...
 • 3
 • 1
einars
e
Draudziņi, ar mūziku attiecības man ir normālas. Labāk uzrakstiet, kā tieši izpaužas tā ģenialitāte(par bungām un basģitāru es jau pieminēju), par rakstības stilu un "līmeni" lemšu pats.
 • 0
 • 4
"einars"
&
varētu padomāt, kā nerakstīt žargonā, jo tā nodod savu "līmeni", ar kuru ģeniālu mūziku patiešām nesaprast:)))
 • 4
 • 0
einaram
e
laikam ar mūziku ir ļoti grūtas attiecības;))) 4. simfonija ir ģeniāls darbs, un tieši roka bungu un basģitāras izmantošana no mūsdienu viedokļa nav nekas sevišķs. Pilnīgi jāpiekrīt M. Braunam, ka mūžības gabalus Ozola aprakstītājam diez vai būs izdevies sacerēt:))))
 • 3
 • 1
einars
e
Grāmata ir par Mārtiņu Braunu. Un to 4.simfoniju nevajag pārvērtēt. Īpaša tur ir tikai roka bungu un basģitāras izmantošana.Un tas, ka komponēta Padomijā un simbolizē brīvības alkas bla-bla-bla. Vairāk ne ar ko pasaules kontekstā tā neizceļas.
 • 3
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Klusā perfekcija un pašpietiekamība

Izcilais fotomākslinieks Andrejs Grants nav izaudzinājis sava stila turpinātāju vai atdarinātāju grupu, viņa ietekme vairāk ir saistīta ar smalkas un vērīgas fotogrāfiskās domāšanas attīstīšanu

Ziņas

Vairāk Ziņas

Mūzika

Vairāk Mūzika

Māksla

Vairāk Māksla

Teātris

Vairāk Teātris

Literatūra

Vairāk Literatūra

Kino/TV

Vairāk Kino/TV

Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri

Intervijas

Vairāk Intervijas

Recenzijas

Vairāk Recenzijas

Grāmatas

Vairāk Grāmatas

Konkursi

Vairāk Konkursi

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

KD Afiša

Vairāk KD Afiša

Deja

Vairāk Deja